Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Az érintkezők ugyanúgy vannak,mint a leírásban?

Mert azt hiszem kétféle kiosztás van belőle.Valaki írta a multkor,hogy

neki nem úgy vannak a pinek,mint az ábrán.

Minden úgy van, ahogy az ábrán is látható, úgy is csinálom, csak nem villog. Nem értem...

Link to comment
Megosztás:

Meggyőződtem. Mitől lehet, h semmit nem villog? Rövidre zárom, gyújtást rá, és már akkor sem világit a motorkontroll, valamint később sem villog semmit. Ha kihúzom, akkor újra világit, és ennyi... A hiba: nem megy az egyik henger. Legalább.

Ami még nagyobb probléma, h Ausztriában ragadtam vele.

Ne aggódj,nem te vagy az első akinek nem sikerül kivillogtatni,én is a leírás szerint próbálkoztam ,de semmi,a legjobb ha elgurulsz és kiolvastatod.üdv

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,a segítségeteket kérném Astra G 1.6 16v indítási nehézségem van,ha már járt a motor valamennyit utána már nem indul pöccre ahogy eddig.és ha beindul nem pörög fel mint eddig indításnál. Ha nem tekertetem addig hogy beinduljon és ráindítok még egyszer akkor beindul ugyan de ugyanúgy nem pörög fel.Egyébként a motor megy rendesen semmi gond nincs vele.Ma reggel tapasztaltam hidegben a szívató k.b 1100 körül tartotta a fordulatot és 2 km után 1000alá esett. A motor működik rendesen használat közben , de valami nem klappol az indításnál.Ha tudtok segítsetek.

Link to comment
Megosztás:

Meggyőződtem. Mitől lehet, h semmit nem villog? Rövidre zárom, gyújtást rá, és már akkor sem világit a motorkontroll, valamint később sem villog semmit. Ha kihúzom, akkor újra világit, és ennyi... A hiba: nem megy az egyik henger. Legalább.

Ami még nagyobb probléma, h Ausztriában ragadtam vele.

Valaki esetleg?

Link to comment
Megosztás:

Valaki esetleg?

ne mán én már végig néztem az összes lehetőséget az x20xev kivillogtatásról az

angol fórumokon is,de mindenhol azt írják,hogy kivillogja a kódot összezárásra!

Lehet meg kellene prószálni hátha valakinek van osztrák opelosokkal kapcsolata!

Link to comment
Megosztás:

astra g 1.4 twinport autó 2006.

kérdésem a következő

3 hete cseréltem EGR szelepet mert kiírta a hibakódot

egy hétig semmi probléma de megint elkezdet rángatni az autó hibát nem ír ki.

van valakinek javaslata mit tegyek.

csak egy pillanatra térnék vissza az EGR problémákhoz,ha valakinek sokat sz.rakodik,miért nem zárja le és probléma megoldva,tudom a környezetkímélés,de nemhiszem,hogy annyira megnőne a károsanyag kibocsájtás,a hasznos infókba le van róla írva minden,szóval nem egyszerűbb mint fagyiztatni stb...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,a segítségeteket kérném Astra G 1.6 16v indítási nehézségem van,ha már járt a motor valamennyit utána már nem indul pöccre ahogy eddig.és ha beindul nem pörög fel mint eddig indításnál. Ha nem tekertetem addig hogy beinduljon és ráindítok még egyszer akkor beindul ugyan de ugyanúgy nem pörög fel.Egyébként a motor megy rendesen semmi gond nincs vele.Ma reggel tapasztaltam hidegben a szívató k.b 1100 körül tartotta a fordulatot és 2 km után 1000alá esett. A motor működik rendesen használat közben , de valami nem klappol az indításnál.Ha tudtok segítsetek.

Nekem is ez volt a gépemmel.Egy fojtószelep takarítás,és azóta mintha kicserélték volna,olyan mint régen!

Link to comment
Megosztás:

azt arra figyeljél hogy a gyertyakulcsban van egy gumi ... lehet hogy abba nem ment bele

Ma második nekifutásra sikerült kiszedni, nem egy helyben forgott, hanem már lazult ki, csak állat módon bele volt húzva a maradék 3 gyertya. Ma végre dolgom volt és mentem egy kicsit az autópályán. 120-130-as tempó végig, 3-4-es fokozatban kicsit megpörgettem. Hazaértem, megvártam amíg teljesen kihűlt a motor, majd ránéztem a gyertyákra és már megint kormosak voltak :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma második nekifutásra sikerült kiszedni, nem egy helyben forgott, hanem már lazult ki, csak állat módon bele volt húzva a maradék 3 gyertya. Ma végre dolgom volt és mentem egy kicsit az autópályán. 120-130-as tempó végig, 3-4-es fokozatban kicsit megpörgettem. Hazaértem, megvártam amíg teljesen kihűlt a motor, majd ránéztem a gyertyákra és már megint kormosak voltak :lol:

F Astránál láttam ilyet, és ott a lambda sonda miatt csinálta

Link to comment
Megosztás:

F Astránál láttam ilyet, és ott a lambda sonda miatt csinálta

Én különösebb gondot nem vettem észre a lambdaszondával kapcsolatban, fogyasztásom is kb rendben van. Honnan tudom, hogy rossz a szonda? Attól félek, hogy a kopott gyűrű okozza ezt.

Link to comment
Megosztás:

mééé 300e van a motorba??vagy gyilkolva van??

Óra szerint 123e van benne, én nem gyilkolom, előző tulajról nem tudok nyilatkozni, azt mond, amit akar. Gyertyacsere remélem megoldja :lol:

Egyébként valahol kiolvasható, vagy ellenőrizhető, hogy pontosan mennyit futott?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.