Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Köszi a linket! Nem igazán szeretném megfúrni a műanyagot, kivéve, ha fúrás nélkül nem elég stabil.

Ugyanez van nekem is, 2 éve használom, ugyanitt vettem ugyanennyiért (szóval most relatív olcsóbb :icon1: ) nagyon jó, állítható is a magassága. 4 lukat kell fúrni a kézifékkonzolba, az ülések mellé, ha kiszereled, szerintem nem is látszanak a lukak. Egyetlen hibája, hogy már 2 év után nem szép a (mű)bőr felülete, lehet, hogy majd egyszer átbőröztetem, ha már nagyon vállalhatatlan.

Link to comment
Megosztás:

Hát már megint milyen állapotok uralkodtak az M0-on! :omg:

Még jó, hogy sikerült elkerülnöm odafele az 51. úton, majd Dunaharasztitól rövid M0 után az 5. Visszafelé az 5-ös, majd Dabasról át K.lacházára az 51-re. Dunaföldvártól meg állandó oldalszél marha nagy széllökésekkel.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

három kérdésem lenne:

1. Astra G-nél vezérműszíjat 60 ezer km-ként kell cserélni. Ez csak futásteljesítmény vagy idő függvénye is? Mondjuk egy 6éves 50ezret futott vezérműszíj maradhat még?

2. Gyári Opel füzet jegyez 120ezrenként cserélni bizonyos fogasszíjat. Mi az a fogasszíj?

3. Alapjáraton ha az olaj beöntő sapkán kis időre lecsavarom az nem bántja a motort? Egy öreg szaki azt mondta, ha nagyon fröcsköli az olajat, kopott a motor. Nem tudom ez fedi-e a valóságot, de nem hinném :)

Köszönöm a válaszokat!!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Megkérlek szépen titeket ha tud valaki ötletet adni mi történhetett a kijelzővel ahol mitatja az órát meg a hőmérsékletet astra G-nél ,egyik naprol a másikra sötéten maradt, nem mutat semmit. Egyéb rendben van. Ha valaki tudja mi lehet a probléma kérem irja meg. Hálás tisztelet és köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Megkérlek szépen titeket ha tud valaki ötletet adni mi történhetett a kijelzővel ahol mitatja az órát meg a hőmérsékletet astra G-nél ,egyik naprol a másikra sötéten maradt, nem mutat semmit. Egyéb rendben van. Ha valaki tudja mi lehet a probléma kérem irja meg. Hálás tisztelet és köszönöm.

Nem tekerted le véletlenül a műszerfalvilágítás fényerő szabályzóját?

Link to comment
Megosztás:

Ma volt egy kis jubileum:

WP_000253_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Majdnem egybeesik azzal, hogy pont 6 évvel ezelőtt (máj 05) gurult ki vele adorjant kollega a nyíregyházi szalon kapuján.

Remélem hogy a következő 1-2 fordulóról is postolok majd képet :icon10:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.