Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Sziasztok kb:0.5 L olaj / 1000Km , 141000Km van elvileg a motorban ,szerintetek ennél a motornál ez még belefér? persze nem tudni hogy az előző tulajok hogy hajtották a vasat.

Bár az X16XEL olajtemető hírében áll, de azért ez szerintem sok. A ki tudja mennyit futott Kadettem nem eszik meg ennyit, pedig az itt-ott szivárog is, nem csak égéssel tűnik el belőle. 141000km az mennyire biztos? Meg te hogy használod? Mert ha mondjuk sokat autópályázol nagy sebességgel, akkor az olajfogyasztás is magasabb, illetve akkor is, ha sokat jár rövid utakon hidegen.

Link to comment
Megosztás:

szia a141000 Km nem biztos,11 évesen vettem 133000 Km-rel megkímélt álapotban,városban használom 10Km max egyhuzamban,ritkán vidék 40-80Km

Magánszemélytől vagy kereskedőtől vetted? Utóbbitól szinte biztosan nem igaz a 133000km.

10km (kis k és kis m, mert a mértékegység az nem tulajdonnév, más helyesírási szabályok vonatkoznak rá) nem számít extrém kis távnak, főleg így nyáron nem kell olyan sok idő, hogy felmelegedjen a motor. Én soknak találom a fogyást.

Link to comment
Megosztás:

Retesz? Zártörővel nyit könnyedén, ezért (is) hasznos a ledugózás.

Ha és amennyiben lemerül az akksi, még mindig megéri a kellemetlenséget.

lehet hogy a ledugozás jó de ha kifigyelik a comp.-edet akkor könnyen kinyitják én ha már a közelben olyan autot látok amelyikben ül valaki már kulcsal zárom a verdát ,jobb a békesség lehet hogy tulzás de biztos ami biztos.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Astra G (Z14XE) tulajdonosként sokat olvasom a fórumot. Most viszont segítséget szeretnék kérni. Tipikus opel betegségben szenved az én autóm is, az AGR szelepet kellene kicserélni. A takarítás már sajnos nem segített. Az lenne a kérdésem, hogy érdemes-e utángyártottat venni, abból is milyen gyártmányt? Az egyik cég kínál delphi gyártmányt 26e ft-ért. Az szerintetek milyen lehet? Ha jól tudom a delphi első beszállítója az opelnek, az én autómban is vannak ilyen márkájú cuccok. Azt lehet-e tudni, hogy melyik cég szálítja a gyári AGR szelepet? Mennyibe kerülhet egy gyári AGR szelep? A gyárin van-e valami márkajelzés, mert az enyémen nem találok. Esetleg valakinek eladó?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Astra G (Z14XE) tulajdonosként sokat olvasom a fórumot. Most viszont segítséget szeretnék kérni. Tipikus opel betegségben szenved az én autóm is, az AGR szelepet kellene kicserélni. A takarítás már sajnos nem segített. Az lenne a kérdésem, hogy érdemes-e utángyártottat venni, abból is milyen gyártmányt? Az egyik cég kínál delphi gyártmányt 26e ft-ért. Az szerintetek milyen lehet? Ha jól tudom a delphi első beszállítója az opelnek, az én autómban is vannak ilyen márkájú cuccok. Azt lehet-e tudni, hogy melyik cég szálítja a gyári AGR szelepet? Mennyibe kerülhet egy gyári AGR szelep? A gyárin van-e valami márkajelzés, mert az enyémen nem találok. Esetleg valakinek eladó?

Szia.

