Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Üdv!

Mi a véleményetek a projektoros lámpákról?

Használ valaki ilyet? Lehet vele normálisan látni?

De_SWO01D.jpg

Én nem raknám be, hiába néz ki jól. Mondjuk szerintem G-ben nem is szép az angel, ezért én sima feketét tervezek előre is, esetleg njoy-t. Unokatesómnak volt bent projektoros angel...3 hét után kivette és eladta, mert hiába állíttatta be, egy fokkal jobb volt, de még mindig nem látott normálisan éjszaka. De biztos lesz aki azt mondja, hogy jó, ez csak 1 vélemény volt a sok közül :D

Link to comment
Megosztás:

Én nem raknám be, hiába néz ki jól. Mondjuk szerintem G-ben nem is szép az angel, ezért én sima feketét tervezek előre is, esetleg njoy-t. Unokatesómnak volt bent projektoros angel...3 hét után kivette és eladta, mert hiába állíttatta be, egy fokkal jobb volt, de még mindig nem látott normálisan éjszaka. De biztos lesz aki azt mondja, hogy jó, ez csak 1 vélemény volt a sok közül :D

Miért is nem szép?

Link to comment
Megosztás:

tgabika76, on 20 Mar 2015 - 4:10 PM, said:

Most a projektoros lámpa nem szép, vagy az angel eye? Nekem projektoros van, Depo, de ugyanúgy néz ki mint a gyári:

207470-20110407-Ucp47Y.jpg

Én is nézegettem ezeket, de volt aki próbálta sima égővel, és azt mondta, nagyon gyatrán világít. Neked úgy emlékszem, xenonos van, az biztos jó.

Link to comment
Megosztás:

Hello, van valakinek az autón HEKO légterelő? Én most kaptam egy szettet a ragasztós fajtából, és az első légterelőnek a belső felén van a ragasztó csík... Nem tudom, hogy ez így jó-e mert ezt úgy kéne felrakni, hogy a légterelő a kéderhez ragad, viszont mivel a belső oldalán van a ragasztó csík ezt oda kéne ragasztani ahova az ablak csúszik fel... Valaki találkozott már ilyennel?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Riasztóban járatos valaki? Kellene egyet a gépbe tennem, de nem tudom hogyan szokták ezt megoldani. Gondolom kell neki a szokásos táp, ezt honnan szokás adni neki? A megszakítást az ac pumpa kapja hogy ne kapjon benzint stb. Riasztóshoz nem akarom vinni ha én is meg tudom csinálni (márpedig meg tudom mert szakmába vág ), csak kellene némi útmutatás, hogy hol keressem a kulcsfontosságú dolgokat.

Link to comment
Megosztás:

Hello, van valakinek az autón HEKO légterelő? Én most kaptam egy szettet a ragasztós fajtából, és az első légterelőnek a belső felén van a ragasztó csík... Nem tudom, hogy ez így jó-e mert ezt úgy kéne felrakni, hogy a légterelő a kéderhez ragad, viszont mivel a belső oldalán van a ragasztó csík ezt oda kéne ragasztani ahova az ablak csúszik fel... Valaki találkozott már ilyennel?

a ragaszto nem azt jelenti hogy kivülre kell felragasztani?

Link to comment
Megosztás:

Hello, van valakinek az autón HEKO légterelő? Én most kaptam egy szettet a ragasztós fajtából, és az első légterelőnek a belső felén van a ragasztó csík... Nem tudom, hogy ez így jó-e mert ezt úgy kéne felrakni, hogy a légterelő a kéderhez ragad, viszont mivel a belső oldalán van a ragasztó csík ezt oda kéne ragasztani ahova az ablak csúszik fel... Valaki találkozott már ilyennel?

valaki poénkodott, a külső felén kell lennie meg + kell hozzá lennie fém szorítóknak , a ragasztó kevés lesz pláne ha belül van :)

az első megáll minden vacak nélkül is. a tükör behajtásnál vigyázz nekem sikerült letörni belőle.

a hátsó szívás, megakad benne sokszor az elektromos ablak , automata ablakfelhúzásnál záráskor oda kell rá figyelni vissza engedi az ablakot.

hátsót nem lehet tutin rögzíteni még fém tartókkal sem annyira feszül az üveghez hogy idővel lecsúszik kicsit de nem esik ki ,amíg fent van az ablak

Link to comment
Megosztás:

valaki poénkodott, a külső felén kell lennie meg + kell hozzá lennie fém szorítóknak , a ragasztó kevés lesz pláne ha belül van :)

az első megáll minden vacak nélkül is. a tükör behajtásnál vigyázz nekem sikerült letörni belőle.

a hátsó szívás, megakad benne sokszor az elektromos ablak , automata ablakfelhúzásnál záráskor oda kell rá figyelni vissza engedi az ablakot.

hátsót nem lehet tutin rögzíteni még fém tartókkal sem annyira feszül az üveghez hogy idővel lecsúszik kicsit de nem esik ki ,amíg fent van az ablak

Ez a csak ragasztós verzió, teljes hosszán rajta van a ragasztó csík, de nem tudom hogy miért ilyen...hétfőn hívom a boltot és megpróbálok kérni egy cserét... Módosítva : xantos
Link to comment
Megosztás:

Ez a csak ragasztós verzió, teljes hosszán rajta van a ragasztó csík, de nem tudom hogy miért ilyen...hétfőn hívom a boltot és megpróbálok kérni egy cserét...

