Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Viszont a H-s 1.4 XEP-be lehet ha minden igaz vagy rosszul tudom?

Vagy lehet ott is a felszerelés számit?

Egy ismerösömnek állitolag csak tech2 kellett és a kormány bajuszkapcsolot kicserélni,legalábbis ö ezt mondta.....

G-s Z14XEP-ba is lehet, csak le kellen kábelezni, szóval az nem olyan egyszerű....

Link to comment
Megosztás:

nekünk az se sikerült.... vagyis be lett kábelezve, csak a computer nem tette a dolgát...

:)

A G-s és Classic II ECU-ja nem egyezik meg? (Te cikkszámnak utánna tudsz nézni :rolleyes: )

És a Classic II és a H?

"

Az Ön által megadott modellévű Astra G-be a tempomat beszerelése korrekt módon nem végezhető el, mivel az tempomat működéséhez szükséges gyári kábelezés hiányzik.

A tempomatos gyári kábelköteg ugyan rendelhető, de az ára százezres nagyságrendű.

Márkaszervizként pedig az utólagos kábelezést nem támogatjuk.

"

Link to comment
Megosztás:

mi 1 db Z14XEP be akartuk belefaragni.

be lett kábelezve

a computer fel lett programozva

mégse müködött...

de:

1. A CL II. Z14XEP és a sima Astra G computer nem egyezik meg, mert a G be nem volt Z14XEP csak a CL II. be.

A H és a G és a CL II. computere nem egyezik meg. a H tök más elektronikai rendszerü ( CAN-BUS) a G nem az.

de Z16XEP be és Z17DTL be láttam már ilyet, ugyhogy azokba belehet.

meg a régebbi Z14XE be is, mert mi is beletettük a mamáéba...

az enyémbe meg ki volt épitve, ugyhogy a Z 18XE is megy :rolleyes:

és Y17DT be se sikerült pedig próbáltuk Corsa C be, és Astra G be is, pedig be volt kábelezve gyárilag! viszont a computer nem müködtette a tempomatot.

Link to comment
Megosztás:

mi 1 db Z14XEP be akartuk belefaragni.

be lett kábelezve

a computer fel lett programozva

mégse müködött...

de:

1. A CL II. Z14XEP és a sima Astra G computer nem egyezik meg, mert a G be nem volt Z14XEP csak a CL II. be.

A H és a G és a CL II. computere nem egyezik meg. a H tök más elektronikai rendszerü ( CAN-BUS) a G nem az.

de Z16XEP be és Z17DTL be láttam már ilyet, ugyhogy azokba belehet.

meg a régebbi Z14XE be is, mert mi is beletettük a mamáéba...

az enyémbe meg ki volt épitve, ugyhogy a Z 18XE is megy :rolleyes:

és Y17DT be se sikerült pedig próbáltuk Corsa C be, és Astra G be is, pedig be volt kábelezve gyárilag! viszont a computer nem müködtette a tempomatot.

Akkor az ECU-ban van elásva az egész, biztos a költségtakarékosság miatt kivették ezt a funkciót. :)

Link to comment
Megosztás:

Már csak azt kéne tudni hogy miben különbözik a Z14XE és a Z14XEP ECU-ja, mert ha más nem akkor a Twinportba szerzel egy Z14XE Computert és az már felismerné a tempomatot, csak kérdés hogy mit vesztesz vele?

B.Ú.É.K.!

Az ötlet zsákutca!

XE motor Delphi rendszer, XEP pedig Bosch és nem kompatibilis a kettő. Amennyire én tudom, persze...

Link to comment
Megosztás:

az Y17DT-t nem szerelték temppomattal ha jóltudom. így utólag beleszerelni se lehet... ha jóltudom...

mint ahogy Z14XEP be se lehetett a multkor...

[/quot

Nekem Y17DT van és van benne tempomat gyárilag -gondolom- igy vettem juniusban.

Ja 2002-es évjárat :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ha jól olvastam akkor még senkinek sem sikerült a CL2-be egy működő tempomatot belevarázsolnia? Vajon külföldön pl. opeléknél németh márkaszervízekben is ez van? (Z14XEP)

Szerintem ott nincs így, mert ott pl. Németországban

1. Nem forgalmazzák a Classic II.-t,

2. Eleve olyan felszereltséggel veszik meg az autót, amire szükségük van, mert az a tuti

Azt hiszem, ez így is van jól! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ha jól olvastam akkor még senkinek sem sikerült a CL2-be egy működő tempomatot belevarázsolnia? Vajon külföldön pl. opeléknél németh márkaszervízekben is ez van? (Z14XEP)

én úgy tudom, a németeknél nem árulják az astra g-t 2005 óta...

