Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

94.000 km van a motorban , remélhetőleg nincs még szétkopva...

Ennyitől? Elég baj lenne! Viszont igaz az is, hogy vissza lehet azt az órát pörgetni...

Link to comment
Megosztás:

Ennyitől? Elég baj lenne! Viszont igaz az is, hogy vissza lehet azt az órát pörgetni...

svájci kocsi , email-ben visszaigazolták az infókat a svájci kereskedők ,minden inspekció stimmel ,a szervizkönyve beírtakkal

sőt , még a svájci tulajjal is tudtam beszélni telefonon , akié volt 2003- ig a kocsi

magyarországon előttem 1 tulaj volt ,az is vitte az Opel klasszhoz

Link to comment
Megosztás:

svájci kocsi , email-ben visszaigazolták az infókat a svájci kereskedők ,minden inspekció stimmel ,a szervizkönyve beírtakkal

sőt , még a svájci tulajjal is tudtam beszélni telefonon , akié volt 2003- ig a kocsi

magyarországon előttem 1 tulaj volt ,az is vitte az Opel klasszhoz

Ez engem még nem nyugtatna meg azért :lol:

Végülis kaptál egy visszaigazolást attól, aki eladta az autót. És hogy azóta magyar tulaja is volt... ez a tény

szinte ordibál a visszatekerésről :lol: Szervízpecsétet pedig elég olcsón lehet venni :lol:

Link to comment
Megosztás:

...azóta magyar tulaja is volt... ez a tény

szinte ordibál a visszatekerésről :lol: Szervízpecsétet pedig elég olcsón lehet venni :lol:

Bizony, bizony...

Link to comment
Megosztás:

Ez engem még nem nyugtatna meg azért :lol:

Végülis kaptál egy visszaigazolást attól, aki eladta az autót. És hogy azóta magyar tulaja is volt... ez a tény

szinte ordibál a visszatekerésről :lol: Szervízpecsétet pedig elég olcsón lehet venni :lol:

ok ,de ha sokkal több benne a km , és kopott a motor , akkor hogy tud 0% CO-t produkálni ?

Link to comment
Megosztás:

már én is gondoltam rá , mennyi a reális ára egy jó ,bontott X16XEL motornak ?

Passzolom de kérdezd meg a kadettklub.hu-n, biztos tud valaki valami infót adni!

Link to comment
Megosztás:

az a poén ,hogy már a 10.szerelő pattan le a kocsiról ,nem tudnak vele mit kezdeni ( itt Debrecenben )

Szomorú hogy ennyire nem ért hozzá senki.

Hogyan kezdődött amúgy? Mindig ilyen volt egyre rosszabb lett vagy egyszercsak?

Reggel nekem is a kipuf eltömődése ugrott be tippnek. A katon kívül néztétek a dobokat is?

Link to comment
Megosztás:

Akkor nézze meg, hogy a belső levegőkeringtető csappantyúja működik-e. Mert lehet hogy annak a vákumvezetéke

van kiszakadva, és a szellőzőn keresztül jön be rajta a benyagőz, ami néha a vákumrendszerben kering.

Le lett ellenőrizve, és az működik. Próbából ki kötöttük, majd meglátjuk mi lesz az eredmény.

Link to comment
Megosztás:

Üdv All!

Kéne egy kis tech support egy F Astra (1992 C16NZ)-hoz. Kettő dologról lenne szó. Az egyik az, hogy elkezdett visszapöndörödni ez a szutyok km/h számlapja, és néha beleakad a mutató. Az meg a másik, hogy folyamatosan beakad 30-nál 50-70 körül, meg nem is nagyon megy vissza. Szal, nehéz szétszedni a műszerfalat, vagy van ennek valami trükkje?

A másik dolog pedig a pollenszűrő cseréje lenne. Elvileg van benne a könyve szerint. Nemrégóta van nálunk, és azért szeretném tudni, hogy milyen állapotban van, csak a könyve eléggé meleg módon próbálja megmutatni, hoyg hol a francba találom. Asszerint valahol a műszerfal alatt??!! Lehetséges ez? Várom a tapasztalatokat. Thx :lol:

Üdv, bbubi

Link to comment
Megosztás:

Üdv All!

Kéne egy kis tech support egy F Astra (1992 C16NZ)-hoz. Kettő dologról lenne szó. Az egyik az, hogy elkezdett visszapöndörödni ez a szutyok km/h számlapja, és néha beleakad a mutató. Az meg a másik, hogy folyamatosan beakad 30-nál 50-70 körül, meg nem is nagyon megy vissza. Szal, nehéz szétszedni a műszerfalat, vagy van ennek valami trükkje?

A másik dolog pedig a pollenszűrő cseréje lenne. Elvileg van benne a könyve szerint. Nemrégóta van nálunk, és azért szeretném tudni, hogy milyen állapotban van, csak a könyve eléggé meleg módon próbálja megmutatni, hoyg hol a francba találom. Asszerint valahol a műszerfal alatt??!! Lehetséges ez? Várom a tapasztalatokat. Thx :lol:

Üdv, bbubi

Itt nézd meg pollenszűrő

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.