Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


Amusing

Recommended Posts

Sziasztok. Pontos adatokat a fogyasztásról nem tudok adni, mert a munkámból kifolyólag nem fogom teletankolni a kocsit. Az utolsó teletank óta ma kezdett világítani a szegénységjelzőm, és addig sikerült menni vele 702km-et. Valaki tud segíteni kb. mennyi lehet a fogyim?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Pontos adatokat a fogyasztásról nem tudok adni, mert a munkámból kifolyólag nem fogom teletankolni a kocsit. Az utolsó teletank óta ma kezdett világítani a szegénységjelzőm, és addig sikerült menni vele 702km-et. Valaki tud segíteni kb. mennyi lehet a fogyim?

Az szép! Saccra 6 L körül lehet, vagy még annyi se.

Nálam nyáron teletank (mindig egy katt-ig tankolok) után 600 km. környékén szokott világítani a lámpa és úgy jön ki kb. 6,5 literre a fogyasztás.

Mostanában (télen) azért nem ilyen rózsás a helyzet, kb. 1 literrel többet kér.

Link to comment
Megosztás:

épp most az asszony jár vele....

De köszi hogy kérdezed, megvan még, de nem tudok semmit se mondani :lol: :D :devlish:

előfordulhat: honda megy, zafira megy, mindkettő megy :devlish:

ez egy pár dologtól függ még, lehet hogy lesz autócsere.... ez attól függ hogy mennyibe fog kerülni a másik ( vagyinkább a másik kettő ) :icon13:

Link to comment
Megosztás:

:lol:

Sziasztok. Pontos adatokat a fogyasztásról nem tudok adni, mert a munkámból kifolyólag nem fogom teletankolni a kocsit. Az utolsó teletank óta ma kezdett világítani a szegénységjelzőm, és addig sikerült menni vele 702km-et. Valaki tud segíteni kb. mennyi lehet a fogyim?

Ma tankoltam tele, 703 km, 45,03 l. 6.41L\100km. (hegynek parkolva, világít a tartalék, egyenesen nem)

Link to comment
Megosztás:

720 km 43.2 liter shell 95 azt hiszem remélni se mertem ,hogy ilyen lesz! Vegyes használat,pesten szép dugoba is voltam vele, 6-6 km melo oda vissza és város.

Az szép!

Nekem mostanában egy Z10XE Corsával sikerül csak hasonló fogyasztást produkálni, pedig ott eggyel kevesebb henger van...

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Az szép!

Nekem mostanában egy Z10XE Corsával sikerül csak hasonló fogyasztást produkálni, pedig ott eggyel kevesebb henger van...

Itt a konkrétum (kicsit off ugyan, mert C Corsa, de abban a fórumban nincs ilyen topik):

756.7km, 34.82l -> 4.6l/100km. :blink: Ezzel még Uhuhu japán dízelét is leköröztem, bár némileg ront a helyzeten hogy ehhez az értékhez 98-as benzin kellett, 95-ből megeszi az ötésfelet is. :D

Jó kis motor ez, na.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.