Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Ha már itt tartunk én egyébként épp szétfaragni készülök az enyémet: nagyon megtetszett a LED spotlámpákkal történő csomagtérvilágítás ötlete, csak egyelőre sehol nem találok ilyen kicsi (max. 25mm átmérő) beépíthető spotlámpákat. Valami ilyesmit szeretnék mint ezen a Corsa C-n:

Esetleg tudja valaki hogy hol érdemes ilyesmi lámpákat keresnem vagy egyáltalán milyen néven futnak ezek? A Google a "beépíthető spot lámpa 12v led" szavak tetszőleges kombinációjára csak nagy, 60-80 mm átmérőjű lámpatesteket mutatott, az meg nekem nem kell.

Próbálj meg itt érdeklődni, hátha tudnak segíteni...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. y17dt Astrámból elkezdett erősen csöpögni az olaj, ma alánéztem, és úgy láttam, hogy a generátor hátuljából folyik, a vákumos rész alól.

Mielőtt leszedném meg tudná mondani valaki, hogy ott milyen hibák lehetnek? gumigyűrű van ott, vagy mi? Hátha ti már találkoztatok ilyennel. Köszi. T.

Szimering van ott

És sikerült beírni 10.szerre :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Üdv.!

Olyan problémában kérem a véleményeteket,hogy 99-es G Astram hűtővize valahova elmegy,először a kupaknál vettem észre,hogy kinyomja a vizet,de azt lecseréltem,de víz így is elmegy csak nem ott.A motorba nem veri be,a kipufogó gáznak nincs eltérő szaga se színe.Valamint a motorban alapjáraton,nem folyamatosan,de kattogást lehet hallani.Lehet,hogy hengerfej vagy tömítés,de érdekes,mert a víz nem forr....

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Ha már itt tartunk én egyébként épp szétfaragni készülök az enyémet: nagyon megtetszett a LED spotlámpákkal történő csomagtérvilágítás ötlete, csak egyelőre sehol nem találok ilyen kicsi (max. 25mm átmérő) beépíthető spotlámpákat. Valami ilyesmit szeretnék mint ezen a Corsa C-n:

968399-20130325-6OYEXs.jpg

Esetleg tudja valaki hogy hol érdemes ilyesmi lámpákat keresnem vagy egyáltalán milyen néven futnak ezek? A Google a "beépíthető spot lámpa 12v led" szavak tetszőleges kombinációjára csak nagy, 60-80 mm átmérőjű lámpatesteket mutatott, az meg nekem nem kell.

Az ilyen ledes hülyeségeket dx.com-rol szoktam rendelni.2 max 3 hét és meg is érkezik :D

pl: http://dx.com/s/led+spot+12v.html?sort=Price

http://dx.com/p/gx5-3-3w-260lm-6000k-white-1-led-cob-spot-light-black-12v-186716

Link to comment
Megosztás:

Üdv.!

Olyan problémában kérem a véleményeteket,hogy 99-es G Astram hűtővize valahova elmegy,először a kupaknál vettem észre,hogy kinyomja a vizet,de azt lecseréltem,de víz így is elmegy csak nem ott.A motorba nem veri be,a kipufogó gáznak nincs eltérő szaga se színe.Valamint a motorban alapjáraton,nem folyamatosan,de kattogást lehet hallani.Lehet,hogy hengerfej vagy tömítés,de érdekes,mert a víz nem forr....

Köszi

Nézd meg ezeket, hogy kizárjuk a hf tömítést!

http://kepfeltoltes.hu/130308/Hengerfej_gyan_s_az_aut_d_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Olyan problémám van, már elég régóta, hogy időnként leginkább nem hideg indulásnál 1-be indulásnál ha nem 2000 fölötti fordulatszámmal indulok akkor beremeg az autó (olyan mintha én lennék a béna és nem tudnám hogy kell megtartani a kuplungot). Ha megpörgetem a fordulatszámot akkor nem remeg be. Viszont a többi sebességi fokozatnál nem rángat. Illetve hiába meleg a motor, akkor is simán megcsinálja.

Az egyik észrevételem az volt, hogy inkább nedves időben csinálja, de ezt lassan kezdem megcáfolni, mert a hétvégén is csinálta, és nálunk ugyan hideg volt, de sütött a nap.

Olvasgattam itt a fórumon több ilyen problémát is, de elég sokan hidegen panaszkodnak ilyen problémára. Viszont nekem ezt simán megcsinálja olyan esetben is hogy csak simán megállok a lámpánál már x km után és indulásnál szintén rángat.

Előrébb leszek, ha legalább annyit tudtok segíteni hogy milyen irányba kezdjek el kutakodni egy kicsit, utána ha van valami akkor irány a szerviz.

Köszönöm, Lali

Helló

Olyan mintha a kuplung csinálná.

Ahogy írtad nedves, ill erősen párás, vagy hideg blokk és verőfélyes napsütés, páralecsapódás, a kuplunkra és ezéltal nagyobb "tapadás" és ezért nem csúszik hanem összefog, elenged, össszefog, elenged, jelenség, és ezért ugrálhat!

Ez csak tipp mert nekem is csinálja de csak időszakosan...mikor milyen kedve van.

Az igaz az enyém lehet lassan cserés lesz, aztán hogy azért is csinálhatja e mert vékony, kopott e már a kuplung...passz..

