Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Kösz, persze hogy segít, én csak megtapogattam, de a hideg miatt merev volt a harmónika, én háromnak éreztem.

Nem szeretném én sem eltörni a burkolatot, ezért kérdeztem, hogy csak pattintani kell, vagy fogja csavar is?

Csak patentek, de óvatossan.....

Link to comment
Megosztás:

Igaz nem ebbe a topicba illik bele,de ha már az alvázszám értelmezés ide került,akkor szerintem jöhet a motorszám értelmezés is. :lol: Egy valamit nem értek:Ha az OS=Szentgotthárd,akkor a 20=Hungary az más?De hol van Magyarországon -Szentgotthárdon kívül- még egy Opel motorgyár???

Az Opel gyártmányú gépjárművek motorszámának magyarázata

Példa: C 20 XE 02 00167

1. 2. 3.

Először is, a motorszámot több részletre bontjuk. Jelen esetben háromra, de az első részt alaposabban is felboncoljuk.

1. rész:

Az első rész a motor típusát jelöli. Ebből sok mindent megtudhatunk a motorról.

Tehát vegyük alapul a C20XE jelölést.

Az első betű (jelen esetben a C):

Kipufogóra jellemző adatok

Magyarázat

C

szabályozott katalizátor

E

európai szabvány

A

Ausztria

S

Svédország

A jelölésben szereplő szám (jelen esetben 20):

A lökettérfogat jelölése

Magyarázat

12

1.2 motor (1200ccm)

20

2.0 motor (2000ccm)

Az utolsó betűk jelentése (jelen esetben XE):

Általában két ill. három betűs rövidítések.

Sűrítési arány

Magyarázat

G

kisebb mint 8.5

L

8.0 - 9.0

N

9.0 - 9.5

S

9.5 - 10.0

X

10.0 - 11.5

Y

nagyobb mint 11.5

Keverékképző rendszer

Magyarázat

E

hengerenkénti befecskendezés

Z

központi befecskendezés

V

porlasztó alkalmazása

D

dízel

Kivitel

Magyarázat

H

nagy teljesítményű

J

lefojtott teljesítmény

K

komplex

R

megnövelt teljesítmény

P

nagy teljesítményű 2.

T

turbófeltöltés

2. rész:

Ebben a részben megtudhatjuk, hogy a motort hol gyártották. A megjelölés általában egy várost jelez.

Betükód

Megnevezés

O1

Ruesselheim

O2

Bochum

O8

Ellesmere Port

14

Kaiserslautern

19

Aspern

20

Magyarország

25

Holden

31

Brazilia

OS

Szentgotthárd

3. rész:

Ez a rész pedig tartalmazza a motor egyedi sorszámát.

Link to comment
Megosztás:

Hát ez nagyon szép. 2 havonta valaki belinkeli ugyan ezt csak kicsit tömötrebb formátumban.

És esetleg érthetőbben, mindenre kiterjedően.

Amúgy gugli a barátod, "opel motorszám" = http://www.opel-magazin.hu/muszaki-informa...ertelmezes.html

Más kérdés:

ködlámpás kapcsolóblokk kb mennyibe kerül?

Jól tudom, hogy a komplett blokkot kell cserélni, ha első ködlámpakapcsolót akarok betenni? (eddig nem volt)

Gondolkodok rajta, hogy veszek egyet, ha nem túl gázos az ára. (akár bontottat is)

Link to comment
Megosztás:

És esetleg érthetőbben, mindenre kiterjedően.

Amúgy gugli a barátod, "opel motorszám" = http://www.opel-magazin.hu/muszaki-informa...ertelmezes.html

Más kérdés:

ködlámpás kapcsolóblokk kb mennyibe kerül?

Jól tudom, hogy a komplett blokkot kell cserélni, ha első ködlámpakapcsolót akarok betenni? (eddig nem volt)

Gondolkodok rajta, hogy veszek egyet, ha nem túl gázos az ára. (akár bontottat is)

Mégis külön kapcsolóra teszed az első és a hátsó ködöst? :lol: Néhány napja még az egy kapcsoló két relé felállás volt a nyerő!

Link to comment
Megosztás:

És esetleg érthetőbben, mindenre kiterjedően.

Amúgy gugli a barátod, "opel motorszám" = http://www.opel-magazin.hu/muszaki-informa...ertelmezes.html

Más kérdés:

ködlámpás kapcsolóblokk kb mennyibe kerül?

