Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Valaki világosítson/homályosítson fel, hogy mi a lótúrónak kell egy kocsi orrára az a bőrakarmi!!!!!

Ezt a mai napig nem tudom... :lol:

-kavicsfelverődés ellen véd?

-Az ellen igen, nem igen, nem tudom

Nekem személy szerinte a legjobban a hátsó lámpa keret tetszik és csak utána hánynám telibe a bőr belsőt.

Link to comment
Megosztás:

-kavicsfelverődés ellen véd?

-Az ellen igen, nem igen, nem tudom

Nekem személy szerinte a legjobban a hátsó lámpa keret tetszik és csak utána hánynám telibe a bőr belsőt.

Biztos véd elene, de ha egyszer leveszed akkor egyrészt ott ugye nem fakult, másrészt bejut alá a por, és szépen karistolja a fényezést.

Link to comment
Megosztás:

Biztos véd elene, de ha egyszer leveszed akkor egyrészt ott ugye nem fakult, másrészt bejut alá a por, és szépen karistolja a fényezést.

Az alá nem jut be semmi... ha jól van felrakva... de okádék az tuti, én átlátszó fóliát használtam, azért az igényesebb sztem...

Link to comment
Megosztás:

Azé meglepődnének a teszkó parkolóban amikor bekanyarodsz, 1es tiltásig, 2es tiltásig és a felénél kiengeded az ernyőt, megállsz a végén, összehajtogatod, bedobod a csomagtartóba, fogsz egy kosarat és bemész vásárolni. :lol: :lol: :(

Te lennél a király szerintem. :D

Aztán jönnének az olcsó utánzatok ( pl esernyő alkalmazása ) meg a továbbfejlesztett változatok, mondjuk króm színű ernyő, vagy a végén egy kis krómszínű légcsavar forogna miközben fékezel. A lehetőségek tárháza végtelen. :D

De kék ledek nélkül semmit nem érne az egész. Egy akkora ernyőre még a tuner neve is ráfér. :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.