Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

110 ezerrel adtam el a kocsim..abban szinte gyári maradt. Valszeg volt rossz széria belőle... :huh: vagy csak rendesen kell kezelgetni...hetente-kéthetente befújtam ápoló szerrel. :)

Szerintem a napsütés, meg a hideg a legnagyobb elllensége (garazsírozás előnyben), amúgy meg néha nem árt belehelni valami ápolóval. 8 év után már nálam is csereérettre repedezett. Robz, köszi a linkeket!

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Én E-bay-ről rendeltem az enyémet kb. 3 hónapja, el vagyok ájulva a minőségén, még a szervízes gyerek is meg volt döbbenve, hogy ez nem gyári, azóta már neki is rendeltem egyet az A Vectrájába, ő is nagy megelégedéssel használja.

Mindez 3500HUF postával együtt Angliából, kb 3-4 nap alatt megérkezik. Van sima fekete meg mindenféle színű, én ezt a beszerzési módot nagyon ajánlom.

Hali!

Esetleg linket tudnál adni e-bayről? Mondjuk elég lenne az angol neve is, gondolom nem gearbox skirt. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Hyhy!

Olyan kérdésem lenne, hogy szeretnék alu pedálszettet tenni g astra-ba. Szerintetek konkréten milyet érdemes venni ami, méretpontos lenne (pont a régi pedálra illeszkedik, nem lóg ki egyik irányból sem) ?

Válaszokért előre is thx!!

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. Én eddig nem ápoltam semmivel ( lehet ezért is pereg le róla a festékréteg ami valószínüleg azért mert műbőr lehet). Mivel célszerű kezeni a bőrt a szoknyán illetve a kormányon? Hogyan lehet bőr cseréltetni a kormányon úgy, hogy a légzsák ne sérűljön meg és ne nyíljon ki?

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. Én eddig nem ápoltam semmivel ( lehet ezért is pereg le róla a festékréteg ami valószínüleg azért mert műbőr lehet). Mivel célszerű kezeni a bőrt a szoknyán illetve a kormányon? Hogyan lehet bőr cseréltetni a kormányon úgy, hogy a légzsák ne sérűljön meg és ne nyíljon ki?

Kecskeméten van egy cég aki gyári beszállítója több autógyárnak bőrkormányból. vállalnak egyedi munkát is

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. Én eddig nem ápoltam semmivel ( lehet ezért is pereg le róla a festékréteg ami valószínüleg azért mert műbőr lehet). Mivel célszerű kezeni a bőrt a szoknyán illetve a kormányon? Hogyan lehet bőr cseréltetni a kormányon úgy, hogy a légzsák ne sérűljön meg és ne nyíljon ki?

na megtaláltam:

http://www.fellserkft.hu/

http://totalcar.hu/magazin/hifituning/borkormany/

Link to comment
Megosztás:

( lehet ezért is pereg le róla a festékréteg ami valószínüleg azért mert műbőr lehet). Mivel célszerű kezeni a bőrt a szoknyán illetve a kormányon?

Az eredeti retek műbőr, azt fogalmam sincs, mivel érdemes, talán valami műszerfal ápoló anyaggal. (tekintve, hogy műanyag őkelme)

A mostani, utángyártott az rendes festett bőr. Szerintem ezt kezelni nem igazán kell. (pl bőrdzsekit sem kenegetjük semmivel :huh: )

Ja, a múltkor nem írtam oda, hogy a bőrös céget a dudasbt@tvn.hu email-en lehet elérni. (legalábbis amikor én vettem tőlük, ez volt még)

Link to comment
Megosztás:

Az eredeti retek műbőr, azt fogalmam sincs, mivel érdemes, talán valami műszerfal ápoló anyaggal. (tekintve, hogy műanyag őkelme)

A mostani, utángyártott az rendes festett bőr. Szerintem ezt kezelni nem igazán kell. (pl bőrdzsekit sem kenegetjük semmivel :huh: )

Ja, a múltkor nem írtam oda, hogy a bőrös céget a dudasbt@tvn.hu email-en lehet elérni. (legalábbis amikor én vettem tőlük, ez volt még)

Vannak ápolószerek bőrhöz is.

Én vettem a dzsekimhez. :)

Link to comment
Megosztás:

Gyári opel mennyibe kerülhet? Ezekkel az a bajom hogy iszonyat bénán állnak. A homasita is televan ilyenekkel.

Akkor még mindig ott lesz az eredeti műbőr ami jó lesz szabásmintának. Szétbontom, veszek bőrt és akkor megvarrom magam.

Egyébként azt írta, hogy nem tömegcikk hanem típusra gyártott. Majd elválik.

Link to comment
Megosztás:

Akkor még mindig ott lesz az eredeti műbőr ami jó lesz szabásmintának. Szétbontom, veszek bőrt és akkor megvarrom magam.

Egyébként azt írta, hogy nem tömegcikk hanem típusra gyártott. Majd elválik.

Ha esetleg tényleg nem válik be akkor én az E-bay-t ajánlom, abban 100%, hogy nem fogsz csalódni, múlt héten rendeltem egyet a szervizes srácnak aki felrakta az enyémet, 3200HUF volt postával és 3 nap alatt ideért UK-ból.

Link to comment
Megosztás:

Ma menet közben tapasztaltam, hogy lemerült a GPS a kocsiban, miközben elvileg be volt dugva... megnéztem, nem kapott áramot az szivargyújtóból. Sőt! A szivargyújtó karimája sem világít, amikor a műszerfal világítás aktív. A lámpa és a gyújtó egy biztosítékon lehet vagy valószínűbb, hogy mikor beszerelték a váltózárat, akkor a kardándoboz visszarakása után széthúzva maradt a csati??? Azt tudom, hogy előtte működött, azóta nem próbáltam.

A doboz lebontása nélkül hozzá lehet férni valahogy a csatlakozóhoz vagy le kell bontanom az egészet? Ha le kell, akkor valami tipp, hogy hogyan kezdjek neki?

Köszi!

UI: Megnéztem az így csináld füzetben, de az alapján sem értem, hogy mire gondol az alatt, hogy szedjem ki a hamutartót és ettől hogyan lesz kiszedhető a szivargyújtó... Égető lenne a dolog, addig se telefon töltőm se PNAm nincs a kocsiban. :S

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.