Jól tudom, hogy a komplett blokkot kell cserélni, ha első ködlámpakapcsolót akarok betenni? (eddig nem volt)

Gondolkodok rajta, hogy veszek egyet, ha nem túl gázos az ára. (akár bontottat is)

A twinportot nem is ismeri, jah, hogy 2004-es. :lol:

Bontóban nekem 10.000-ért adnak.

Link to comment
Megosztás:

A twinportot nem is ismeri, jah, hogy 2004-es. :lol:

Bontóban nekem 10.000-ért adnak.

Köszi az infót!

Zachi: elgondolkodtam, hogy talán elegánsabb a gyári kapcsolópanellal, de 10 guriga felárat nem ér meg nekem egy bontott cucc. Tehát marad a dupla relé, egy kapcsoló. (gyári relé 2500 pénz, új ködlámpák (utángyári) 8000)

A gyári reléfoglalat mennyire van elődrótozva? Esetleg gyári biztihelyre is be van húzva, csak a relétől kell kiálni a kapcsolt szállal? (Bocs a sok kérdésért, de nem nagyon akarok bontani csak a nézelődésért, csak ha már megvannak a szükséges cuccok, és lehet rögtön a helyére rakni mindent, és úgy látom, ti jobban képben vagytok ebben a témában.)

Amúgy a hátsó ajtóba való villanykapcsolók 1500Ft/db. (Kisker ár, tehát nagyot szakított vele Opel, hogy kihagyta őket...)

Link to comment
Megosztás:

Köszi az infót!

Zachi: elgondolkodtam, hogy talán elegánsabb a gyári kapcsolópanellal, de 10 guriga felárat nem ér meg nekem egy bontott cucc. Tehát marad a dupla relé, egy kapcsoló. (gyári relé 2500 pénz, új ködlámpák (utángyári) 8000)

A gyári reléfoglalat mennyire van elődrótozva? Esetleg gyári biztihelyre is be van húzva, csak a relétől kell kiálni a kapcsolt szállal? (Bocs a sok kérdésért, de nem nagyon akarok bontani csak a nézelődésért, csak ha már megvannak a szükséges cuccok, és lehet rögtön a helyére rakni mindent, és úgy látom, ti jobban képben vagytok ebben a témában.)

Amúgy a hátsó ajtóba való villanykapcsolók 1500Ft/db. (Kisker ár, tehát nagyot szakított vele Opel, hogy kihagyta őket...)

Egy autónál 3000Ft, és magyarországon ebből 4000db-ot adtak el, ami 12.000.000Ft. Így nézve nem kis összeg, és ha az egész gyártásra levetíted, akkor még több.

Link to comment
Megosztás:

Egy autónál 3000Ft, és magyarországon ebből 4000db-ot adtak el, ami 12.000.000Ft. Így nézve nem kis összeg, és ha az egész gyártásra levetíted, akkor még több.

Ezért is hangsúlyoztam, hogy ez kisker ár.

Szerinted miben van ez egy gyártónak, aki több kamionnal rendel belőle, és nem direktbe értékesíti, hanem beépül a termékébe? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszi az infót!

Zachi: elgondolkodtam, hogy talán elegánsabb a gyári kapcsolópanellal, de 10 guriga felárat nem ér meg nekem egy bontott cucc. Tehát marad a dupla relé, egy kapcsoló. (gyári relé 2500 pénz, új ködlámpák (utángyári) 8000)

A gyári reléfoglalat mennyire van elődrótozva? Esetleg gyári biztihelyre is be van húzva, csak a relétől kell kiálni a kapcsolt szállal? (Bocs a sok kérdésért, de nem nagyon akarok bontani csak a nézelődésért, csak ha már megvannak a szükséges cuccok, és lehet rögtön a helyére rakni mindent, és úgy látom, ti jobban képben vagytok ebben a témában.)

Gondolom a 2 db ködlámpa 8000?! Az elődrótózás nekem fullra megvolt. Betoltam az új kapcsolót, a relét meg a biztosítékot és minden ment a tűzfalig. Utána megkerestem a vastag fekete drótot... De ezt már leírtam.

Egy autónál 3000Ft, és magyarországon ebből 4000db-ot adtak el, ami 12.000.000Ft. Így nézve nem kis összeg, és ha az egész gyártásra levetíted, akkor még több.

