Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Motorolaj avagy ki mit és miért ezt az olajat tölti bele?


uhuhu

Recommended Posts

kicsit régebben foglalkozom vele mint te, és hidd már el, hogy a kopáscsökkentőtől(és én a kopáscsökkentő szóról írtam) nem lesz jobb, a polikerámiás az már megint más, de egy szétkopott motort az sem fog felújítani, javítani vmicskét lehet, de 8 ezerért szerinted beleteszik, egy csók a halottnak című filmért??

nem adalék akkor mi??

egy adalék, amit az olajhoz ADALÉKOLSZ, és van benne felületnemesítő, esetleg a polikerámia stb stb, de adalék.

Igen azt írtam, hogy segít valamennyit. Nem azt mondtam, hogy új motor lessz belőle.

Nem és nem és nem adalék. Azért nem adalék mert nem az olajjal lép reakcióba, hanem magával a fémmel. Ezért fémfelület nemesítő. Adalék a Megalene és a Megasel mert az anyaggal vegyül és kémia folyamatokkal megváltoztatja annak tulajdonságait. :)

Link to comment
Megosztás:

Igen azt írtam, hogy segít valamennyit. Nem azt mondtam, hogy új motor lessz belőle.

Nem és nem és nem adalék. Azért nem adalék mert nem az olajjal lép reakcióba, hanem magával a fémmel. Ezért fémfelület nemesítő. Adalék a Megalene és a Megasel mert az anyaggal vegyül és kémia folyamatokkal megváltoztatja annak tulajdonságait. :)

szerintem ha egyszer az olajjal van adalékolva, akkor adalék...

és nem csak a fémmel lép reakcióba,hanem az olaj tulajdonságait is javítja

Link to comment
Megosztás:

há akkor inkább potolom az olajat me a rák raKJON HENRY POTTERT A MOTORBA tököm se hiszi el ......egyébbként ha normálisan használom minimális az olajfogyasztás ,,, csak a magas fordszám tartományban jelentkezik ami akármi is lehet inkább megprobálok vmi más olajat ami nem ilyen alsóbb márka azt hello

Link to comment
Megosztás:

Olvass utána. A GOLD poli-kerámia szemcséket tartalmaz ami beépül a kopás helyén. Nagyokos :P

NEM a "kopás helyén", hanem a fém amúgy egyenetlen felszínét javítja fel, de nem a kopást "tömíti". Ez a téves benne.

Kopott motor ugyanúgy fogja kajálni az olajat adalékkal is, mint nélküle. Ez az állapotmegőrzésre jó csak.

NEEEEEEM ADALÉÉÉÉÉÉK :)

Szerintem az, de most kb olyanról vitáztok itt, minthogy a macskát cicának kell mondani :(

hanem az olaj tulajdonságait is javítja

Az más, de olyan is van. Viszont azt már gyárilag az olajokhoz adalékolják.

A metabond adalékok nem befolyásolják az olaj tulajdonságait, pontosan ezért

lehet beönteni bátran mindegyik olajtípushoz.

Link to comment
Megosztás:

há akkor inkább potolom az olajat me a rák raKJON HENRY POTTERT A MOTORBA tököm se hiszi el ......egyébbként ha normálisan használom minimális az olajfogyasztás ,,, csak a magas fordszám tartományban jelentkezik ami akármi is lehet inkább megprobálok vmi más olajat ami nem ilyen alsóbb márka azt hello

Én is inkább töltögetek. A Liqui Moly bevált.

Nekem is csak pörgetésnél eszeget szintén 0,5l/1000Km körül, de kíméletesebb használattal jóval kevesebbet.

Mondjuk nekem megúszott egy olajelfolyást is a motor, úgyhogy szerintem ez elég jó ez az adat, mert amúgy is megenne ennyit.

Link to comment
Megosztás:

NEM a "kopás helyén", hanem a fém amúgy egyenetlen felszínét javítja fel, de nem a kopást "tömíti". Ez a téves benne.

Kopott motor ugyanúgy fogja kajálni az olajat adalékkal is, mint nélküle. Ez az állapotmegőrzésre jó csak.

Akkor miért mondják meg írják, hogy csökkenti az olajfolyást? Mifelénk a munkatársak mondották, hogy kisebb lyukakat meg hasnló dolgokat kitölt.

Link to comment
Megosztás:

Akkor miért mondják meg írják, hogy csökkenti az olajfolyást? Mifelénk a munkatársak mondották, hogy kisebb lyukakat meg hasnló dolgokat kitölt.

Konkrétan eddig csak az old spezial esetében láttam ilyet a speckóban, hogy csökkentheti az olajfogyit, a többi normál

polikerámiás adalék leírásban (M,C,Gold) nem. De szólj ha ilyet látsz :)

Amúgy olajfogyi már kopás esetén lép fel, amikor a hengerfalról már lemegy 1-2 tizednyi fém. Ezt a kopást nem képes

pótolni semmilyen adalék (főleg hogy hordós alakban kopik), akármit is mondanak róla. A lekopott fémet nem építi

vissza :( Viszont még normális méretű és alakú hengerfal esetén a fém egyenetlenségeit kiválóan kitöltik ezek a

polikerámiás részecskék, ezzel simább felületet hozva létre, ami az olajkenés hatákonyságát is növelve, csökkenti

a kopás mértékét. Remélem érthető már a helyzet :P

Link to comment
Megosztás:

