Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

Nem értem mit szereltek ti a váltószoknya és a kézifék környékén, :roll: de lehetne akár a hátsó üléssort is rakosgatni egy fűtéskonzolszétszedéshez... :wink:

:) :) :D :D

Üdv.: Atommanó

Nem muszáj kiszedni, de ha kényelmesen akarod szerelni akkor célszerű.

Link to comment
Megosztás:

Sikeresen szétszedtem a fél Astrát és az új motorral sem működött az ablaktörlő. :) Megmértem a csatlakozon a feszültséget és csak 7-8V-ot mértem, ráadásul nem is volt újabb jel (pedig kb. 50 mp-ig mértem). Gábor tanácsára kiszedtm a relét, valószínüleg össze van égve, ez a kevés voltra is magyarázat lenne. Viszont egy új relé 5500pénz!!! Szóval azt szeretném megkérdezni, hogy nincs-e valakinek kölcsönbe egy ilyene egy 5 perces próba erejéig?? Nagyon meghálálnám (sör, csok, ilyesmi)!!!

Előre is köszi!!! Tom

Link to comment
Megosztás:

Sikeresen szétszedtem a fél Astrát és az új motorral sem működött az ablaktörlő. :) Megmértem a csatlakozon a feszültséget és csak 7-8V-ot mértem, ráadásul nem is volt újabb jel (pedig kb. 50 mp-ig mértem). Gábor tanácsára kiszedtm a relét, valószínüleg össze van égve, ez a kevés voltra is magyarázat lenne. Viszont egy új relé 5500pénz!!! Szóval azt szeretném megkérdezni, hogy nincs-e valakinek kölcsönbe egy ilyene egy 5 perces próba erejéig?? Nagyon meghálálnám (sör, csok, ilyesmi)!!!

Előre is köszi!!! Tom

Szia,

Írd le, hogy pontosan milyen alkatrész kell és akkor utána tudok kérdezni, hogy mennyibe kerül az egyik barátomnál.

Egyábként ha a Caravan F astrájé megeggyezik a tiédben lévőjével, én szívesen kiaplikálom neked a próba kedvéért.

HOLNAP CSAK DÉLIG VAGYOK, aztán csak 3-án legközelebb.

...még valami. Amikor az enyémbe cseréltettem relét, azt mondta a műszeres gyerek, hogy a kedetté u.a.,mint az astrájé.

Az enyémet végül nem kellett cserélni, csak "javítani" így nem bizonyosodott be, hogy valóban így van e.

Link to comment
Megosztás:

Sikeresen szétszedtem a fél Astrát és az új motorral sem működött az ablaktörlő. :) Megmértem a csatlakozon a feszültséget és csak 7-8V-ot mértem, ráadásul nem is volt újabb jel (pedig kb. 50 mp-ig mértem). Gábor tanácsára kiszedtm a relét, valószínüleg össze van égve, ez a kevés voltra is magyarázat lenne. Viszont egy új relé 5500pénz!!! Szóval azt szeretném megkérdezni, hogy nincs-e valakinek kölcsönbe egy ilyene egy 5 perces próba erejéig?? Nagyon meghálálnám (sör, csok, ilyesmi)!!!

Előre is köszi!!! Tom

Nem tom jól látom e, hogy GSI röl van-e szó, de ha 4-13-15 ker környékén jársz, csörögj rám. Bár a holnapi napom, nekem is lóti futi...

De késöbb...

Jah.. de hülye vok.. :shock: nem tod a számom.. :oops: ha érdekel ez a környék, megírom neked..

Link to comment
Megosztás:

Sorry, csak most kerültem újra gépközelbe, az elöbb is egy mekiből írtam. Nagyon köszi hogy ennyien felajánlottátok a segítségetek!!! Tényleg jól esik (fura ilyet írni, de így van)!!! Az Avatar képem sajnos nem az én kocsim, olyat csak szeretnék!! :D De hamarosan megváltozatom, mert sok félreértést okozott. Nekem egy mezei x14xe F Astrám van, de mostmár tényleg nem sokiág mezei.

Na a bevezető után: 13.kerben lakom, de gyakorlatilag bárhová elmegyek és akkor, amikor az illetőnek jó. Az alkatrész egy kék :) relé, a következő dolgok vannak feltüntetve rajta:

Italamec (eddig még nem vagyunk sokkal előrébb)

383.10 (ez azért már lehet valami)

12V 5A (na ez sem valami izgi)

GM (ki hitte volna...)

90 240 092 (ismét jó kiindulási alapnak tűnik...)

PA6 (ez nemtom mi)

Próbáltam megnézni hogy működik-e a relé, de szétbarmolni nem akarom (nehéz szétszedni) és nem is igazán értek hozzá. :) Rákötöttem 12V-ot úgy kattan egyet, de csak egyet. Nem kéne pár másodpercenként ennek a kattanásnak megismétlődnie??

