Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Lámpatestbe??? Oda meg minek? <_<

Akkor nem lehet csak kipattintani?

Üdv!

Design.

Van két kis pöcke, szét van sütve. Hallottam már olyat, hogy kiszedték, aztán a Vauxhall helyére berakták pillanatragasztóval az Opel emblémásat. Megnézném egy törésteszten hova repül az Opel jelvény. Csak nem a soför szeme közé?

Link to comment
Megosztás:

Design.

Van két kis pöcke, szét van sütve. Hallottam már olyat, hogy kiszedték, aztán a Vauxhall helyére berakták pillanatragasztóval az Opel emblémásat. Megnézném egy törésteszten hova repül az Opel jelvény. Csak nem a soför szeme közé?

Találtam valahol új ilyen légzsákburkolatot, csak ezt a kárpitot! Ezek szerint lehet külön is cserélni és nem szükséges légzsákkal együtt?! Ha lehet akkor, hogyan tudnám szétszedni?

Üdv!

u.i: remélem nem olyan értelmetlen <_<

Link to comment
Megosztás:

Találtam valahol új ilyen légzsákburkolatot, csak ezt a kárpitot! Ezek szerint lehet külön is cserélni és nem szükséges légzsákkal együtt?! Ha lehet akkor, hogyan tudnám szétszedni?

Üdv!

u.i: remélem nem olyan értelmetlen <_<

A kérdést érteni értem. A válaszban nem vagyok biztos, de emlékeim szerint ez sem olyan lepattintom felpattintom. Keményen egybe van rögzítve a patronnal, hogy ez a burkolat se repüljön le ha nyílik a lufi.

Link to comment
Megosztás:

Találtam valahol új ilyen légzsákburkolatot, csak ezt a kárpitot! Ezek szerint lehet külön is cserélni és nem szükséges légzsákkal együtt?! Ha lehet akkor, hogyan tudnám szétszedni?

Üdv!

u.i: remélem nem olyan értelmetlen <_<

Hali Nézz utána de szerintem átverés.

Én már cseréltem kormánylégzsákot és láttam a hátulját is hát nem tudom mivel tudod olyan feszesre ráhúzni a külső burkolatot a keretre de próba cseresznye!!!!!

http://kepfeltoltes.hu/view/100922/korm_ny...ltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!!!

Valaki nem találkozott ilyen hibával

Opel astra g egyik napról a másikra az első szélvédőre nem hajlandó fújni a levegőt hiába állítom be,

két oldalsón és a középsőn fúj hallom is a motor hangját de a szélvédőre nem megy semmi.

A másik probléma:A műszerfalon világít folyamatosan a légzsák jel.

Nem tud valaki valamilyen megoldást a problémákra mit nézzek meg????

Üdv Ferere

Üdv!!!

A légzsák probléma megoldódott csati áram alatt le lett húzva és csak törlés után állította vissza WESSZ!!!!

Remélem a fűtőmotor problémát is orvosolja

Üdv:Mindenkinek

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segitsegeteket szeretnem kerni a kovetkezo dologgal kapcsolatban.

A napokban vettem egy 1.6 16V G Astrat es olyan problemam lenne vele, hogy melegen (uzemi hofokon a muszer szerint) nehezen indul. Ez 8-10 masodperces koszorulest jelent, ha adok neki gazt akkor max 5. Hidgen pocre indul, az alapjarat egyenletes, nem torpan, egyedul a melegen valo inditas esik nehezere.

Valakinek van valamilyen otlete?

Segitseget elore is koszonom!

Udv

Link to comment
Megosztás:

Üdv Cartársak!

Ha valakit érdekel (még) a belső keringető javítása, az küldjön pü-ben emailcímet és elküldöm.

(vagy adjatok tippet hova tudom feltölteni a pdf filét mindenkiáltalletölthetőként)

Bocs ha valaki sokat várt a válaszomra..de csak most találtam meg a képeket.. és nem akartam se**et csinálni a számból az ígérgetéssel.. <_<

u.i.: készülőben a következő leírás a kasztni-csomagtér átvezető müa cső cseréjéről is..beázás miatt...

Üdv.

