Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Pont a vaterán volt egy srác a múltkor, aki a ilyen tutying lámpát árult és írta, hogy ha beteszed a xenont ugrik a gari. Megkérdeztem, hogy akkor ez a lámpa mégis mire jó, mert halogénnel nem fog látni semmit. Nem válaszolt azóta sem.

Érdekes amit írsz...nekem Angel eyes van és a műanyagba bele is van nyomva, hogy H7/D2S na most jelenlegi tudásom szerint épp a Xenon megnevezése...szóval nem tudom hova ugrana a gari...? (ha gondolod dobok fel képet is hozzá...)

Link to comment
Megosztás:

Letettem erről az éndzsölájsz marhaságokról,havernak volt.egy év alatt megmattult neki,csúnya volt.Maradok az Njoy lámpáknál,előre-hátra!

Pont faxa.Holnap rendelem.

bakker az enyém kb.5 éves volt amikor kapott egy újat, mert volt egy kis kocc....és cserélve lett, mert megkarcolódott....kicst látszódott az anyagán hogy már nem az új, de nem egy év alatt...azért ennyire ne legyünk mindent elhivősek... :lol:

Link to comment
Megosztás:

bakker az enyém kb.5 éves volt amikor kapott egy újat, mert volt egy kis kocc....és cserélve lett, mert megkarcolódott....kicst látszódott az anyagán hogy már nem az új, de nem egy év alatt...azért ennyire ne legyünk mindent elhivősek... :lol:

A szememnek csak hiszek!

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom, hogy a projektoros lámpatest és a halogén izzó hogy jön össze, de egyszer már volt angel eyem, de az úgy világított, mintha egy gyertyát tartanék magam előtt. Ment is vissza a gyári lámpa. Szóval nem tudom, hogy Ti mit láthattok ezekkel a lámpákkal.

Lipi milyet veszel hellát 30.000-ért?

Link to comment
Megosztás:

Mégis milyen csatit keressek?Ma szétszedtem a burkolatot,de nem tudom mit kéne látnom?Az indexkar csatlakozóján :lol: ,vagy valahol körülötte?

Ha leszeded a kormányburkolatot, és benne van a csati, meg kell találnod... Kicsit nyúlj be a kilométreróra alá, a hátrahúzott kormányburkolat alatt, hátha csak hátracsúszott (már ha ott van). Nálam ez volt az egyetlen csati szabadon, úgyhogy nem volt nehéz megtalálni. Úgy emlékszem, oldalról téglalap alakú, szemből ha nézed, akkor meg négyzet és 4 szálas (ezek csak emlékek, mert kb egy éve foglalkoztam a dologgal)

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom, hogy a projektoros lámpatest és a halogén izzó hogy jön össze, de egyszer már volt angel eyem, de az úgy világított, mintha egy gyertyát tartanék magam előtt. Ment is vissza a gyári lámpa. Szóval nem tudom, hogy Ti mit láthattok ezekkel a lámpákkal.

Lipi milyet veszel hellát 30.000-ért?

Úgy néz ki azt,holnapra itt van az első!

Link to comment
Megosztás:

Ha leszeded a kormányburkolatot, és benne van a csati, meg kell találnod... Kicsit nyúlj be a kilométreróra alá, a hátrahúzott kormányburkolat alatt, hátha csak hátracsúszott (már ha ott van). Nálam ez volt az egyetlen csati szabadon, úgyhogy nem volt nehéz megtalálni. Úgy emlékszem, oldalról téglalap alakú, szemből ha nézed, akkor meg négyzet és 4 szálas (ezek csak emlékek, mert kb egy éve foglalkoztam a dologgal)

Köszi,akkor keresem!

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom, hogy a projektoros lámpatest és a halogén izzó hogy jön össze, de egyszer már volt angel eyem, de az úgy világított, mintha egy gyertyát tartanék magam előtt. Ment is vissza a gyári lámpa. Szóval nem tudom, hogy Ti mit láthattok ezekkel a lámpákkal.

Lipi milyet veszel hellát 30.000-ért?

hát nekem a projektoros lámpa volt a régi autoimba fiat punto+fiat marea,abban gyertyán világitott, csodálkoztam én is hogy ez a angel eye lámpa igy világit, de lehet hogy csak a osram night breaker teszi!

link:

http://www.google.hu/imgres?imgurl=http://...ved=0CCcQ9QEwAw

Link to comment
Megosztás:

Nekem is muszáj lesz lecserélnem a fényszóróimat, és abban a hitben, hogy a projektoros hatékonyabb, ezeket nézegettem. De akkor ez nem biztos, hogy így van? Számomra kicsit meglepő, mert akkor minek gyártanak halogénhez is projektorost. Érdekelnének a tapasztalatok, hogy akkor milyet érdemes venni, melyik a leg hatékonyabb?

Link to comment
Megosztás:

Nekem is muszáj lesz lecserélnem a fényszóróimat, és abban a hitben, hogy a projektoros hatékonyabb, ezeket nézegettem. De akkor ez nem biztos, hogy így van? Számomra kicsit meglepő, mert akkor minek gyártanak halogénhez is projektorost. Érdekelnének a tapasztalatok, hogy akkor milyet érdemes venni, melyik a leg hatékonyabb?

Projektorosba xenon (xenonhoz automata magasságállító + fényszórómosó) különben nem látsz semmit. Ha nincsenek meg a xenon feltételek, akkor vegyél olyat mint a gyári. Szerintem bontottat nem érdemes, mert sárgul, megvakul. Újból meg elég húzós a hella (mondjuk a tutying projektoros árral azért vetekszik), ugy.-val csak az artebbel van ismeretségem és én azt ajánlanám, csak ahol utoljára vettem, ott már nem lehet kapni.

Link to comment
Megosztás:

Bikakábelt szeretnék venni. Egyik áruházban a legóccóbb 700 ft.- 120 A-os.

Van 3500-ért is . Szerintetek az óccó jó?

Szerintem jó az ócsó. Én is ócsóé vettem a ósanba. Eddig még nem égett el, pedig pár kocsit már beröffentettem vele. Nézd meg, hogy a madzag jól rá legyen forrasztva a csipeszre.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem jó az ócsó. Én is ócsóé vettem a ósanba. Eddig még nem égett el, pedig pár kocsit már beröffentettem vele. Nézd meg, hogy a madzag jól rá legyen forrasztva a csipeszre.

NEEEM NEM JÓ AZ OLCSÓ! Nem a forrasztás a lényeg hanem a kábel ERÉNEK az átmérője a lényeg. Ugyanis a tecsós kábelek úgy néznek ki hogy a kábel kivülről jó vastag aztán a vezető ér benne cérnaszál. Jómagam a cégnél rengeteget bikázok meg bikáztam. Egy rendesen lemerült akkut a cérnaszállal úgy lehet elindítani ha vársz jó pár percet miután összecsíptetted a két kocsit. Nekem maszek kábelem van egy bówli tecsós kábel csipeszeit felhasználva készült. A vezető ér 25mm2 réz és 3 m hosszú. Ezzel egy fullra merült cellazárlatos 1,9es megane-t helyből elindítottam. Ezek a cérna kábelek kb arra jók hogy kicsit megmerül az akksi nem forgatja körbe és ezzel rá lehet segíteni, de ha komoly a balhé semmit nem ér!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.