Nekem Z16XE van,nálam is tönkrement.Sokan cserélgetik drága pénzért pedig csak le kell programozni.Az enyémmel is ezt csináltuk.Ha esetleg segíthetek küldj PÜ-t és beszéljünk. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Astra G (Z14XE) tulajdonosként sokat olvasom a fórumot. Most viszont segítséget szeretnék kérni. Tipikus opel betegségben szenved az én autóm is, az AGR szelepet kellene kicserélni. A takarítás már sajnos nem segített. Az lenne a kérdésem, hogy érdemes-e utángyártottat venni, abból is milyen gyártmányt? Az egyik cég kínál delphi gyártmányt 26e ft-ért. Az szerintetek milyen lehet? Ha jól tudom a delphi első beszállítója az opelnek, az én autómban is vannak ilyen márkájú cuccok. Azt lehet-e tudni, hogy melyik cég szálítja a gyári AGR szelepet? Mennyibe kerülhet egy gyári AGR szelep? A gyárin van-e valami márkajelzés, mert az enyémen nem találok. Esetleg valakinek eladó?

Az enyémben már volt ilyen Delphi, én is e körüli áron vettem, és bírta addig, mint a "gyári" (ami szerintem ugyanúgy lehet Delphi is vagy Pierburg). Vaterát vagy ebay-t érdemes lehet átfutni. Tudtommal szoftveresen nem mindegyik ECU-ból lehet kiiktatni, de van például gyári levakítási lehetőség is: alk. sz.: 12554606, kat. sz.: 5851970, vagy lehet otthon is barkácsolni hozzá lezáró közbetétet.

Link to comment
Megosztás:

Az enyémben már volt ilyen Delphi, én is e körüli áron vettem, és bírta addig, mint a "gyári"

Neked mennyit bírt a gyári és mennyit a Delphi? Mert ha jól vettem ki, már a Delphit is cserélted. Az utángyártottal nem volt problémád? Nekem most 6 éves az autó, és ha a Delphi ennyit kibírna biztos bevállalnám.

Link to comment
Megosztás:

Az enyémben már volt ilyen Delphi, én is e körüli áron vettem, és bírta addig, mint a "gyári"

Neked mennyit bírt a gyári és mennyit a Delphi? Mert ha jól vettem ki, már a Delphit is cserélted. Az utángyártottal nem volt problémád? Nekem most 6 éves az autó, és ha a Delphi ennyit kibírna biztos bevállalnám.

Most, 9,5 évesen a harmadik van benne, a gyári új után kapott újra egy gyárit, majd utána jött a Delphi. Olyan 3-3,5 év körül bírta a csere gyári is, meg kb. a Delphi is, ami most éppen le van vakítva. Hozzáteszem, kora tavasszal volt motorgenerálom, azelőtt csipegette az olajat (kb. 2,5-3 dl/1000 km), ami nagyon nem tett jót az AGR-nek se. Ha újra cseréled, és 1-2 év után az első berángatásoknál leszereled és kitisztítod, sokat lehet nyújtani az élettartamán. Évente egyébként olyan 15-20e km-t gurulok a géppel, elég sok várossal.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Messzi útra készülök, Olaszba és gondoltam átvizsgáltatom az autóm (lengéscsillapító, fékhatás, kormány, kerékcentírozás).

Minden rendben volt de az első fékbetétekre ami 3-4 mm vastagságú még, azt mondták ez már veszélyesen kopott. Ha jól emlékszem 1mm normál használatnál 5000 km-re elég. Ez még az autó gyári könyvéből rémlik.

Hozzáértő segítségét kérném, hogy ez már tényleg veszélyesen kopott? Mert szerintem egy 3000-4000 km-es túrát még kibírna, hiszen ha az ember beáll az autópályára szinte fékezni se kell....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Valami kopog jobbkanyaroknál (Tudom... csak balra kanyarodjak...), én a trapézgömbfejre gyanakszom, de haver szerint csak az a műanyag/fém stabpálca adja, ne foglalkozzak vele... Namármost, biztos ami biztos alapon felhívtam egy nagykert, hogy mennyiért van illetve milyen van (gömbfej), erre bekérdezett az ürge, hogy mekkora. Mondom, normális...

Mer'hogy szerinte több méretben van, vegyem ki mérjem meg. Mondom, mit? a gömbfejet? Ne má'! Ha egyszer kiveszem, nem teszem vissza a szart... Ebben kérném a segítségetek, hogy valóban a gömbfej ad-e ki ilyen kopogó hangot, s ha igen, mekkora az átmérője a tengelynek? (18 mm a G Astrán nem?)

