Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Sziasztok!

Szeretném segítségeteket kérni abban, hogy tempomat bekötésnél a kuplung kapcsolóhoz és a tempomatos indexkarhoz a gyujtás +12 V-ot honnan érdemes levenni? Valamint hogy ha nem találok az index karhoz csatlakozó dugot sehol és nincs benn a kuplung kapcsoló sem, attól a motortérből bejövő kábelek még lehetnek a kábelkötegben lentebb ahol már össze van gyárilag szigetelőszalagozva?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Vett már valaki a Cromax-ról Klokkerholm típusú ködlámpákat?

Nekem ma hozta meg a futár és kicsit furcsállom hogy az egyik üvegében DEPO a másikéban pedig TYC felriat van. Miért? Nem egyformának kéne lenni?

Illetve a magasság állítás sem egyforma a két lámpán. Rendjén van ez így? A Cromax oldalán néztem a képeket ott olyanok a képek mint amit én kaptam, de 3 típust is lehet vásárolni... (Eu. import, Klokkerholm, Eredeti Opel). Nem kéne egyformának lenni a két lámpának? Mármint az oké hogy az egyik jobbos a másik meg balos, de legalább az üvegben a feliratnak és a magasság állításnak.

Köszi a válaszokat.

P1030590_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

P1030591_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

P1030587_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Vett már valaki a Cromax-ról Klokkerholm típusú ködlámpákat?

Nekem ma hozta meg a futár és kicsit furcsállom hogy az egyik üvegében DEPO a másikéban pedig TYC felriat van. Miért? Nem egyformának kéne lenni?

Illetve a magasság állítás sem egyforma a két lámpán. Rendjén van ez így? A Cromax oldalán néztem a képeket ott olyanok a képek mint amit én kaptam, de 3 típust is lehet vásárolni... (Eu. import, Klokkerholm, Eredeti Opel). Nem kéne egyformának lenni a két lámpának? Mármint az oké hogy az egyik jobbos a másik meg balos, de legalább az üvegben a feliratnak és a magasság állításnak.

Köszi a válaszokat.

Ez két különböző márka! Küld vissza nekik! Legalábbis én ezt tenném a postaköltséget pedig rájuk verném!

Link to comment
Megosztás:

Vagy ha zárlatos lesz az akksi... Velem már történt ilyen. Valós jelenség, nem lehet kivédeni az akksi hibát.

Ilyen velem is történt még a Jettánál.Leálltam este a garázsba,reggel se kép se hang.Először azt hittem beszart az önindítő.Szerencsére csak az akksi lett cellazárlatos.Beleraktam egy másikat,és pöcc-röff.

Link to comment
Megosztás:

Gyanítottam hogy így lesz. Köszi! Levelet már megírtam nekik, de holnap telefonon is felveszem a kapcsolatot.

Az egyik jobb mint a másik:)Mondd nekik,hogy valamelyiknek küldjék meg a párját.Régebben volt Arteb gyártmányú is,nem tudom,hogy az még létezik-e.Azokkal nem volt probléma.

.

Link to comment
Megosztás:

Helló Mindenki!

Segítséget szeretnék kérni központi zár távirányító ügyben. Vásároltam nem olyan régen egy 2002-es nem riasztós G Astrát :D aminek teljesen tönkre volt menve a távirányítója, így vettem egyet, de nem sikerül programoznom (gyújtás rá, egyik gomb megnyomás).

Tudna valaki segíteni ez ügyben? Mi lehet a megoldás.

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Helló Mindenki!

Segítséget szeretnék kérni központi zár távirányító ügyben. Vásároltam nem olyan régen egy 2002-es nem riasztós G Astrát :D aminek teljesen tönkre volt menve a távirányítója, így vettem egyet, de nem sikerül programoznom (gyújtás rá, egyik gomb megnyomás).

Tudna valaki segíteni ez ügyben? Mi lehet a megoldás.

Köszönöm!

Csukott ajtónál próbáltad? Úgy emlékezem azt is úgy kell

https://sites.google.com/site/gastraokossagok/elektromos-egysegek#TOC-A-t-vvez-rl-jra-programoz-sa:

Link to comment
Megosztás:

Helló Mindenki!

Segítséget szeretnék kérni központi zár távirányító ügyben. Vásároltam nem olyan régen egy 2002-es nem riasztós G Astrát :D aminek teljesen tönkre volt menve a távirányítója, így vettem egyet, de nem sikerül programoznom (gyújtás rá, egyik gomb megnyomás).

Tudna valaki segíteni ez ügyben? Mi lehet a megoldás.

Köszönöm!

Szia!

Ezzel a módszerrel új távirányítót nem tudsz ráprogramozni, első alkalommal mindenképpen Tech2 kell hozzá (vagy lehet ehez elég egy op-com is?). A gyújtás rá, gomb megnyom arra való, ha elveszti a szinkront a vezérlővel.

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Vasárnap kötném be a tempomatot, de gezoli leírásában egyetleg 1 dolgot nem értek, hogy honnan vegyem a kuplung kapcsolóhoz és a tempomatos indexkarhoz a gyujtás +12 V-ot? Ebben tudna valaki tanácsot adni.

Előre is köszi!

Szia,

megnézted nincs kivezetékelve a kuplung kapcsoló?

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Vasárnap kötném be a tempomatot, de gezoli leírásában egyetleg 1 dolgot nem értek, hogy honnan vegyem a kuplung kapcsolóhoz és a tempomatos indexkarhoz a gyujtás +12 V-ot? Ebben tudna valaki tanácsot adni.

Előre is köszi!

A 12V-ot bárhonnan elviheted ahol van gyújtás +12V. Szerintem legegyszerűbb a féklámpa kapcsolótól elvinni és ez van a legközelebb is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.