Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Miért szerelnéd oda? :lol:

Megvan annak a gyári helye, csak előbb ki kell dobni a mostani TID-t, oda pont belepasszol.

De úgy még több kijelző lenne és már hasonlítana

kicsit az extrém fehérre!Még a robotszemek kellenének

bele meg a teszkós pedálok és tiszta Knight Rider ! :D

Knight-Rider.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Egy érdekes dolgot találtam, nem tudom honnan lehetne szerezni ilyen pohártartót ?

Vagy van e már valakinek?

http://www.clubopel.com/album_page.php?pic_id=16098

Pont ilyen nincsen csak hasonló, de még nincsen beszerelve úgyhogy nem tudok beszámolni róla hogy hogyan néz ki beépítve.

Egész pontosan ilyen az enyém:

168697-20110206-3lT1xb.jpg

eBay-ról jött, postával háromezerhétszázért.

Link to comment
Megosztás:

A sz@r műanyag alkatrészek (csiga és kerék). Én is így jártam, de műszeresen mérve pont jól áll.

Gyújtáson próbálod vagy csak bekapcsolt tompított mellett. Bizonyos astrákban ez a feature csak gyújtáson megy + természetesen bekapcsolt tompított.

Link to comment
Megosztás:

Azt ott ni, azt tekergetem, de hasztalan.

[mg]http://img713.imageshack.us/img713/7959/hellae.jpg

Akkor rosszat tekergetsz, mert az nem a föl-le állítója. Azt is kell mondjuk tekergetni fényszóró beállításkor, csak ne azt a hatást várd, mint amit most elvársz.

Ja és nem kell rá gyújtás, bár azért én be is indítanám a kocsit az állításhoz, ne szívja le az akksit.

Link to comment
Megosztás:

Akkor rosszat tekergetsz, mert az nem a föl-le állítója. Azt is kell mondjuk tekergetni fényszóró beállításkor, csak ne azt a hatást várd, mint amit most elvársz.

Ja és nem kell rá gyújtás, bár azért én be is indítanám a kocsit az állításhoz, ne szívja le az akksit.

Az 1-l jelölt a le föl állító!Csak tudja.asszem 8-s imbusz megy bele.

Link to comment
Megosztás:

Az 1-l jelölt a le föl állító!Csak tudja.asszem 8-s imbusz megy bele.

A piros nyíl a 2-re mutat. Gondolom így csináldban nincsenek piros nyilak, így gondolom Ő rakta oda. Azt is gondolom, hogy arra értette az "az ott ni"-t. Ha nem, akkor nem szóltam semmit. Lehet utálni.

Link to comment
Megosztás:

A piros nyíl a 2-re mutat. Gondolom így csináldban nincsenek piros nyilak, így gondolom Ő rakta oda. Azt is gondolom, hogy arra értette az "az ott ni"-t. Ha nem, akkor nem szóltam semmit. Lehet utálni.

Nem felkapni a vizet :lol: ,én nem figyeltem a nyilak színét.De azt tom,hogy ott ha kiveszi a gumidugót,belenéz a lukba,meglátja a csavart.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.