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Érdekes hibával szembesültem mostanában. 1500 és 2000-es fordulat között, ha jobban odalépek a gáznak az autó iszonyatosan rángat, szaggat a motor. Sokan találgatták már, hogy mi lehet a hiba, és igazából a szerelőm sem tudta megmondani biztosan. Hátha ti tudjátok, tapasztaltatok hasonlót! Jahh, G-Astra, '99-es, 1,4-16V-ről van szó.

Előre is köszi a választ!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Az a gondom adódott, hogy fékezésnél egy csikorgó hangot hallok a hátsó jobb keréknél. Ezt főleg kis sebességnél produkálja ha finoman rálépek a fékre. Szerintetek a fékpofák elfogytak? Vagy esetleg valami kődarab, vagy más akármi bekerülhetett volna?

Az a baj, hogy sürgősen mennem kell vele 600 km-t. Kibírná így szerintetek? Amúgy meg mennyibe van egy szett hátsó fékpofa? A tárcsát tapogattam, van neki egy kis pereme de nem vészes.

Köszi az infókat előre is

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Az a gondom adódott, hogy fékezésnél egy csikorgó hangot hallok a hátsó jobb keréknél. Ezt főleg kis sebességnél produkálja ha finoman rálépek a fékre. Szerintetek a fékpofák elfogytak? Vagy esetleg valami kődarab, vagy más akármi bekerülhetett volna?

Az a baj, hogy sürgősen mennem kell vele 600 km-t. Kibírná így szerintetek? Amúgy meg mennyibe van egy szett hátsó fékpofa? A tárcsát tapogattam, van neki egy kis pereme de nem vészes.

Köszi az infókat előre is

Akkor pofa vagy betét? ^_^

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Érdekes hibával szembesültem mostanában. 1500 és 2000-es fordulat között, ha jobban odalépek a gáznak az autó iszonyatosan rángat, szaggat a motor. Sokan találgatták már, hogy mi lehet a hiba, és igazából a szerelőm sem tudta megmondani biztosan. Hátha ti tudjátok, tapasztaltatok hasonlót! Jahh, G-Astra, '99-es, 1,4-16V-ről van szó.

Előre is köszi a választ!

Gyújtótrafó?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Valami kopog jobbkanyaroknál (Tudom... csak balra kanyarodjak...), én a trapézgömbfejre gyanakszom, de haver szerint csak az a műanyag/fém stabpálca adja, ne foglalkozzak vele... Namármost, biztos ami biztos alapon felhívtam egy nagykert, hogy mennyiért van illetve milyen van (gömbfej), erre bekérdezett az ürge, hogy mekkora. Mondom, normális...

Mer'hogy szerinte több méretben van, vegyem ki mérjem meg. Mondom, mit? a gömbfejet? Ne má'! Ha egyszer kiveszem, nem teszem vissza a szart... Ebben kérném a segítségetek, hogy valóban a gömbfej ad-e ki ilyen kopogó hangot, s ha igen, mekkora az átmérője a tengelynek? (18 mm a G Astrán nem?)

Köszönöm!

Emeld meg a kocsit és alul-felül megfogva a kereket rángasd meg, ha kottyanást érzel így akkor az alsó kitámasztógömfejnek kakukk.

Minden autósboltban tartanak ilyet, csak az autó paraméterei kellenek hozzá, olyan 3-4 ropié már lehet elfogadhatót kapni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Az utóbbi időben észrevettem, hogy fogy a hűtővizem. ^_^

Az olajszint nem emelkedik és nem látok "cappuccino" szerű trutyit se. 2-3 hónap alatt 1-2 deci fogyott el. A minap észrevettem egy kb 10 cm átmérőjű tócsát a kocsi alatt. Ez egyszeri alkalom volt, azóta nem fordult elő (kb 1 hete). Végignéztem minden csövet, hűtőt (kb fél éves, mert cseréltem), csatlakozót, de minden csont száraz. Van valakinek ötlete, hogy honnan és milyen körülmények között szivároghat el a vizem?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.