Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

iőjárás kapcsán legyetek szívesek a www.met.hu és hasonló oldalakat nézegetni!

A kép meg ha vársz J0hnny, átméreteződik automatice. :D Legalábbis kéne.

ui: már várom, hogy felkerüljön a nyári garni. olyan suta a kocsi nélküle. :D

Nálam már 1 hete fent van a nyári garni.

Persze,hogy átméretezi,csak amíg a cashből elővakarja a 100megás képet... :D

Link to comment
Megosztás:

Felkerültek ma a nyáriak. Kicsit nyersnek tűntek a téli után, így kénytelen voltam bejáratni őket. Egy tempó után megálltam megnézni minden rendben van-e, az út meg a kavicsok okozta fehér csíkocskák keresztben voltak a gumin. :D

Annak ellenére, hogy 3 éves lesz és a 4-dik szezonját kezdi még mindig eszméletlen jól fog, de idén már ha minden igaz cserélni fogok. Bár sajnálom, mert a legrosszabb állapotban talán a jobb első van, de még annak is van a kopásjelző felett 2-3 mm mintája. A többi pedig ~1-2 mm-vel jobb ennél.

Link to comment
Megosztás:

Felkerültek ma a nyáriak. Kicsit nyersnek tűntek a téli után, így kénytelen voltam bejáratni őket. Egy tempó után megálltam megnézni minden rendben van-e, az út meg a kavicsok okozta fehér csíkocskák keresztben voltak a gumin. :D

Annak ellenére, hogy 3 éves lesz és a 4-dik szezonját kezdi még mindig eszméletlen jól fog, de idén már ha minden igaz cserélni fogok. Bár sajnálom, mert a legrosszabb állapotban talán a jobb első van, de még annak is van a kopásjelző felett 2-3 mm mintája. A többi pedig ~1-2 mm-vel jobb ennél.

Akkor adj csak nekik!!! :D :D

Bár ezt az évet még kihúzhatnád velük (SZVSZ).

Link to comment
Megosztás:

Az ADAC-tesztek idézésével sem szoktam túl népszerű lenni itt a fórumon, de múltkor valaki hiányolta a kategóriaméret tesztjét. A 2008-as teszt 175/65 R 14 T méretben már elérhető a következő oldalon:

http://www.adac.de/Tests/Reifentests/Somme...rcePageID=8772#

A Tabelle linkre való kattintással egy táblázatban látható az összes teszteredmény.

Link to comment
Megosztás:

F Astrára 15' alufelni vásárlásnál milyen adatokat kell

figyelembe venni?

pl. ET mettől-meddig,stb.

pl. 4x100 7JX15, ET 35 ,195/50R15 gumival passzolna?

Igen, az jó. ET-ben 35-39 az optimális a 7col széles felninél. Szedánnál kicsit neccesebb hátul, de elvileg oda is jó még ez a méret.

Link to comment
Megosztás:

Meg a felni formájától is függ. :D

Amúgy nem tudom a gyárival mi a helyzet, de szedd le mindet és ki fog derülni. :D

télitől sokkal zajosabb, igy ahogy van az fix, de ez lehet a gumi miatt is...

na majd lekapom tényleg az egészet, gyis régóta átakarom festeni, jobbantetszik maga a felni, csak nem igy mattfeketén

Link to comment
Megosztás:

Vacilálok.

Ti melyiket vennétek meg az alábbi téli gumik közül 175/70 R13 méretben?

Hankook W 440 10.500 Ft/db

Sava Eskimo S3 8.500 Ft/db

ADAC tesztben többi hasonló árkategória nem (vagy rosszul) szerepel.

...asszem eltolom a választást őszre.

Link to comment
Megosztás:

nekem most eskimo volt, szerintem jól teljesített

decemberben, a nagy hóban is megfelelően tapadt, csak már kiöregedett, nem tudom, mikori

én pirellit vagy nokiant fogok venni

Nyáriban P3000-em van, télire nem gondoltam ilyen felsőbb kategóriást, mint a W190... de lehet, hogy megéri 13 eFt körül. Nokian mondjátok hogy jó, de tesztjét nem találtam.

Ej, mennyi féle van... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.