Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

sziasztok!

egy kis segítségre lenne szükségem. gyári riasztós a kocsi, ki is nyitottam szépen az ajtókat a riasztó irányítójával. mentem pár kilómétert, leálltam egy parkolóban és már nem működött. sem a riasztó távircsijével sem a kulcsban levő távirányítóval nem tudtam bezárni.

a kocsi nincs egy hónapos. mi van ilyenkor? mit kell vagy mit lehet tenni?

miért nem veszi az adást. :lol:

Vidd vissza a szervízbe, garanciában megoldják neked. Ha kulccsal nyitod akkor megy a kp zár?

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

egy kis segítségre lenne szükségem. gyári riasztós a kocsi, ki is nyitottam szépen az ajtókat a riasztó irányítójával. mentem pár kilómétert, leálltam egy parkolóban és már nem működött. sem a riasztó távircsijével sem a kulcsban levő távirányítóval nem tudtam bezárni.

a kocsi nincs egy hónapos. mi van ilyenkor? mit kell vagy mit lehet tenni?

miért nem veszi az adást. :lol:

Ugyan így jártam tegnap. (Classic II 6 hónapos), Schiller most görcsöl rajta. Később jelentek, hogy miafrász volt.

Link to comment
Megosztás:

naszóval siller kicserélte a központi zár vezérlőelemét (bal első ajtóban lévő cucc). Megjavult. Egykor elhoztam a gépet, este itthon várt egy levél asillertől, hogy vigyem vissza az autót, a gyár visszahívta gyújtásmodul cserére. Hát nem megcsinálhatták volna ezt is?!

######a számítógépes rendszerük van.

Link to comment
Megosztás:

naszóval siller kicserélte a központi zár vezérlőelemét (bal első ajtóban lévő cucc). Megjavult.

nekem 3 honaposan csereltek a bal elso ajtoban a modult... ugy latszik szeriahiba? na mind1. ami idegesitett, hogy az ablak vezetosinerol lefurtak(!) a szegecset es ugy csereltek... nem igaz, hogy nem lehet kicserelni csak ha szetfurjak... mind1.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tennap hallotam:

Hogy szerintetek nagy munka e az 1.4 16V-s hátsó dobfékes Asztrát átrakni tárcsfékre? Lehet e ez? Nekem azt mondták hogy ha szerencsém van +lehet csinálni!!!!! :lol: :lol: ;) :( :D

Tegnap mondta a szerelő bácsi, hogy lehetséges, kb 1 hét (munkaidő+teszt), hogy jó-e,de az árat (vidéken) inkább nem írom le, ha valakit érdekelne, akkor priviben.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Új vagyok még itt. Úgy néz ki pénteken vagy vehetem át a G Astramat(1.7 TD Caravan). Most egy F Astra Caravanom van 1,4i. Na a problémám az lenne, hogy az index kar magátol felkapcsolja a távfényt. Egy picit hozzá érek akkor elalszik. Javitható, vagy csere? Köszi! Dzse

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Új vagyok még itt. Úgy néz ki pénteken vagy vehetem át a G Astramat(1.7 TD Caravan). Most egy F Astra Caravanom van 1,4i. Na a problémám az lenne, hogy az index kar magátol felkapcsolja a távfényt. Egy picit hozzá érek akkor elalszik. Javitható, vagy csere? Köszi! Dzse

Elvileg javítható, de nagyon pepecs meló. Mindenféle kis műanyag meg fém alkatrészek vannak benne, nehéz összerakni, de nem lehetetlen. Egyébként múltkor néztem Csergőben vmi 4000 Ft volt a kapcsoló. Az se vészes sztm.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olvastam, hogy egy indexkar cserével és egy kuplungpedál kapcsoló beépítésével megoldható az Astrán a tempomat beépítése, ha a kábelezés is megvan és elektromos a gázpedál (szerencsére igen). Kérdésem mit takar az a Tech2-es program frissítés hol és mennyiért csinálják meg. Ha valaki már épített be ilyet, kiváncsi lennék mennyire hasznos dolog, megéri-e a beépítése?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.