És akkor a dolgos német/lengyel kezek díja nincs is benne, a szállítás viszont igen, szóval szerintem nagytételbe, beszerelve mindenestül kerülhetett az opelnek 500 Ft-jába egy db. Azért egy kb mint 2 millás autónál szerintem ez nem cikk. Mert azt is vegyük figyelembe, hogy 4000*2 milla bevétel is befigyel.

Link to comment
Megosztás:

Hát ez nagyon szép. 2 havonta valaki belinkeli ugyan ezt csak kicsit tömötrebb formátumban.

Ja bocs!Kb. 1 hete regisztráltam a fórumra és ennyi idő alatt még nem tudtam elolvasni az összes hozzászólást, pláne mindegyik topicban,SORRY!Ezek után gondolom,hogy az alvázszám is szerepelt már,mégsem volt később lehurrogva.Én ezt a "szellősebb" változatot találtam,gondoltam beteszem.Na mindegy,a szándék az megvolt...

Link to comment
Megosztás:

Gondolom a 2 db ködlámpa 8000?! Az elődrótózás nekem fullra megvolt. Betoltam az új kapcsolót, a relét meg a biztosítékot és minden ment a tűzfalig. Utána megkerestem a vastag fekete drótot... De ezt már leírtam.

Igen, a 2db volt 8e.

A vastag fekete volt a kapcsolt szál, és simán le volt blindelve?

Hol találom meg ezt a vastag fekete szálat? Ott, a biztidoboz mögött megy ki a tűzfalig?

Azért az is elég gáz, hogy a motortérből kihagy 1 szálat, az is spórolás...

Ajtókapcsolónál egyetértünk.

Link to comment
Megosztás:

Igen, a 2db volt 8e.

A vastag fekete volt a kapcsolt szál, és simán le volt blindelve?

Hol találom meg ezt a vastag fekete szálat? Ott, a biztidoboz mögött megy ki a tűzfalig?

Igen, a kapcsolt szál a vastag fekete. Totál rendesen be van kötve a relétől a tűzfal csatijáig. Érdemes a relétől indulni a kereséssel.

Link to comment
Megosztás:

Igen, a kapcsolt szál a vastag fekete. Totál rendesen be van kötve a relétől a tűzfal csatijáig. Érdemes a relétől indulni a kereséssel.

Ez tuti jó hír!

A tűzfalon ezek szerint csatival megy keresztül? Ezt sem tudtam, azt hittem sima átmenő kábelköteg.

Akkor csak meg kell keresni a csati motortér felőli oldalán, hogy melyik lábon hozzák ki, és kész.

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Az volna a kérdésem, hogy hol találok kapcsolási rajzokat 2002-es G Caravanhoz?

Leginkább az ablaktörlő kapcsolása, a vezetékek színe és a csatlakozók érdekelnének, mert egy tanítható ablaktörlő vezérlést szeretnék bekötni, és ha lehetne, akkor nem szedném szét pár csatlakozó bekötése miatt a fél autót.

Előre is köszi!

Szalma

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Az volna a kérdésem, hogy hol találok kapcsolási rajzokat 2002-es G Caravanhoz?

Leginkább az ablaktörlő kapcsolása, a vezetékek színe és a csatlakozók érdekelnének, mert egy tanítható ablaktörlő vezérlést szeretnék bekötni, és ha lehetne, akkor nem szedném szét pár csatlakozó bekötése miatt a fél autót.

Előre is köszi!

Szalma

TIS 2000 a barátod.

Link to comment
Megosztás:

az epc, abban minden benne van, mint egy alkatrész katalógus, gyáriszámokkkal, mindennel.

letöltéshez......mindenből a 2008-ast szedd le, azok tuti müködnek :lol:

de ha szabad ilyet itt irni, akkor én inkább a Vivid workshop 8.1-et ajánlom. Magyar nyelvű, és nagyon sok szervíz használja, és nem csak Opel van benne.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretnek majd venni az autoba egy kartamaszt.

Semmi extra igeny nincs vele szemben, csak annyi, hogy legalabb akkora tarolo rekesze legyen, mint amit elfoglal a boxbol,

es ne legyen tul gagyi hatasa.

Nezegettem mar a neten, de 20000ft koruli arakon lattam leginkabb, amit sokallok erte.

Tud vki ajanlani tipust es helyet, persze olcsobban?

Koszi!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.