Link to comment
Megosztás:

hali gratula használt multikormány 3000

légzsák kivétele áramtalanítani a kocsit ,2csavar kiteker a kormány hátulján ,kijön a légzsák van rajta 1 T alakú pöcök , kihúzod lejön a dugó a

légzsákból. a dudát is kösd ki a csatija is ott van

most jön ami még nem volt ,,,,,,,,,,,,sima kormányba nem tudom hogy lehet beszerelni a gombsort legyen a te dolgod .

menny vissza a vaterára és még 5000 ért vegyél egy multis légzsákátvezetőt,csévélőt ugyanis a simában nincs meg a kábel ami kéne.

ha megvan ki a kormány le a kormány mögötti felső burkolat 2 csavar a kormány mögött veled szemben (ne hagyd el a takarókat).

van még két ezüstcsavar az alsó burkolathoz tekerd ki azokat is .

a csévélőcsatija jön csavarhúzóval told meg a csatlakozó jobb oldalán található kicsi sárga részt ,old a zár.

csavarhúzóval feszítsd ki nem fogeltörni csavar nem tartja . tedd bele az új alkatrészeket tegyél vissza mindent a helyére.

használd egészséggel ,ha gyári a magnó szerintem nem lesz gond, ha vezérelhető ha nem ÍJ.

ha meg nem gyári a magnó még 17.000 -- 2x.000 mire működni fog a dolog. valaki valahol már írt erről előzőleg meg azt is hol lehet kapni ezt e ketyerét, és csak olyan magnókhoz amin van dugós távirányító bemenet vagy infra találkoztam már olyannal is valahol a neten.

sokan beleszaladnak ebbe a hibába köztük én is.

de ilyenkor már csak azért is működnie kell.

ennyit tudok a dologról ami 100% remélem segít

Link to comment
Megosztás:

hali gratula használt multikormány 3000

légzsák kivétele áramtalanítani a kocsit ,2csavar kiteker a kormány hátulján ,kijön a légzsák van rajta 1 T alakú pöcök , kihúzod lejön a dugó a

légzsákból. a dudát is kösd ki a csatija is ott van

most jön ami még nem volt ,,,,,,,,,,,,sima kormányba nem tudom hogy lehet beszerelni a gombsort legyen a te dolgod .

menny vissza a vaterára és még 5000 ért vegyél egy multis légzsákátvezetőt,csévélőt ugyanis a simában nincs meg a kábel ami kéne.

ha megvan ki a kormány le a kormány mögötti felső burkolat 2 csavar a kormány mögött veled szemben (ne hagyd el a takarókat).

van még két ezüstcsavar az alsó burkolathoz tekerd ki azokat is .

a csévélőcsatija jön csavarhúzóval told meg a csatlakozó jobb oldalán található kicsi sárga részt ,old a zár.

csavarhúzóval feszítsd ki nem fogeltörni csavar nem tartja . tedd bele az új alkatrészeket tegyél vissza mindent a helyére.

használd egészséggel ,ha gyári a magnó szerintem nem lesz gond, ha vezérelhető ha nem ÍJ.

ha meg nem gyári a magnó még 17.000 -- 2x.000 mire működni fog a dolog. valaki valahol már írt erről előzőleg meg azt is hol lehet kapni ezt e ketyerét, és csak olyan magnókhoz amin van dugós távirányító bemenet vagy infra találkoztam már olyannal is valahol a neten.

sokan beleszaladnak ebbe a hibába köztük én is.

de ilyenkor már csak azért is működnie kell.

ennyit tudok a dologról ami 100% remélem segít

Szia!

Azert nem vettem komplett hasznalt kormanyt, mert nemreg boroztettem ujra, s a hasznalt nem egeszen igy nezne ki...

Igen, azt mondtak, hogy legzsakatvezeto kell meg hozza, ill. nekem 12000 a radiohoz (clarion) a kabel.

A tobbi leirast koszi, azokat nem tudtam.

Udv.

TayRol

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Boldog karácsonyt mindenkinek!

Lenne nekem egy kérdésem,van nekem egy 2002-es Opel Astra G-m vettem bele gyári elektromos ablakemelőt,kaptam vele kapcsolókat kábelköteget amit csak össze kell dugni az ajtóban.Na ezt én megtettem és nem történik semmi.A 12 v-t pedig ott van de hiába dugom rá a csatit a motorra nem csinál semmit.Az lenne a kérdésem hogy ehhez kellene még valami vezérlő egység vagy hogy működik ez.Valakinek van róla kapcsolási rajza.Azt megköszönném.

További kellemes ünnepeket.

Üdv,Sanyi

Az ablakemelő kapcsolókon a led világít ha ráadod a gyújtást? Ha nem, akkor nem él a vezérlés, javaslom a 15-ös biztosíték szemrevételezését.

Link to comment
Megosztás:

Itt a fórumon már többen foglalkoztak az ülésfűtés utólagos, kárpit alá történő beszerelésével ill. annak gondolatával. A januári Auto2-ben találtam hozzá egy cikket. A szett ára 28.900.-Ft, a beszerelésé 15.000.-Ft.

Ennek a lapszámnak a levelezési rovatában foglalkoznak a LED-sor menetfényként történő beépítésével is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.