Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

Ha már lecseréltem a téli gumiimat, és nem akarom megörzésre adni, szerintetek mit kell velük csinálnom, milyen körülmények közt tárolnom a jövő télig. Nincsen plusz felnim, igy azok nélkül kell tárolni. Azt gondoltam, hogy pincében lenne a legjobb, de valahol azt olvastam, hogy a nedvesség nem jó a gumiknak. Ilyenformán talán szellős, száraz, árnyékos helyen kellene tartanom (pl. garázs)?

Link to comment
Megosztás:

Ha már lecseréltem a téli gumiimat, és nem akarom megörzésre adni, szerintetek mit kell velük csinálnom, milyen körülmények közt tárolnom a jövő télig. Nincsen plusz felnim, igy azok nélkül kell tárolni. Azt gondoltam, hogy pincében lenne a legjobb, de valahol azt olvastam, hogy a nedvesség nem jó a gumiknak. Ilyenformán talán szellős, száraz, árnyékos helyen kellene tartanom (pl. garázs)?

Elvileg úgy mondják, hogy száraz hűvös helyen tárolni..Én még meg szoktam fejelni azzal, hogy lefújom szilikonnal és bele teszem a gumisoknál is megtalálható müanyag zacsiba és így vár a következő felszerelésre.... 8)

Link to comment
Megosztás:

Én még meg szoktam fejelni azzal, hogy lefújom szilikonnal és bele teszem a gumisoknál is megtalálható müanyag zacsiba és így vár a következő felszerelésre.... 8)

Szerintem nem tesz jót neki ha zacsiba teszed... sőőt ha még netán maradt rajta só is télről akkor meg iszonyat árt neki... ugyanis bepárásodik mint állat és a só szépen elkezdi nyírni...

Ha persze (gondolom Te így csinálod) lemosod alaposan a gumit is, meg a zacskót is, akkor gondolom nem árt, de én eddig mindenhol azt olvastam, hogy száraz lehetőleg hűvös hely, no zacskó, felni nélkül állítva tárolni és időnként forgatni.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem tesz jót neki ha zacsiba teszed... sőőt ha még netán maradt rajta só is télről akkor meg iszonyat árt neki... ugyanis bepárásodik mint állat és a só szépen elkezdi nyírni...

Ha persze (gondolom Te így csinálod) lemosod alaposan a gumit is, meg a zacskót is, akkor gondolom nem árt, de én eddig mindenhol azt olvastam, hogy száraz lehetőleg hűvös hely, no zacskó, felni nélkül állítva tárolni és időnként forgatni.

Azt nem írtam de gondoltam, hogy hozzá gondoljátok....akkor sorban:

1. gumi leszerel

2. gumit alaposan lemos (remélhetőleg nem marad rajta só)

3. hagyni megszáradni

4. befúj szilikonnal

5. zacsiba tesz

6. ha felni nélkűl akkor állítva és időnként forgatva, ha felnivel akkor fekve és kb. 0.4 bar-ral feljebb pumpálva :wink:

Link to comment
Megosztás:

a szilikon viszont hosszútávon semminek nem jó :!: , mert kiszárítja a gumi- és műanyag-felületek belsejét, porózussá válik az anyag

:arrow: inkább gumiápoló, az se sokkal drágább!

Hát ezt Te honnan veszed...a szilikon olaj formájában van jelen a sprayben tudtommal és éppen az olaj tartalma miatt nem értem miről beszélsz...."kiszárítja"? Porozusá teszi? ezek a gumik üzemszerűen kapnak a földön heverő motor és váltó illetve fékolajokat és elvileg egyikre sem ragálhat így, mert akkor pl csak belehajtasz egy ilyen foltba aztán 1 hónap múlva már szakad is szanaszéjjel a gumi réteg? Hát Én még ilyet nem láttam....

Ez is érdekes: http://totalcar.hu/gumidoktor/040112c/

Nem tudom mennyire jók ezek a gumi ápolók, de az tuti, hogy pl festéket tartalmaznak, de hogy bármiféle felület/gumi kezelő anygot tartamaznak e azt nem tudom...de ha vkit megnyugtat, akkor Én úgy fogalmaznék, hogy a szilikon helyett esetleg javasolt a gumi ápoló, de szerintem jó a szilikon is... 8)

Link to comment
Megosztás:

Hülye kérdés, de kérdés: Kivül-belül lefujod szilikonnal, vagy csak kivül...

Megmondom őszintén, mivel felnin van így belűlről kihagyom 8)

Egyébként nincs is sok értelme a gumiköpeny belső felülete általában nem szárad ki és nincs kitéve olyan kémiai, fizikai ígénybevételnek, ami ezt indokolná...

Link to comment
Megosztás:

Hát ezt Te honnan veszed...a szilikon olaj formájában van jelen a sprayben tudtommal és éppen az olaj tartalma miatt nem értem miről beszélsz...."kiszárítja"? Porozusá teszi? ezek a gumik üzemszerűen kapnak a földön heverő motor és váltó illetve fékolajokat és elvileg egyikre sem ragálhat így, mert akkor pl csak belehajtasz egy ilyen foltba aztán 1 hónap múlva már szakad is szanaszéjjel a gumi réteg? Hát Én még ilyet nem láttam....

Ez is érdekes: http://totalcar.hu/gumidoktor/040112c/

Nem tudom mennyire jók ezek a gumi ápolók, de az tuti, hogy pl festéket tartalmaznak, de hogy bármiféle felület/gumi kezelő anygot tartamaznak e azt nem tudom...de ha vkit megnyugtat, akkor Én úgy fogalmaznék, hogy a szilikon helyett esetleg javasolt a gumi ápoló, de szerintem jó a szilikon is... 8)

az olaj nem tesz jót a guminak...

az, hogy befújod, jóval több, mint amit amúgy kap

a gumiápolóból csak a gagyi tartalmaz színanyagot

vegyél sonaxot pl, az tejszerű cucc, semmi színezék...

de ahogy érzed, meg más is :wink:

én nem használok inkább sehova szilikont 8)

Link to comment
Megosztás:

az olaj nem tesz jót a guminak...

az, hogy befújod, jóval több, mint amit amúgy kap

a gumiápolóból csak a gagyi tartalmaz színanyagot

vegyél sonaxot pl, az tejszerű cucc, semmi színezék...

de ahogy érzed, meg más is :wink:

én nem használok inkább sehova szilikont 8)

bazs a gumi ápolóban milyen anyag"ápolja" a gumit, mert erről fogalmam sincs. :oops: ..?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.