Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Sziasztok!
 

Van egy kis problémám a szellőztetéssel.

A Ventilátorom nem megy csak 4. fokozatban.
Ez magában nem nagy ügy, cseréltem is előtét ellenállást,
és egy darabig ment is rendben, de megint ki ment belőle a hőbiztosíték.
Ha valakinek van ötlete hogy mi lehet az oka, mit nézzek meg azt meg köszönném,
mert én kifogytam az ötletekből.

Az előtétellenállás csere előtt darabokra szedtem a ventilátort, mondván biztos szorul és nagy áramot vesz fel.
Tengelyt felpolíroztam, szénkefét kicseréltem.
Most mégis ugyan az a hiba.
Valami oka csak van hogy ennyire melegszik.

Ez csak nálam visszatérő gond?

Vagy esetleg tudnátok egy képet beszúrni az adott kapcsolásról?


Előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

54 perce, gezoli írta:

Veszel pineket és behúzod a négy szál vezetéket. Nem bonyolult.

Ok, de van ennek valami konkrét típusa? Azt láttam hogy a csatlakozón Bosch felirat van, de gondolom ez elég speciális tüske lehet. 

Esetleg csináltál már ilyet? Egy link vagy valami jól jönne, mert keresgéltem már de nem találtam, hogy hol lehetne venni.

Link to comment
Megosztás:

27 perce, rekop írta:

Ok, de van ennek valami konkrét típusa? Azt láttam hogy a csatlakozón Bosch felirat van, de gondolom ez elég speciális tüske lehet. 

Esetleg csináltál már ilyet? Egy link vagy valami jól jönne, mert keresgéltem már de nem találtam, hogy hol lehetne venni.

Én csináltam!

https://docs.google.com/file/d/0B282mpwg7ZdOWjUzUzhfQkxpbDg/edit?pli=1

Link to comment
Megosztás:

6 órája, rekop írta:

Köszönöm! De arra gondoltam, hogy az ECU csatlakozójába tettél-e bele új érintkezőket?

Nem kellett, mert a csatlakozóban az összes pin benne volt. Így csak a megfelelő helyre kellett forrasztani a vezetékeket.

De a leírásban ez is benne van.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Gastra cabrio 2003 az alany. A gondom az, hogy az ablakemelőkből csak a 2 első megy automatán az i csak lefelé és hiába próbálom "tanítani" azzal, hogy felhúzás után még nyomva tartom a gombot nem működik. A közös gombon ami mind a négyet húzza ott is csak lefelé megy automatán. Van valakinek ötlete? Köszi!

Link to comment
Megosztás:

3 órája, gezoli írta:

Nem kellett, mert a csatlakozóban az összes pin benne volt. Így csak a megfelelő helyre kellett forrasztani a vezetékeket.

De a leírásban ez is benne van.

Úgy látszik elbeszélünk egymás mellett, vagy én fogalmaztam rosszul. A beszélgetés elején azt írtad, hogy nem bonyolult csak veszek 4 pin-t és behúzom a vezetékeket. Ebből arra következtettem, hogy te esetleg már vettél ilyen pin-eket, és ehhez kértem linket vagy elérhetőséget ahol meg lehet vásárolni őket, mert én nem találtam sehol.

 

Módosítva : rekop
Link to comment
Megosztás:

8 órája, rekop írta:

Úgy látszik elbeszélünk egymás mellett, vagy én fogalmaztam rosszul. A beszélgetés elején azt írtad, hogy nem bonyolult csak veszek 4 pin-t és behúzom a vezetékeket. Ebből arra következtettem, hogy te esetleg már vettél ilyen pin-eket, és ehhez kértem linket vagy elérhetőséget ahol meg lehet vásárolni őket, mert én nem találtam sehol.

 

Belenéztél már a motorvezérlő csatlakozójába? Nekem benne volt az összes pin. Bontóban veszel.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tanácsot kérnék a közösségtől. Sajnos a központi zár nyitógomb nem mindig működik. Szétszedem a slusszkulcsot, majd néhány nyitás erejéig működik, utána vége, ismét szétszedem, szintén ugyan így. Elem jó, mikrokapcsolóra gyanakszom. Van valakinek tapasztalata ilyen hibával kapcsolatban?

