Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Sziasztok!

14XEP-hez akkumulátort kell vennem, a mostani GM így megadni látszik magát :icon1:

Mostani 55Ah 550 indítóárammal, valakinek ötlet, hogy milyet érdemes venni ?

Esetleg valahol most valami jó akció ?

köszike

Én sokat jártam utána mielőtt megvettem az újat...

Nekem azt mondták, hogy a MOLL akku a legjobb, csak nyűgös a beszerzése.

A Varta Silver-dynamic-ot és az Exide Premium-ot nevezték még a legjobbak között, ami során én végül a Vartát választottam.

Amin meglepődtem, hogy a BOSCH-ról lebeszéltek, azt olvastam róla, hogy amelyik jó az jó, de többet visznek vissza garanciában, mint az természetes....

Link to comment
Megosztás:

Amin meglepődtem, hogy a BOSCH-ról lebeszéltek, azt olvastam róla, hogy amelyik jó az jó, de többet visznek vissza garanciában, mint az természetes....

Ugyanez érvényes az Exidere is. Abból is ki lehet fogni jót is, akkor az sokáig bírja, de nagyon sok belőlük a problémás példány. Nem lennék meglepve, ha kiderülne, hogy mind a Bosch, mint az Exide elhozza a keleti piacra a gyári tesztelésen valaminek nem megfelelő akkuit, aztán itt eladja...

Link to comment
Megosztás:

Én sokat jártam utána mielőtt megvettem az újat...

Nekem azt mondták, hogy a MOLL akku a legjobb, csak nyűgös a beszerzése.

A Varta Silver-dynamic-ot és az Exide Premium-ot nevezték még a legjobbak között, ami során én végül a Vartát választottam.

Amin meglepődtem, hogy a BOSCH-ról lebeszéltek, azt olvastam róla, hogy amelyik jó az jó, de többet visznek vissza garanciában, mint az természetes....

Nekem Black Dynamic 56Ah-m van. 2 év garancia. 480A(DIN) indítóáram.

Link to comment
Megosztás:

Bakker régen nekem is ilyen radiátoraim voltak, téged nem idegesít, hogy recseg-ropog mikor melegszik illetve kihűl?

Alig vártam, hogy leadjam aluba. :)

Ah jeah!

RADAL-ALU!! Légteleníteni egy élmény... Mert légtelenítőnek helye, na az nincs. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Bakker régen nekem is ilyen radiátoraim voltak, téged nem idegesít, hogy recseg-ropog mikor melegszik illetve kihűl?

Alig vártam, hogy leadjam aluba. :)

OFF

Nem az aluba kellett ezeket leadni, hanem eladni a panelban lakó fázós emberkéknek. Anyám 15 tagos Radaljait mind panelosok vették meg. Hogy miként is szerelték fel a 4-5 tagos helyére azt már nem tudom.

ON

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

14XEP-hez akkumulátort kell vennem, a mostani GM így megadni látszik magát :icon1:

Mostani 55Ah 550 indítóárammal, valakinek ötlet, hogy milyet érdemes venni ?

Esetleg valahol most valami jó akció ?

köszike

Szia. Nekem egy 55Ah-s Banner akksi van az 1200esbe. Több óra rádió hallgatás után is vidáman teker. Az előző tulaj szerint a gyári akksi valami 8 évig bírta utána vették bele ezt, ez eddig köszöni jól van. Mikor volt egy két éjjel -10 akkor is vígan pöccre indította a szerkezetet. A üzemanyag és vízhőfok mutató nekem is ugrál indításkor, meg néha a fordulat is ugrik egyet. De mikor még a legelején 1-2x lefullasztottam az autót és este világításnál történt ez indítózásnál a lámpa szinte el se halványult. Nem tudom milyen árban megy ez az akku, de én eddig meg vagyok vele elégedve.

Link to comment
Megosztás:

Szia. Nekem egy 55Ah-s Banner akksi van az 1200esbe. Több óra rádió hallgatás után is vidáman teker. Az előző tulaj szerint a gyári akksi valami 8 évig bírta utána vették bele ezt, ez eddig köszöni jól van. Mikor volt egy két éjjel -10 akkor is vígan pöccre indította a szerkezetet. A üzemanyag és vízhőfok mutató nekem is ugrál indításkor, meg néha a fordulat is ugrik egyet. De mikor még a legelején 1-2x lefullasztottam az autót és este világításnál történt ez indítózásnál a lámpa szinte el se halványult. Nem tudom milyen árban megy ez az akku, de én eddig meg vagyok vele elégedve.

Én decemberben vettem egy Banner Starting Bull-t (55Ah, 450A) 12500Ft-ért, a régit beszámították egy ezresért. Annyiért ajándék volt. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Én decemberben vettem egy Banner Starting Bull-t (55Ah, 450A) 12500Ft-ért, a régit beszámították egy ezresért. Annyiért ajándék volt. :icon1:

Ezek szerint akkor nem is drága, annyira :) Remélem egy pár évid kibírja nekem :) 90% városban megyek sok indítgatással sötétben világítás, eddig bírja :) Persze indításnál rádió(erősítő) kikapcsol, ventillátor kikapcsol, hátsó ablakfűtés kikapcsol stb stb, hogy könnyítsek neki valamennyicskét :)

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok! Kellene egy kis segítség abban,hogy a gépházból honnan tudnék gyújtás alatt lévő pozitívot venni? Nappali menetfényhez kellene. Előre is köszi.