Mindenképp vagy kérj hozzá szorítókat. Én még csináltam otthon párat, h ne legyen gond, riasztóra van kötve a komfort e.ablak. Néha így is visszaugrik...

Link to comment
Megosztás:

Mindenképp vagy kérj hozzá szorítókat. Én még csináltam otthon párat, h ne legyen gond, riasztóra van kötve a komfort e.ablak. Néha így is visszaugrik...

Én nem is használtam a hozzá adott szorítókat.

simán betettem a gumi alá oszt jónapot.

eleinte nekem is visszahúzta az ablakot de

most már összeszoktak:)

stabil nem mozog semerre, igaz nekem végig megy a tükör alá is.

itt egy videó bár nem értem miért kell a kis fém izé, nekem legalább egy éve anélkül van bent.

Módosítva : wakond
Link to comment
Megosztás:

Én nem is használtam a hozzá adott szorítókat.

simán betettem a gumi alá oszt jónapot.

eleinte nekem is visszahúzta az ablakot de

most már összeszoktak:)

stabil nem mozog semerre, igaz nekem végig megy a tükör alá is.

itt egy videó bár nem értem miért kell a kis fém izé, nekem legalább egy éve anélkül van bent.

Nálam is végig megy a tükörig. De így patentokkal is van h nem akar elsőre felmenni, főleg a jobb oldali. Kézzel nyomogtva bemegy, de amikor zárok a riasztó ráküld egy jelet h ablak fel és az nem az igazi h nem akarnak felmenni.

Link to comment
Megosztás:

Hello, van valakinek az autón HEKO légterelő? Én most kaptam egy szettet a ragasztós fajtából, és az első légterelőnek a belső felén van a ragasztó csík... Nem tudom, hogy ez így jó-e mert ezt úgy kéne felrakni, hogy a légterelő a kéderhez ragad, viszont mivel a belső oldalán van a ragasztó csík ezt oda kéne ragasztani ahova az ablak csúszik fel... Valaki találkozott már ilyennel?

Nekem Heko van elöl hátul.A külső felén kell lenni a ragasztónak a gumikéderhez ragad oda ahogy írtad.Szedd le a ragasztót,aztán tegyél kívülre kétoldalas ragasztószalagot.

Link to comment
Megosztás:

Nálam is végig megy a tükörig. De így patentokkal is van h nem akar elsőre felmenni, főleg a jobb oldali. Kézzel nyomogtva bemegy, de amikor zárok a riasztó ráküld egy jelet h ablak fel és az nem az igazi h nem akarnak felmenni.

vedd ki a patentokat, nekem már egy jó ideje nem engedi vissza az ablakot.

nem is értem miért kell, csak még kisebb helyre kell az üvegnek bemennie, és akkor a becsípődés gátló hamar aktiválódik és visszaereszti az ablakot.

egy próbát megér.

Akksi saru le, aztán újra kell tanítani az ablakot. Akkor felmegy.

miért?

nekem tökéletesen működik, én nem tettem bele azokat a fém vackokat :D

és komfort zárás is van, tökéletes már egy jó ideje.

szerintem be kellett kopnia, vagy lehet a wd40 segített neki.

Link to comment
Megosztás:

Elsősorban az érdekelne, hogy mennyire illeszkednek jól, mennyire tudják szépen berakni és ami talán a legföljebb hogy jól zár e? Válaszod előre is köszönöm!

üdv azt hittem a gyári webasto érdekel azzal gond nincs ha minden eleme ép

egyszerűbb berakni a gyárit, jó lakatos pik pak megvan a lemez cserével. olcsón vannak gyári cuccok a-z ig 100ból kijön munkadíjjal anyaggal fényezéssel

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne valakinek kapcsolási rajz vagy hasonló a világítás kapcsolóhoz? A problem a következő: a beépített led hol világít, holnem, de inkább nem. Ha direktben rákötöm a 12V-ra akkor semmi baja. Arra gondoltam, h a kapcsolón belűltől valahonnan ráeresztek direktben 12V-t, aztán ennyi :)

De egyébb ötleteket is várok :)

Köszöntem

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tempomatot szeretném berakni a kocsiba!

Mondom megnézem, hogy mi van kiépítve és mi nincs! Megkerestem itt a leírást és felfedező utat tettem!

összesen találtam 3 csatlakozót!

De nem tudom, hogy melyik micsoda!

http://kepfeltoltes.hu/view/150323/IMG_20150323_115928_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/150323/IMG_20150323_114943_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/150323/IMG_20150323_114320_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/150323/IMG_20150323_114450_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/150323/IMG_20150323_114453_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ezek a motorháztető nyitoka mögötti burkolat alatt voltak!

A kormánynál megvan a csatlakozó ami kell a tempomatos Index kapcsolóhoz!

A fékpedálnál ezt találtam:

http://kepfeltoltes.hu/view/150323/IMG_20150323_114820_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

ez 4 vezetékes! Ha jól megnézem 5 de egy helyre van bekötve!

A Kuplung pedál kapcsolónak csatija, hogy néz ki?

Módosítva : szpeki
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.