Konkrétan eddig csak az old spezial esetében láttam ilyet a speckóban, hogy csökkentheti az olajfogyit, a többi normál

polikerámiás adalék leírásban (M,C,Gold) nem. De szólj ha ilyet látsz :)

Amúgy olajfogyi már kopás esetén lép fel, amikor a hengerfalról már lemegy 1-2 tizednyi fém. Ezt a kopást nem képes

pótolni semmilyen adalék (főleg hogy hordós alakban kopik), akármit is mondanak róla. A lekopott fémet nem építi

vissza :( Viszont még normális méretű és alakú hengerfal esetén a fém egyenetlenségeit kiválóan kitöltik ezek a

polikerámiás részecskék, ezzel simább felületet hozva létre, ami az olajkenés hatákonyságát is növelve, csökkenti

a kopás mértékét. Remélem érthető már a helyzet :P

sőt ki is van kötve, hogy kopottabb, öregebb autóba nem lehet tenni azt amit az ujba kell, mert kimoshatja a lerakódásokat, és akkor meg méginkább fogyni fog az olaj

Link to comment
Megosztás:

No. Megvolt az első hosszabbacska utam a zöldséggel, 1600 km, abból 400 km pálya. Elindulás előtt feltöltöttem max-ra az olajszintet, hogy megnézzem, mennyit fog kajolni. Nem kíméltem szerencsétlent, ahol tudtam padló kanyartól kanyarig (4000+-os fordulat), 4 személy, plusz csomagok, plusz gáz és benya, ergo bőven 1,5 tonnán felül voltunk. Nem titok, Sepsiszentgyörgy volt az cél (temetés), ahol tudtam kilóötven, hajnali 3-kor indultunk innen, 16:00-kor kezdődött a temetés. 15:20-ra ott voltunk.

Tegnap jöttünk vissza, kerek 1600 km. 3/4-ét ette meg az olajnak. Azt nem tudom, hogy az hány liter, de elégedett vagyok vele. (hány liter lehet a max és a min állás közötti különbség??? :huh: )

Az autó is okés volt, a határig gázzal mentem, ott tankoltunk benyából, azzal mentem végig, kb. 8-9 litert evett. Visszafelé gázzal jöttem, azzal is elég lendületesen tudtam autózni, meg is lepődtem rajta. Klíma végig ment, már amikor úgy gondolta, hogy működni fog. Egy idő után kikapcsolt, majd vissza. Azt hittem gáz nuku, de nem, mert visszafelé már tényleg non-stop ment, végig. Nem értettem, hogy mi lehetett a gondja (kuplung, esetleg relé), majd meg kell sasolni. Egér szelepet kéne cserélni benne, mert állandó vendégem volt út közben a sárga tengeralattjáró (már le van falazva, de úgy látszik, hogy nem okés a szelep). Nálam volt a laptop és a kábel. EGR szelepre dobta a hibát, lambdaszonda is, de ő azért sztem, mert gáznál ugye nincs annyi CO2, mint benyával, ezért túl tisztának találta a kipufogógázt. Dobált még egy hibát, vmi quad modul, na azt nem tudom hova tenni. Dióhéjban ennyi! :lol:

Link to comment
Megosztás:

..............

Egér szelepet kéne cserélni benne, mert állandó vendégem volt út közben a sárga tengeralattjáró (már le van falazva, de úgy látszik, hogy nem okés a szelep). Nálam volt a laptop és a kábel. EGR szelepre dobta a hibát, lambdaszonda is, de ő azért sztem, mert gáznál ugye nincs annyi CO2, mint benyával, ezért túl tisztának találta a kipufogógázt. Dobált még egy hibát, vmi quad modul, na azt nem tudom hova tenni. Dióhéjban ennyi! :huh:

Azt mondják, hogy a lefalazott EGR szokja villogtatni a "tengeralatjárót", ez normális jelenség - mert ugyebár ki van iktatva a rendszer meg "használná".. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát nekem most lesz Olajcserés még 1000KM van addig. De csak jót mondhatok a castrol magnatec 10w-40-ről max szintig volt felöntve és most is addig van! :huh: Nem csipegetett belőle. Meg vok vele elégedve teljes mértékben.

meg biztos rövid távokon mész vele :lol:

nekem ha 300lm es táv után hiányzott egy fél egység, akkor egy heti rövidtávozás után ujra megtelt az a rublika, akkor ezekszerint enyém termeli is ^_^

Link to comment
Megosztás:

Ha véletlen pályán hajtom a gépet vagy csak szimplán jobban a kelleténél akkor nekem is jobban eszi de ha csak "nagypapisan" akkor elég néhány deci 2 olajcsere közt.

Link to comment
Megosztás:

A segítségeteket szeretném kérni!

Én az elmúlt pár évben használtam már Metabond és CAstrol olajakat is, de a legjobban a Mobil1 jön be, ami most is van a motorban.

Az előző adagot akkor kapta "a sas" amikor kicseréltem a motorját. Nem akarok változtatni, mert bejön ez az olaj.

A kérésem kérdésem az lenne, hogy hol tudok 4liter Mobil1 10W40-hez a legolcsóbban hozzájutni?

Netán valakinek ismerős, vagy "leesett a kamionról...", esetleg kedvezményes vásárlási lehetőség, stb.

Ha tudok 2-3ezret spórolni, akkor abból már megvan az olaj- és légszűrő... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.