Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Kedves Kollégák!

Áruljátok el nekem hogyan jön ki a világitás kapcsoló panel?A teteje már kibújt de az alja nem akar és nem akarom feszegetni nagyon

köszönöm

Oldalt dugj be egy-egy vékony müanyag lapot ami a füleket vissza nyomja! Kb a kapcsoló magasságában :D

/remélem segítettem, most hogy naponta 5ször szedem ki/ nekem már kézzel kijön :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Még egy észrevétel pruto féle ablakemelő megoldáshoz. A kialakítás után kulccsal nem lehet zárni a reteszelést. Csak 1 zárás működik. Távirányítóval természetesen működik megfelelően.

Sziasztok. Erre van valakinek valami ötlete? Meg lehetne oldani a kulcsos zárást? Vagy dönteni kell melyik a fontosabb?

Link to comment
Megosztás:

Üdv.Mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni:régebben fenn volt a beszerelési útmutató az utólagos BC-beszereléshez ,azt hiszem a bcweb.hu oldalon,de lekerült róla,számomra rejtélyes okból!Ha valakinek esetleg le lenne mentve,megosztaná velem,akár priviben is!?

Thx!

Link to comment
Megosztás:

Üdv.Mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni:régebben fenn volt a beszerelési útmutató az utólagos BC-beszereléshez ,azt hiszem a bcweb.hu oldalon,de lekerült róla,számomra rejtélyes okból!Ha valakinek esetleg le lenne mentve,megosztaná velem,akár priviben is!?

Thx!

CDL Board computer kézikönyv

http://webmail.t-online.hu/hugemail/downlo...67a&lang=hu

CDL Fedélzeti komputer telepítése Opel Astra G típusú gépkocsiba

http://webmail.t-online.hu/hugemail/downlo...14e&lang=hu

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Egy kérdésem lenne csak csupán. Szóval van egy 1.6 16V Astra G-m, ami fedélzeti computer-el van ellátva és folyton kiírja hogy: "BRAKE PAD". Azt tudom, hogy ez a fékbetétek kopására figyelmeztet. Eddig azt hittem valóban el vannak kopva, de a múlt héten cseréltünk fékbetéteket + tárcsát is. Amikor leszedtük a féknyerget láttam, hogy lóg 1 vezeték aminek a vége le van szigetelő szalagozva (mindkét oldalon így volt). Összeraktuk, majd gyújtás ráad... ismét kírja a BRAKE PAD figyelmeztetést. ;) Arra gondolok, hogy a lógó vezetékek miatt lehet ez. Valaki tudna segíteni abban, hogy hova kellene rákötnöm? Mert nézegettem a féknyergen, de nem találtam semmit, vagy csak figyelmetlen voltam ? ;)

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Egy kérdésem lenne csak csupán. Szóval van egy 1.6 16V Astra G-m, ami fedélzeti computer-el van ellátva és folyton kiírja hogy: "BRAKE PAD". Azt tudom, hogy ez a fékbetétek kopására figyelmeztet. Eddig azt hittem valóban el vannak kopva, de a múlt héten cseréltünk fékbetéteket + tárcsát is. Amikor leszedtük a féknyerget láttam, hogy lóg 1 vezeték aminek a vége le van szigetelő szalagozva (mindkét oldalon így volt). Összeraktuk, majd gyújtás ráad... ismét kírja a BRAKE PAD figyelmeztetést. ;) Arra gondolok, hogy a lógó vezetékek miatt lehet ez. Valaki tudna segíteni abban, hogy hova kellene rákötnöm? Mert nézegettem a féknyergen, de nem találtam semmit, vagy csak figyelmetlen voltam ? ;)

Azt sajna nem tudom hova kösd,de a brake pad-ot azért írja,mert szakadást észlel!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudom, már egyszer volt szó az ülésfűtésről, de egy kérdés erejéig újra felhoznám a témát!

Azt ugye megbeszéltük, hogy nem gyári fűtőlappal nem működik a fokozat szabályzás. De akkor ha bekapcsolom a gyári kapcsolót egy útólagos fűtőlappal, akkor a legkisebb vagy a legnagyobb teljesítményen működik majd a cucc? Illetve van csatlakozó a gyári kapcsolókhoz, ez segít valamit?

Köszönöm! ;)

Link to comment
Megosztás:

Azt sajna nem tudom hova kösd,de a brake pad-ot azért írja,mert szakadást észlel!

Hali!

Azt a vezetéket a fékbetétre kéne kötni. Lehet venni olyan fékbetétet ami visszajelzős. Bizonyos külföldi G-kben (leginkább 1,8i illetve 2,0 DTI) ha nincsen ez bekötve illetve kopott a fékbetét az ABS és a TC-t is letiltja ezáltal a kocsi menetteljesítménye is erősen gyengébb lesz (TC visszafogja). Sufnituning megoldás az hogy lerakod testre, utána meg vhogy ki kéne ütni a BC ből is. De úgytudom hogy ezt gombokkal nem lehet csak TECH2 vel. Haverom coupe ján tech2 lett a vége.

Link to comment
Megosztás:

Azt sajna nem tudom hova kösd,de a brake pad-ot azért írja,mert szakadást észlel!

Hali!

Azt a vezetéket a fékbetétre kéne kötni. Lehet venni olyan fékbetétet ami visszajelzős. Bizonyos külföldi G-kben (leginkább 1,8i illetve 2,0 DTI) ha nincsen ez bekötve illetve kopott a fékbetét az ABS és a TC-t is letiltja ezáltal a kocsi menetteljesítménye is erősen gyengébb lesz (TC visszafogja). Sufnituning megoldás az hogy lerakod testre, utána meg vhogy ki kéne ütni a BC ből is. De úgytudom hogy ezt gombokkal nem lehet csak TECH2 vel. Haverom coupe ján tech2 lett a vége.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.