Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


Amusing

Recommended Posts

ez így van .... két shell kút között is elég nagy tud lenni a különbség ,ezt észre vettem én is,más is :)

Lukoil és Agip nálam konstans sz@r :o Erre mondanám azt,hogy biztosan csak benzint tartalmaz :D

Hasonló,mint a Metro és Tesco kutakon (utóbbiról faternak sajnos még negatívabb a tapasztalata...)

Shell kút és Shell kút közti különbség! :)

Link to comment
Megosztás:

úgy néz ki, hogy nemsoká megy a háztól a civic hibrid. 6 hónapig volt nálunk.... átlag, sose mértem, csak a kijelző jelezte: 6L/100.

nagyon lendületesen közlekedve. ( sokszor rengeteg gyorsitással akár rengeteg padlógázzal)

1.3 as automata, és kurvajól megy....

érdekel ez valakit? :excl:

Link to comment
Megosztás:

Hengerfejezés óta most mértem a fogyasztásomat. Vegyesbe 8l/100km-re jött ki, én elégedett vagyok, mert az utóbbi időben sietősek voltak az Aból Bbe való útjaim. :excl:

Van egy Zeus sportdobom a kocsin, ettől nőhet a fogyasztás?? Amúgy a kiput le akarom dobni róla, mert már nem tetszik a hangja....már kinőttem ebből :(

Ha valaki elcserélné velem egy gyárira szóljon!

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Hengerfejezés óta most mértem a fogyasztásomat. Vegyesbe 8l/100km-re jött ki, én elégedett vagyok, mert az utóbbi időben sietősek voltak az Aból Bbe való útjaim. :excl:

Van egy Zeus sportdobom a kocsin, ettől nőhet a fogyasztás?? Amúgy a kiput le akarom dobni róla, mert már nem tetszik a hangja....már kinőttem ebből :(

Ha valaki elcserélné velem egy gyárira szóljon!

Üdv

Bár nem írtad, mennyit mentél azóta, de az első 2-3000 km után még csökkenni fog vmivel a fogyid. Legalábbis nekem így volt.

Link to comment
Megosztás:

úgy néz ki, hogy nemsoká megy a háztól a civic hibrid. 6 hónapig volt nálunk.... átlag, sose mértem, csak a kijelző jelezte: 6L/100.

nagyon lendületesen közlekedve. ( sokszor rengeteg gyorsitással akár rengeteg padlógázzal)

1.3 as automata, és kurvajól megy....

érdekel ez valakit? :(

Akkor most újra AUTÓ-val fogsz járni (Astra G Coupe)? :excl:

Link to comment
Megosztás:

úgy néz ki, hogy nemsoká megy a háztól a civic hibrid. 6 hónapig volt nálunk.... átlag, sose mértem, csak a kijelző jelezte: 6L/100.

nagyon lendületesen közlekedve. ( sokszor rengeteg gyorsitással akár rengeteg padlógázzal)

1.3 as automata, és kurvajól megy....

érdekel ez valakit? :(

Az Insight akkor kevesebbet fogyasztott.

(nekem azóta nő a virág a műszerfalon,már lassan karózni kell és nehéz kilátni tőle) :excl:

Link to comment
Megosztás:

(nekem azóta nő a virág a műszerfalon,már lassan karózni kell és nehéz kilátni tőle) :excl:

Épp javasolni akartam, hogy tegyél fel valami frissebb képet a növényzetről. Néha nem árt átültetni, csak vigyázz nehogy elfoglalja az anyósülést, mert valaki zokon fogja venni, hogy kiszorították a jobb egyből a zöldek. :(

Link to comment
Megosztás:

Akkor most újra AUTÓ-val fogsz járni (Astra G Coupe)? :excl:

egy ilyen van nekünk félrerakva dec. 31 ig. utána visszateszik értékesitésre...

piros, üvegtetővel, szövetkárpittal, és mechanikus váltóval....

cr-z-red-610.jpg

red.front.jpg

Honda-CR-Z-23-interior.jpg

red.back.jpg

ugyhogy remélem sikerül eladniuk az év végéig...

Link to comment
Megosztás:

egy ilyen van nekünk félrerakva dec. 31 ig. utána visszateszik értékesitésre...

piros, üvegtetővel, szövetkárpittal, és mechanikus váltóval....

ugyhogy remélem sikerül eladniuk az év végéig...

Haha! Üvegházban nevelheted a virágokat! :excl:

Na, Corsika! Virágod már van! Most akkor üvegtető lesz a következő! :(

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Első mérésem Lukács étvágyát illetően: (X12XE, 98as, 125000km)

602km - 39.09liter 95ös Lukoil kutas naftából...

Budapest - Mátraháza - helyben mocorgás, szerpentinezés - Budapest, pályán 130-140nel,

Budapesten munkába járás pár alkalommal, 5-6km/alkalom, aztán

Budapest - Győr M1-en 130-140 végig.

Ez ugye 6.49 liter átlag. Én boldog vagyok vele, hiszen összesen kb 750kilométert vezettem az autót, és dieselből ültem át... Talán egy kis összeszokással még lejjebb megy valamennyit, bár ezzel is maximálisan elégedett vagyok!

Győrben OMV anyagot kapott, normál 95öt, kíváncsi leszek lesz-e különbség...

Szép napot!

Biztos rém egyszerű, de nem jöttem rá...

Hogy lehet aláírást szerkeszteni? Valaki help me pls! :excl:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Első mérésem Lukács étvágyát illetően: (X12XE, 98as, 125000km)

602km - 39.09liter 95ös Lukoil kutas naftából...

Budapest - Mátraháza - helyben mocorgás, szerpentinezés - Budapest, pályán 130-140nel,

Budapesten munkába járás pár alkalommal, 5-6km/alkalom, aztán

Budapest - Győr M1-en 130-140 végig.

Ez ugye 6.49 liter átlag. Én boldog vagyok vele, hiszen összesen kb 750kilométert vezettem az autót, és dieselből ültem át... Talán egy kis összeszokással még lejjebb megy valamennyit, bár ezzel is maximálisan elégedett vagyok!

Győrben OMV anyagot kapott, normál 95öt, kíváncsi leszek lesz-e különbség...

Szép napot!

Biztos rém egyszerű, de nem jöttem rá...

Hogy lehet aláírást szerkeszteni? Valaki help me pls! :excl:

Akkor teljesen reális, hogy szinte ugyanilyen körülmények között nálam 6,9 jött ki.

Link to comment
Megosztás:

Akkor teljesen reális, hogy szinte ugyanilyen körülmények között nálam 6,9 jött ki.

Csak Nálad az erőfölény megér plusz fél litert/100km :excl:. Bár nekem csak a - 110ről visszakapaszkodás 130ra =örökkévalóság - miatt hiányzik néhány extra paci... A negyedéves csekknél viszont nem hiányoznak a lovak. Szóval nem bántam meg az 1.2est:)

Link to comment
Megosztás:

Nekem tegnap Göd-Baja-Göd (M2-M0-M6 130-150km/h) meg kb 30km főút 6,14 liter. Jó ez a gép, már ezért megérte az 1.2es :excl: A rekordom eddig 4,9 liter volt tavaly nyáron, azóta 5,3 alá nem is bírtam menni. Viszont 6.7-nél még sose evett többet.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.