Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

Üdv Srácok!

Na szóval, szeretném a fékeket kicserélni, az előző autómon mindig én csináltam! Szal leszedtem a kereket azt kicsit erősebb mint a wareszomnak a fékei! Valaki segítene mit meg hogyan csináljak? Esetleg van valami ami alapján eligazodok a féken? csak a fékbetétet akarom kicserélni, a féktárcsát meg felszabályozzák most, de azt is valahogy le kellene bontanom! Van valami olyasmi könyv amelyben le vanna írva hogy F atránál mit meg hogyan kell cserélni?

Előre is köszi

Link to comment
Megosztás:

Üdv Srácok!

Na szóval, szeretném a fékeket kicserélni, az előző autómon mindig én csináltam! Szal leszedtem a kereket azt kicsit erősebb mint a wareszomnak a fékei! Valaki segítene mit meg hogyan csináljak? Esetleg van valami ami alapján eligazodok a féken? csak a fékbetétet akarom kicserélni, a féktárcsát meg felszabályozzák most, de azt is valahogy le kellene bontanom! Van valami olyasmi könyv amelyben le vanna írva hogy F atránál mit meg hogyan kell cserélni?

Előre is köszi

Sajnos okosabban én sem tudom leírni, szóval értelemszerűen.Annyi, hogy a féknyerget Torx csavarok fogják fel, de a nyeretartó kütyüt viszont imbusz.A tárcsát pedig egy kicsi, csavar fogja az agyhoz.1Xű szétberhelni.Meg össze is.

Link to comment
Megosztás:

egy kicsit bővebben? monjuk sorrendben?!

Előre is köszi

1. kerék le

2.féknyergek, amit az a 2db süllyesztett torx fog, le.De lejön kompletten is, az egész fékbakot rögzítő két, kb. 10-es imbusszal, 3.aztán pici rögzítőcsavar az agyból ki, és lejön a tárcsa is

kb. ennyi.Lehet, hogy a betéteket egy kicsit meg kell majd egy erősebb csavarnyúzóval feszegetni, hogy le tudd buktatni a fékbakot az agyról.

Link to comment
Megosztás:

Hi all!

Van egy apró problémám, ami tulajdonképpen inkább csak zavaró (egyelőre), működési hibát nem okoz.

Van egy bizonyos sebesség, ahol a műszerfal felől egy elég kemény rezgés hallatszik, de ha éppen fogom a váltóbotot, azon is érezhető.

Álló helyzetben a motort pörgetve még nem sikerült előállítanom, csak menet közben. Ha valaki tapasztalt már ilyesmit, legyen szíves írjon tippeket, mert ma viszem szerelőhöz (más okból), megnézetném a javasolt dolgokat.

Link to comment
Megosztás:

Hi all!

Van egy apró problémám, ami tulajdonképpen inkább csak zavaró (egyelőre), működési hibát nem okoz.

Van egy bizonyos sebesség, ahol a műszerfal felől egy elég kemény rezgés hallatszik, de ha éppen fogom a váltóbotot, azon is érezhető.

Álló helyzetben a motort pörgetve még nem sikerült előállítanom, csak menet közben. Ha valaki tapasztalt már ilyesmit, legyen szíves írjon tippeket, mert ma viszem szerelőhöz (más okból), megnézetném a javasolt dolgokat.

Kerékcentirozás, majd ha nem jön helyre akkor futóművizsgálat .... szerintem

Link to comment
Megosztás:

Hi all!

Van egy apró problémám, ami tulajdonképpen inkább csak zavaró (egyelőre), működési hibát nem okoz.

Van egy bizonyos sebesség, ahol a műszerfal felől egy elég kemény rezgés hallatszik, de ha éppen fogom a váltóbotot, azon is érezhető.

Álló helyzetben a motort pörgetve még nem sikerült előállítanom, csak menet közben. Ha valaki tapasztalt már ilyesmit, legyen szíves írjon tippeket, mert ma viszem szerelőhöz (más okból), megnézetném a javasolt dolgokat.

ilyet én is tapasztaltam, de ha megfogom a váltót akkor csenben van és nem hallani

Link to comment
Megosztás:

Nah elvittem szerelőhöz, vezérműszíj-, ékszíj-, és olajcsere céljából.