Köszönöm előre is.

Üdv: Lajos

(Remélem jó helyre írtam.)

Link to comment
Megosztás:

2 órája, toth111 írta:

Sziasztok!

Tanácsot kérnék a közösségtől. Sajnos a központi zár nyitógomb nem mindig működik. Szétszedem a slusszkulcsot, majd néhány nyitás erejéig működik, utána vége, ismét szétszedem, szintén ugyan így. Elem jó, mikrokapcsolóra gyanakszom. Van valakinek tapasztalata ilyen hibával kapcsolatban?

Köszönöm előre is.

Üdv: Lajos

(Remélem jó helyre írtam.)

elemcsere + meg kell forrasztani az elemtartot egy órás meg csinálja ha neked nincs hozzá affinitásod.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

On 2017. 02. 19. at 12:07, kahon írta:

Sziasztok!
 

Van egy kis problémám a szellőztetéssel.

A Ventilátorom nem megy csak 4. fokozatban.
Ez magában nem nagy ügy, cseréltem is előtét ellenállást,
és egy darabig ment is rendben, de megint ki ment belőle a hőbiztosíték.
Ha valakinek van ötlete hogy mi lehet az oka, mit nézzek meg azt meg köszönném,
mert én kifogytam az ötletekből.

Az előtétellenállás csere előtt darabokra szedtem a ventilátort, mondván biztos szorul és nagy áramot vesz fel.
Tengelyt felpolíroztam, szénkefét kicseréltem.
Most mégis ugyan az a hiba.
Valami oka csak van hogy ennyire melegszik.

Ez csak nálam visszatérő gond?

Vagy esetleg tudnátok egy képet beszúrni az adott kapcsolásról?


Előre is köszönöm!

Vegyél bontottat kb 5000ft , ez a motor nagy valószínűséggel zárlatos mivel több tekercs van benne nekem is ilyen gondom volt és a másik meg oldotta.Ha lakat fogóval a piros szálra rá mérsz 25A -nál többet nem vehet fel 4-es fokozatban.Ha már eléri a 30A akkor a motor túlmelegszik és azért old ki a hőellenállás.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Tempomat projektben vagyok én is (Y17Dt 2001 Elegance)

Indexkar bent, minden kapcsoló, csatlakozó bent van gyárilag..

Gépen még nem volt az autó, de a napokban meglesz ez is, kíváncsi leszek működni fog-e.

Ha nem akkor lesz egy eladó tempomatos indexkarom :-)

Módosítva : oggy
Link to comment
Megosztás:

On 2017. 02. 23. at 10:13 AM, astra 1 said:

Vegyél bontottat kb 5000ft , ez a motor nagy valószínűséggel zárlatos mivel több tekercs van benne nekem is ilyen gondom volt és a másik meg oldotta.Ha lakat fogóval a piros szálra rá mérsz 25A -nál többet nem vehet fel 4-es fokozatban.Ha már eléri a 30A akkor a motor túlmelegszik és azért old ki a hőellenállás.

Rendben. Kerítek egy műszert. 

Köszönöm szépen a segítséget! 

Link to comment
Megosztás:

Tudna nekem valaki segíteni belső keringető lapát mozgató motornál?
Eltörte 5 év után újra  a lapátot, most a műanyag stift tört el, ami a lapátot köti össze a motorral.
Nem baj most 4x80 facsavart belenyomtam stiftbe és lapátba, majd összeragasztottam epoxival, a lett.
De szeretnék valami időzítő elektronikát a motor (Delphi) 12V-os vezetékére rakni, ami kb csak 4-5mp-ig mozgatja  a motort.
Erre valaki tud megoldást? Vagy más, jobb módszert?

Csaba írt még hasonlót erről, de neki a motor volt rossz.
Csaba írása

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.