Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • 1 month later...
Sziasztok ! 2.0 A vectrába sport légszürő van és a kartergáz kivezető cső csak ugy lóg magának és füstöl! Annak gyárilag hova kéne mennie ? vagy mit csináljak vele? köszi előre is .

Ami a szelepfedélből jön? Azt általában az injektorházba szokták bekötni, hogy a moci bekajálja a kartergázt. Nézd meg nincs-e valahol egy csonk, ott amugy is fals levegőt szív így.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Isten hozott!

először azt hittem az első képről, hogy driftelsz a mélygarázsban :D

Köszi! Elsőkerék hajtású, úgyhogy nem drift, csak photoshop :rolleyes:

:lol:

A Corsa mellé vagy helyett?

A piros 1.4-es Corsa mellé, azt szüleim használják helyben mászkálásra.

A fehér meg bontódik, de már majdnem mindennek megvan a helye :blink:

Link to comment
Megosztás:

Grat Stefan!

Lesz hozzá alufelni? Én a5,vagy 16 colos lemezfelnit akarok venni csak sehol nem találok 4x100-as lyukelosztással. vagy ha találok is messze van és postaköltséggel együtt olyan mintha megvenném itt pesten ujonnan. most adtam el hétvégén az alufelniket gumival eggyütt.

Nekem a V6 futómű miatt 5x110, de lesz nyárra is felnim, RH cup.

Igaz, nem A5, hanem 17-es Rial Viper (Keskin KT4-re hasonlít), de 4x100-as, amit most Mor16v árul, ha ilyen lyukosztásom lenne, tuti megvenném tőle. Igaz Hajósról kell megoldani a szállítást, de talán még így is beleférne. Carstylingon is fent van a kép az oldalán. Ha gondolod írj neki privit!

32684_1245017065.jpg

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Kézalól vettem de amugy a www.csstuning.hu weboldalon találtam énis. ez az egyetlen hely szinte z országban ahol lehet kapni. 20e a 2 darab viszont a motort nem lehet átrakni! legalábbis én nem tudtam.

hmm, hát ha meglesz a lottóötös, biztos veszek én is :lol:

viszont a vákuum/szilikoncsövek jónak tűnnek :lol:

Link to comment
Megosztás:

hmm, hát ha meglesz a lottóötös, biztos veszek én is :lol:

viszont a vákuum/szilikoncsövek jónak tűnnek :lol:

Én ugye Xenon is raktam bele. Hihetetlen mennyire jol világit! virul is a fejem,hogy nem vakoskodom, meg nem az utolso pillanatban veszem észre a dolgokat. most a spriccolo beépitésén töröm a fejem.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Szeretném idővel kicserélni az első fényszórókat síküvegesre, vagy angel eye reflektorokra. A kérdésem az lenne tudja-e valaki, hogy ezek elektromosan állíthatóak-e (van e ilyen típusuk), vagy kompatibilisek- e a gyári magasság állító motorral?

Válaszokat előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Szeretném idővel kicserélni az első fényszórókat síküvegesre, vagy angel eye reflektorokra. A kérdésem az lenne tudja-e valaki, hogy ezek elektromosan állíthatóak-e (van e ilyen típusuk), vagy kompatibilisek- e a gyári magasság állító motorral?

Válaszokat előre is köszönöm!

Mint ahogy látod nekem síküveges van.Úgytudom csak a 92-ig gyártott Vekibe kapható ilyen(Vectra A1). Angel eye mind a két típushoz van tudomásom szerint.

A motor ebbe a síküvegesbe nem átrakható, vagyis én nem tudtam átrakni, de elképzelhető,hogy kis fúrás faragás árán átszerelhető, mert a hely adott hozzá végülis. Ha szeretsz molyolni ilyen cuccokkal a síküvegest csak ajánlani tudom bacott jó a fény kibocsájtása.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.