Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

Ha veszel egy bontott légkondit, akkor számolj még rá jópár tízezret, mirebekerül az autóba és működik! :D

Tudom, evidens, hogy nem 10 pénzért bontják szét, és teszik össze... De, hogy ez sem idén kerül bele a verdába, az is tuti. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A tengelytől nem kerülhet olaj a rotorhoz (teljesen külön van).

AC-t kizárnám, mert ha az elkezd haldokolni, akkor utána már sosem

lesz jó, és hamar beadja a kulcsot. És akkor abszolúte nem is menne

jól az autó, függetlenül a terheléstől.

Nekem még 3 éve ment tönkre menet közben az AC, ami tényleg egyből gajra tette az autót.

Most vittem el a szerelőhöz, azt mondta megpróbálja du.-ra megcsinálni.

Kiváncsi vagyok!

Nagyon köszönöm a hozzászólásaitokat, és amint megtudok valamit írok nektek!

Link to comment
Megosztás:

Azt a neki :!: :oops: :!: Ez meg sem fordult a fejemben :!:

Kipróbáltam, de így nem rezgeti a kasznit.

Akkor lehet, hogy mégis a gumi?

Mert az elsők vadi újak, de a hátulra a régi elsők kerültek, és nem lettek újracentírozva.

Kicentíroztattam a gumikat, és sajna 110-120 között most is ráz.

Akkor mi csúszhatott félre a gépezetben?

Vagy csak a rossz gumit választottam?

Link to comment
Megosztás:

Ez az eladó a tipikus magyar IQfighter kategóriába tartozik. :lol:

ez a legjobb amikor vmit vennél és az eladó okossága elbizonytalanít, majd kiderül mégis a vásárló rendelkezik a korrekt infokkal... erre eddig nem 1x volt példa nálam is...

legutoljára most amikor műanyag elem felöl érdeklödtem és kisebb vita lett belőle, de csak nem lett igazam...

Link to comment
Megosztás:

Kicentíroztattam a gumikat, és sajna 110-120 között most is ráz.

Akkor mi csúszhatott félre a gépezetben?

Vagy csak a rossz gumit választottam?

Én úgy hallottam, hogy a kormány akkor rázódik erősen, ha centír problémák vannak, vagy szálszakadt a gumi. Mind a két probléma másfajta rázkódást idéz elő, csak azt nem tudom, hogy melyik milyet. Az egyik rázkódás jobb - bal irányú, a másik pedig egészben rezgeti a kormányt.

Bár az is lehet, hogy a centírozásnál kiderült volna, ha szálszakadt a gumid. Annyira nem értek hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Én úgy hallottam, hogy a kormány akkor rázódik erősen, ha centír problémák vannak, vagy szálszakadt a gumi. Mind a két probléma másfajta rázkódást idéz elő, csak azt nem tudom, hogy melyik milyet. Az egyik rázkódás jobb - bal irányú, a másik pedig egészben rezgeti a kormányt.

Bár az is lehet, hogy a centírozásnál kiderült volna, ha szálszakadt a gumid. Annyira nem értek hozzá.

Innentől jöhet a féltengely, s egyébb nyalánkságok.Sztem.

Link to comment
Megosztás:

Léghűtésés tárcsa van a tiéden?Állítólag nem nagyon lehet szabályoztatni!

Nekem viszont tökéletesen bevált a Lockheed fékbetét! :wink:

Megadott határértékig lehet szabályozni ... Ha jól tudom ...

Lockheed? Csak nem repülőd van :D :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én úgy hallottam, hogy a kormány akkor rázódik erősen, ha centír problémák vannak, vagy szálszakadt a gumi. Mind a két probléma másfajta rázkódást idéz elő, csak azt nem tudom, hogy melyik milyet. Az egyik rázkódás jobb - bal irányú, a másik pedig egészben rezgeti a kormányt.

Bár az is lehet, hogy a centírozásnál kiderült volna, ha szálszakadt a gumid. Annyira nem értek hozzá.

A jelenség azóta van, hogy lecseréltem a téli gumit nyárira.

Elől ujjak vannak, hátul a régiek.A típus azonos.

Nem a kormány ráz, hanem az egész kaszni remeg ebben a szűk tartományban.

Látható is, mert az anyósülés általában üres, és a háttámla a fejtámlával szépen mocorog.110 alatt, és 120 fötött minden OK.

Akkor hol a bibi?

a futómű elállítódás képes ilyet produkálni :?:

Link to comment
Megosztás:

Szvsz cseréld le a kerekeket. Ha megszűnik akkor az a rossz, ha nem, akkor legalább tudod, hogy a kerekek nem rosszak. Futómű is lehet, de addig nem érdemes vele foglalkozni, ameddig a kerék nem zárható ki.

Vagy féltengely :roll: de miért csak gumi csere után :?: :shock:

Link to comment
Megosztás:

Épp nem általános, de help me! :shock:

az a gondom, hogy ma délben feltünt egy apró hang, ami aggasztott.

Jelenség a köv:

Betesz 1be, finoman vagy akárhogy indulok, majdnem semmi, így utólag ott is hallatszik. Tolom a 2őt, kuplung felenged, hogy picit fogjon a motorfék, finom gázadás és ---> recs recs, megy tovább. Gázról le a láb --> motorfék, finom gáz halk recs ropp, erőteljesebb gáznál recsrecsrecs és elhalgat és megy tovább.

Na elgurultam a szerelőmhöz, ő meghallgat, aszongya igencsak eltört a kuplungtárcsa egyik rugacsa. Én :lol: :Hangman:

Igen ám, de vagy fél óra elteltével megszünt az egész jelenség. Mintha nem is lett volna és tény hogy én is a váltó/kuplunk felől hallottam, mert álló motornál betesz 1be, géptető kinyit, kocsi megmozhat és valami fura hallatszott. Na ez is eltünt mostanta.

Mi lehet? szerintetek is kuplung kuka?

Tudni kell, hogy tegnap volt váltóolajcserém, de ma délig semmi baja sem volt.

70W90 es szintetika ment bele. Az jó, vagy kell valami adalék hozzá, hogy jó legyen?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.