Erre kiderült, hogy a vízpumpa már annyira berohadt, hogy nem lehet elforgatni a vezérműszíj megfeszítéséhez :evil:

Kivenni már csak roncsolással lehet, úgyhogy vehetek azt is újat :evil:

Kb. mennyibe kerül egy vízpumpa?

Az olajcsere után meg olyan hangja lett, mint egy dieselnek :?

A szerelő szerint lehetett valami adalék az előző olajban, ez a hang lehet, hogy megszűnik egy idő után, a hidrotőkék csinálják...

És a legjobb, hogy holnap nyaralni mgyünk vele, úgyhogy még jó 160km-t ki kéne bírnia a régi vezérműszíjjal (azt tettük vissza, mert az új nagyon laza volt), ami szintén nem valami feszes már...

Link to comment
Megosztás:

Nah elvittem szerelőhöz, vezérműszíj-, ékszíj-, és olajcsere céljából.

Erre kiderült, hogy a vízpumpa már annyira berohadt, hogy nem lehet elforgatni a vezérműszíj megfeszítéséhez :evil:

Kivenni már csak roncsolással lehet, úgyhogy vehetek azt is újat :evil:

Kb. mennyibe kerül egy vízpumpa?

Nem akarok beleugatni, de vezérműszíj cserénél szoktak cserélni kapásból vízpumpát is, meg feszítőgörgőket is.

Még mindíg jobban jársz így, mint ha beáll, és ledarálja a motor magát belül. :(

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Tud valaki mondani valamit a protecról ? Az van rajta hogy öntsük az üzemanyagtartályba.

Ez úgy értelmezendő,hogy az egészet(375 ml) egy teli tankhoz lökjem bele mindet egyszerre ?

Fél tank jobb minőségű benyához, mint pl. Vpower95.Aztán izmosan kiautókázni belőle, és újra teletank Vpower, aztán mikor az is kifogyóban van, üza.szűrő csere.

Link to comment
Megosztás:

Fél tank jobb minőségű benyához, mint pl. Vpower95.Aztán izmosan kiautókázni belőle, és újra teletank Vpower,

aztán mikor az is kifogyóban van, üza.szűrő csere.

Köszi !

Izmosan ? Az mit takar ?Toljam neki mint atom ?(Azzal nem szokott gond lenni )

Holnap ugyis nyomok egy 500 km es kanyart.Az üa szűrő egy hónapos,akkor is kell csere ?

Link to comment
Megosztás:

Köszi !

Izmosan ? Az mit takar ?Toljam neki mint atom ?(Azzal nem szokott gond lenni )

Holnap ugyis nyomok egy 500 km es kanyart.Az üa szűrő egy hónapos,akkor is kell csere ?

Igen, olyan padlógáz közeli állapot! :( Célszerű cserézni, mert elég erős oldóhatása van a hozzáértők szerint.Én is cseréztem a 2 hónapos szűrőt.Biztos, ami biztos.

Link to comment
Megosztás:

Nah elvittem szerelőhöz, vezérműszíj-, ékszíj-, és olajcsere céljából.

Erre kiderült, hogy a vízpumpa már annyira berohadt, hogy nem lehet elforgatni a vezérműszíj megfeszítéséhez :evil:

Kivenni már csak roncsolással lehet, úgyhogy vehetek azt is újat :evil:

Kb. mennyibe kerül egy vízpumpa?

Az olajcsere után meg olyan hangja lett, mint egy dieselnek :?

A szerelő szerint lehetett valami adalék az előző olajban, ez a hang lehet, hogy megszűnik egy idő után, a hidrotőkék csinálják...

És a legjobb, hogy holnap nyaralni mgyünk vele, úgyhogy még jó 160km-t ki kéne bírnia a régi vezérműszíjjal (azt tettük vissza, mert az új nagyon laza volt), ami szintén nem valami feszes már...

Berohadva a vízpumpa ez ok de miért nem szedte ki a helyéről?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.