Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Olvastam ,hogy : Tempomat bázis 50 - beszerelve bruttó 60.000 Ft

Tempomat komfort-300 - bruttó beszerelve 80.000 Ft ---> www.miklossanyi.hu

/WAECO Termék/

Szerintem jobban járnál, ha a gyárit pakolnád bele... és valószínűleg az nyújtaná a legjobb eredményt is.

És ennyiből szinte biztos, hogy kijön (feltéve, hogy a BC felprogramozható rá)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem jobban járnál, ha a gyárit pakolnád bele... és valószínűleg az nyújtaná a legjobb eredményt is.

És ennyiből szinte biztos, hogy kijön (feltéve, hogy a BC felprogramozható rá)

Úgy is benézek a Schillerhez, majd megkérdezem!

Azért nem fogok belehalni, ha nem tudom beszereltetni. Vannak ennél fontosabb dolgok is...

Link to comment
Megosztás:

Úgy is benézek a Schillerhez, majd megkérdezem!

Azért nem fogok belehalni, ha nem tudom beszereltetni. Vannak ennél fontosabb dolgok is...

Hi, kérj egy időpontot a srácoktól! Van mindenük hozzá, megnézik az autót,

ha megy a dolog, akkor rendelnek egy kapcsolot, olcsót-erdetit amilyet

szeretnél 1 nap mig megjön és beleteszik. Klár József és öccse Gábor a

műhely vezetője: Klár Opel Szakszervíz 061/3774282

Én voltam náluk. Igaz nekem a 1.7TD be nem tudták betenni ,mert a szoft nem tudta, de amugy 20 körül beszerelték volna kapcsolóval együt.

Link to comment
Megosztás:

Hi, kérj egy időpontot a srácoktól! Van mindenük hozzá, megnézik az autót,

ha megy a dolog, akkor rendelnek egy kapcsolot, olcsót-erdetit amilyet

szeretnél 1 nap mig megjön és beleteszik. Klár József és öccse Gábor a

műhely vezetője: Klár Opel Szakszervíz 061/3774282

Én voltam náluk. Igaz nekem a 1.7TD be nem tudták betenni ,mert a szoft nem tudta, de amugy 20 körül beszerelték volna kapcsolóval együt.

Köszi a segitséget, fel fogom hivni őket!

Amúgy merre van a szerviz?

Link to comment
Megosztás:

Mi a helyzet az utólagos tetőablak beépitésével? Webasto megfelelő márka?

Ne viccelj már!! ;)

Ez egy 1200-es Zsiga vagy egy Volga esetében még reális és ésszerű lehetőség volt, de nem akarod azt mondani, hogy szétbarmolnád az autódat!!! UGYE? Kivágni a TETŐt?

Egy éve vetted az autót! Miért nem rakattál bele akkor?

Nehogy belerakass már utólagos tetőablakot! :)

Link to comment
Megosztás:

Ne viccelj már!! ;)

Ez egy 1200-es Zsiga vagy egy Volga esetében még reális és ésszerű lehetőség volt, de nem akarod azt mondani, hogy szétbarmolnád az autódat!!! UGYE? Kivágni a TETŐt?

Egy éve vetted az autót! Miért nem rakattál bele akkor?

Nehogy belerakass már utólagos tetőablakot! :)

Nézegettem a neten, és találtam pár jó tetőablakot a kocsira. Persze 1000 meg 1000 ötletem van már, de a kellő "energy" sosem elég! Majd kiderül, mit hoz a holnap, talán egyszer ez is kerülhet rá!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

HAdd kérdezzem már meg tőletek, hogy nemrég olvastam egy másik autós fórumban, hogy az Astra Classic II-ben van biztonsági öv becsatolást visszajelző lámpa. Nálam ilyen nincsen. Nálatok van? VAgy ezt hogy lehet előcsalogatni?

Köszike

Tuti, hogy nincs benne ilyesmi...bár lehet, hogy van benne előkészités..

Link to comment
Megosztás:

De ennek az ember inkább örül, ha nincs benne, nem?

Ha akarom úgy is bekötöm az övet, de ha csak 50 métert gurulok arrébb, ne visítozzon már velem az autó! ;) nem?

Amúgy utólagosan pedig igen körülményes lenne a beépítése... ülésekbe súlyérzékelők stb. kicsit macerás...

szerintem.

! mondom!!

Az ablaktörlés kapcsolóját szakaszolóra állítom, majd a mosás irányába megszakitásokkal meghúzva a kapcsolót beállitható a törlés üteme!

Ez érdekes. Én ilyet a régi Seat Toledonknál tapasztaltam (1998-as évjárat volt). Ott tényleg lehetett programozni. Én amikor az Astrát vettem, direkt rákérdeztem és azt mondta az értékesítő, hogy nincs ilyen a G Astrákba...

vagy csak nem tudnak róla? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.