Lecso

Link to comment
Megosztás:

Üdv Cartársak!

Ha valakit érdekel (még) a belső keringető javítása, az küldjön pü-ben emailcímet és elküldöm.

(vagy adjatok tippet hova tudom feltölteni a pdf filét mindenkiáltalletölthetőként)

Bocs ha valaki sokat várt a válaszomra..de csak most találtam meg a képeket.. és nem akartam se**et csinálni a számból az ígérgetéssel.. <_<

u.i.: készülőben a következő leírás a kasztni-csomagtér átvezető müa cső cseréjéről is..beázás miatt...

Üdv.

Lecso

Ide feltöltheted pl: http://uploading.com/

Link to comment
Megosztás:

Üdv Cartársak!

Ha valakit érdekel (még) a belső keringető javítása, az küldjön pü-ben emailcímet és elküldöm.

(vagy adjatok tippet hova tudom feltölteni a pdf filét mindenkiáltalletölthetőként)

Bocs ha valaki sokat várt a válaszomra..de csak most találtam meg a képeket.. és nem akartam se**et csinálni a számból az ígérgetéssel.. :)

u.i.: készülőben a következő leírás a kasztni-csomagtér átvezető müa cső cseréjéről is..beázás miatt...

Üdv.

Lecso

Helló!!!

Neked mi volt a jelenség amikor eltört ez a lapát????

Nekem az istenért se akar az ablakra fújni levegőt.

Oldalra és középre megy egy kicsi de a legtöbb levegőt meg lábra engedi .

Üdv:Ferere

Link to comment
Megosztás:

Helló!

A hibajelenség az volt, hogy ráadott gyújtásnál halk "klappanó" :) hangot adott a kesztyűtartó felől folymatosan, ritmusosan.

Másrészről 2-3 fokozatban a levegő áramlásának hangjából lehetett hallani hogy ide-oda váltogat a külső-belső között.

(kicsit más a hangja a "levegőnek" mikor az egyikről átvált a másikra)

Ha neked nem fújja az ablakra, akkor valamelyik belső lapátod mondhatta fel a szolgálatot. Vagy a bovden akadt ki, tört le a rögzítője.. stb..stb.. :D

Tekerd 3 fokozatba, és kezd el állítgatni a szabáylzót, hova fújja. Ha nem érzel változást, se nem hallod a hangokból, hogy máshová fújná..ajjor tuti nem a venti vagy az külső-belső állító lapát a rossz.

Előző F Astrámban 2 bowden állította a lapátokat.. ebben szerencsére még nem szedtem szét a műszerfalat (teljesen :D

üdv.

Link to comment
Megosztás:

Helló!

A hibajelenség az volt, hogy ráadott gyújtásnál halk "klappanó" :) hangot adott a kesztyűtartó felől folymatosan, ritmusosan.

Másrészről 2-3 fokozatban a levegő áramlásának hangjából lehetett hallani hogy ide-oda váltogat a külső-belső között.

(kicsit más a hangja a "levegőnek" mikor az egyikről átvált a másikra)

Ha neked nem fújja az ablakra, akkor valamelyik belső lapátod mondhatta fel a szolgálatot. Vagy a bovden akadt ki, tört le a rögzítője.. stb..stb.. :D

üdv.

azaz nekem is ez volt :D

Link to comment
Megosztás:

jah...

az akkori barátnőm..felhívott aggódva, miszerint valami "macska" sziszeg, vagy motoszkál a műszerfal vagy a motortér felől... :)

azt hittem hülyét kapok :D mikor meghallottam...

aztán mikor kézhez kaptam a kocsit, jött a felismerés a levegő áramlásából, hogy szerelés vár rám.. :D

Link to comment
Megosztás:

skacok megint én

a középső visszapillantó tükrömet egy sima buckán átmenés is elmozdítja, nagyon lötyög

azt cserélni kell akkor és ha igen, hogyan? vagy lehet rajta valahogy HÚZNI?

köszi aki tudja

Szia! El van repedve a tükör belsejében lévő műanyag persely. Én is így jártam a mostani autómmal, venni kell egy másik tükröt, nekem van egy új eladó 7EFt-ért (szalon ára 12EFt).
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.