Ha ezután a hosszú szöveg után is áll még a segítség, akkor azt szívesen veszem!!!! :D :P

Link to comment
Megosztás:

Szóval azt szeretném megkérdezni, hogy nincs-e valakinek kölcsönbe egy ilyene egy 5 perces próba erejéig?? Nagyon meghálálnám (sör, csok, ilyesmi)!!!

Előre is köszi!!! Tom

Ha CSAK a hátsóabalktörlő működéséhez kell, és kiszeded a kocsiból akkor akár a tiéd is lehet. :wink: (nincs többé hátsóablaktörlőm és nem is lesz :) )

Link to comment
Megosztás:

Sorry, csak most kerültem újra gépközelbe, az elöbb is egy mekiből írtam. Nagyon köszi hogy ennyien felajánlottátok a segítségetek!!! Tényleg jól esik (fura ilyet írni, de így van)!!! Az Avatar képem sajnos nem az én kocsim, olyat csak szeretnék!! :) De hamarosan megváltozatom, mert sok félreértést okozott. Nekem egy mezei x14xe F Astrám van, de mostmár tényleg nem sokiág mezei.

Na a bevezető után: 13.kerben lakom, de gyakorlatilag bárhová elmegyek és akkor, amikor az illetőnek jó. Az alkatrész egy kék :) relé, a következő dolgok vannak feltüntetve rajta:

Italamec (eddig még nem vagyunk sokkal előrébb)

383.10 (ez azért már lehet valami)

12V 5A (na ez sem valami izgi)

GM (ki hitte volna...)

90 240 092 (ismét jó kiindulási alapnak tűnik...)

PA6 (ez nemtom mi)

Ma, amint lesz lehetőségem, megnézem, hogy az enyémre mik vannak ráírva. Aztán a jövőhét folyamán ütközhetünk valahol.

Én a IX-ben lakom.

Link to comment
Megosztás:

A relé jó! :) Egy gyöngyörű GSi-ben tökéletesen működött!! Valami más lesz a gond, de mostmár bevonok egy autóvillamossági műlyet is. De ha addig is bárkinek van valami ötlete, h. miért ilyan alacsony a feszültség, az ne tartsa magába!!! :)

Link to comment
Megosztás:

Mikor megvettem az autót nem volt hátsó ablaktörlőm. Rá félévre szereztem hozzá lapátot meg kart. Minden jó volt de az ablaktörlő nem ment. :shock: Végén rájöttem,hogy a motor volt "berohadva" .

Kiszedtem a motort és elkezdtem WD40-el pumpálni és közben 12V-al próbálgattam,hogy elindul-e a motor. (Néha még a 12V-ot megkapta fordítva ezzel is "tornánztatva a motort")

Szép lassan beindúlt a moci és elkezdtem jártni,hogy dolgozza ki magából a koszt.(mellette kapta a WD-40-es kezelést) :)

Végén minden összeszerel és próba.

Mai napig tök jól működik(lekopogom) nincs vele gond.

8)

Link to comment
Megosztás:

Tomnak vmi más baja lesz :? Van vagy 3 mocija.. és egyik ami bent van elvileg tuti jó... Viszont azt mondod ha szimplán kap 12 voltot megy a moci... oda vissza, vagy csak egyik irányba?

a kérdés lényege, hogy maga a motor vált irányt vhogy, fesz átváltás, vagy vhol "bentebb" relé pl. Csak mert Tom nál van kint fesz de nem 12 volt.. és ha lekapcsoljuk a törlöt, akkor is van csak ellenkezö polaritásal... ha jol sassoltam. nem én mértem.. de vmi ilyesmi volt.. fura..

Link to comment
Megosztás:

Motor nélkül mértem eddig is. Arra voltam kíváncsi hogy a hálózat mennyit küld a motornak. Szerintem a hiba a "vonalban" van valahol. :) Beadom jövő héten egy autóvillamossági helyre ők szerintem 2 perc alatt megmondják, h mi a gáz, aztán ha olyan a hiba akkor megcsinálom én, ha meg nem akkor otthagyom nekik. De változatlanul köszi az ötleteket!!!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! 96-os F Astram van, és amikor megvettem, már akkor is feltünt, hogy valami hiányzik a kesztyűtartó alól :shock: ...

Én egy polcra, vagy valami hasonlóra gondolok, mert vannak furatok, de nem vagyok benne biztos. Aki tud ebben ( a lehet, másnak egyszerű) kérdésben segíteni, esetleg egy képet is tudna küldeni, azt megköszönném! :notworthy:

Link to comment
Megosztás:

Nekem van... 8)

Legalábbis valami olyasmi. De ha felhívsz egy bontót, akkor ott tuti megmondják, hogy lehet-e kapni hozzá és ha igen akkor mennyiért.

Tom nem akarod a saját verdádat betenni az avatarodba? :? Akár hányszor ránézek mindíg felötlik bennem milyen jól néz ki és milyen jó lehet neked meg is kérdezném mibe fáj ez a spoiler-ezés meg a többi.....erre beugrik a már többször ismételt mondatod..."az nem az enyém"... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.