Link to comment
Megosztás:

Önindító javítás kész, újra pöccre indul a járgány. :)

Ezt legalább már sikerült beírni (hangulatjeleket, szöveget szerkeszteni még mindig nem tudok). :(

Betűtípustól balra a legszélső "gomb" egy kapcsoló (BBkód mód), utána aktívak lesznek az inaktív elemek.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Olyan problémám van, már elég régóta, hogy időnként leginkább nem hideg indulásnál 1-be indulásnál ha nem 2000 fölötti fordulatszámmal indulok akkor beremeg az autó (olyan mintha én lennék a béna és nem tudnám hogy kell megtartani a kuplungot). Ha megpörgetem a fordulatszámot akkor nem remeg be. Viszont a többi sebességi fokozatnál nem rángat. Illetve hiába meleg a motor, akkor is simán megcsinálja.

Az egyik észrevételem az volt, hogy inkább nedves időben csinálja, de ezt lassan kezdem megcáfolni, mert a hétvégén is csinálta, és nálunk ugyan hideg volt, de sütött a nap.

Olvasgattam itt a fórumon több ilyen problémát is, de elég sokan hidegen panaszkodnak ilyen problémára. Viszont nekem ezt simán megcsinálja olyan esetben is hogy csak simán megállok a lámpánál már x km után és indulásnál szintén rángat.

Előrébb leszek, ha legalább annyit tudtok segíteni hogy milyen irányba kezdjek el kutakodni egy kicsit, utána ha van valami akkor irány a szerviz.

Köszönöm, Lali

Link to comment
Megosztás:

Biztos, hogy kuplung probléma lesz. Az én astrám is ezt csinálja. Ha kis gázzal inulok el beremeg. Elvittem ismerős szerelőhöz azt mondta, hogy a kuplungtárcsán valami rugók gyengék. Azt mondta még, hogy ezzel ne foglalkozzak ez még " 100 évig" jó lesz!

Link to comment
Megosztás:

Szép estét mindenkinek. Kicsit kirándultunk ma a párommal. Minden jól indult, járható utak és bármennyire is hihetetlen de 3 hókotróval találkoztam 15km-es útszakaszon, és mind a 3 előttem haladt. De nem is ez a lényeg. Behalt a jobb oldali ablaktörlő lapátom. :) Megnézetem, és a mozgató rúd esett le a lapátról. A kérdésem az ha ezt visszateszem akkor kell e valami rögzítő gyűrű hozzá? Vagy elég jól ráhúzni a kis bütyökre a rudat? Válaszokat előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Az az igazsag egyik sem jellemzo,sot a viz az uj kupakkal,mar nem megy el,minden rendben van az olajnal is.Viszont az auto olyan hangot ad mintha egy diesel motor lenne....azt hittem eloszor en is hogy, hf. v. tomites,de erre a hangjan kivul semmi nem utal,minden rendben.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy a fűtőventillátor csak 4-es fokozatban hajlandó működni, a többi fokozatban semmit nem csinál... Egy kis segítségre lenne szükségem, hogy milyen irányba induljak el a hiba megoldása érdekében. Z14XE és 2003-as ha esetleg erre szükség lenne. Előre is köszi mindenkinek a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

T WeBDeeMo!

Fűtőmotor ellenállás

GM alkatrész szám: 13100646

Opel katalógus szám: 68 45 784

Bármelyik Opel márkaszerviz alkatrész értékesítő részlegén lehet vásárolni.

Vagy csergo.hu, mullerauto.hu, cromax.hu, opelcentrum.hu.

Köszönöm szépen a gyors választ!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy a fűtőventillátor csak 4-es fokozatban hajlandó működni, a többi fokozatban semmit nem csinál... Egy kis segítségre lenne szükségem, hogy milyen irányba induljak el a hiba megoldása érdekében. Z14XE és 2003-as ha esetleg erre szükség lenne. Előre is köszi mindenkinek a segítséget.

Javítható és csak minimális ráfordítás,mert a használt :5-8 ezer az új 15ezer.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Kb 3 hete egr problemam volt, hibalampa nem vilagitott de en gondoltam kiolvasom, hatha van valami es 0400 volt. Probaltam takaritani de nemhasznalt, annyit ereztem hogy minden fokozat 2400-2500 fordulatanal aprokat rangatott. Nem igazan fogalkoztam vele mert csak akkor csinalta ha tartottam a fordulatot. Ma ereztem hazafele, hogy ugyanabba a fordulat tartomanyba mintha jobban rangatna aztan kivettem sebessegbol( gurultam 100 metert egy nagyobb kanyarig) es kozben lealt a motor. CSak ugy tudtam ujrainditani, hogyha kozben gazt adtam neki. Hazaig rangatot(kb 2 km)es valtaskor a gazon hagytam kicsit a labam, egyebb hibakod nincs. Aztan hazaertem megallas utan begyujtottam es pocre gyult, mentem egy probakort es minden oke volt. Szoval nem tudom, hogy osszefughet e az egr problemaval. Remelem hogy csak az mivel mas hibakod nincs. En ugygondolom, hogynyitottallapotban megragadt a szelep es ezert rosz keverekjutott amotorba. Vagy lehet esetleg valami mas oka?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.