Üdv: Bandee

AC relén biztos van olyankor +12V. Akksi feletti nagyobb műanyag doboz.

Link to comment
Megosztás:

Szia. Nekem egy 55Ah-s Banner akksi van az 1200esbe. Több óra rádió hallgatás után is vidáman teker. Az előző tulaj szerint a gyári akksi valami 8 évig bírta utána vették bele ezt, ez eddig köszöni jól van. Mikor volt egy két éjjel -10 akkor is vígan pöccre indította a szerkezetet. A üzemanyag és vízhőfok mutató nekem is ugrál indításkor, meg néha a fordulat is ugrik egyet. De mikor még a legelején 1-2x lefullasztottam az autót és este világításnál történt ez indítózásnál a lámpa szinte el se halványult. Nem tudom milyen árban megy ez az akku, de én eddig meg vagyok vele elégedve.

55Ah-st néztem én is, aztán beugrott, hogy van egy másik, jelenleg használaton kívüli autónkban egy Bosch aksi, tökéletes állapotban, DE az csak 45Ah-s, az gáz ? Méretre bepasszolna simán. Egy darabig megtenné gondolom, még ez mindig jobb, mint a mostani gyengélkedő 55Ah-s, nemde ?

Link to comment
Megosztás:

55Ah-st néztem én is, aztán beugrott, hogy van egy másik, jelenleg használaton kívüli autónkban egy Bosch aksi, tökéletes állapotban, DE az csak 45Ah-s, az gáz ? Méretre bepasszolna simán. Egy darabig megtenné gondolom, még ez mindig jobb, mint a mostani gyengélkedő 55Ah-s, nemde ?

Nyugodtan berakhatod, elég lesz a 45Ah-s is. Sőt az akkunak is jót tesz, ha használva van, nem csak úgy áll, tehát a 45Ah-s érdekében sem árt beletenni. De miből gondolod, hogy le kellene cserélned az akkut?

Link to comment
Megosztás:

Nyugodtan berakhatod, elég lesz a 45Ah-s is. Sőt az akkunak is jót tesz, ha használva van, nem csak úgy áll, tehát a 45Ah-s érdekében sem árt beletenni. De miből gondolod, hogy le kellene cserélned az akkut?

Abból, hogy 2 hét alatt 3X kellett töltenem, mert lemerült. Semmivel sem extrább használattal, mint eddig. Legutolsó lemerülés oka, hogy 1 órán át ment a rádió és a helyzetjelző és épp, hogy beindult. Feltettem tölteni este, 4 Amperrel töltött, reggel még mindig 4el, pedig ennek folyamatosan kéne csökkennie...

Link to comment
Megosztás:

Holnap lesz rámérve, tesztelve. Nem szeretnék lerohadni sehol, jobbnak láttam kicserélni.

szia. Nyugodtan berakhatod a 45Ah-t is annak is vígan indítania kell. Viszont a töltést mindeképp mérjétek meg. Nekem több óra rádió után meg se érezte indításkor az akksi hogy rajta volt a rádió. Igaz a helyzetjelző is vesz ki vagy 2A-t.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Ma vettem észre, hogy az autómban a biztonsági öv csatokhoz megy egy egy elektromos vezeték. A az öv bekapcsolás figyelmeztető lámpa vezetékei lennének? Hova van kötve? Én örülnék ha a műszerfalon visszajelezne ( a műszerfalonmegvan a lámpa helye de nem világít se indítás előtt gyújtáson se indítás után). VAgy ez csak egyes modelleken van bekötve?

Link to comment
Megosztás:

A G Astrát nem ismerem ebből a szempontból, de anno Calibrákban csak a japán piacra szánt modelleknél volt bekötve ez a funkció, illetve úgy rémlik hogy Corsa B-ban meg az összesben benne van. Annyi biztos hogy ha nincs bevezetékelve, akkor komplett új övfeszítő patront kell venni hozzá, olyat amiben benne van ez a funkció, annak meg már évekkel ezelőtt, amikor utoljára néztem is ~60e Ft volt darabja.

Link to comment
Megosztás:

A G Astrát nem ismerem ebből a szempontból, de anno Calibrákban csak a japán piacra szánt modelleknél volt bekötve ez a funkció, illetve úgy rémlik hogy Corsa B-ban meg az összesben benne van. Annyi biztos hogy ha nincs bevezetékelve, akkor komplett új övfeszítő patront kell venni hozzá, olyat amiben benne van ez a funkció, annak meg már évekkel ezelőtt, amikor utoljára néztem is ~60e Ft volt darabja.

Áhh ennyire komolyan nem akarok belenyúlni. a 2 vezeték amire gondolok az ülés melletti csathoz megy a vezető ülés jobb oldalán és az anyós ülés jobb oldalán. Gondolom magában a csatban egy mikrókapcsoló lehet , hogy mikor bekötjük az övet talán megszakítja az áramkört és akkor nem világít a kontroll lámpa.

Elnéést a fogalmakkal zavarban vagyok, szóval az övfeszítő patronból megy a 2 vezeték valahova előre.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.