Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok!

Hátha tud valaki segíteni:

2 hónapja vásároltam Opel Astra G 2005 1.4 benzines személygépkocsit.

Sajnos egy kulccsal adták, viszont szeretnék másolni egy pótkulcsot, de mindenhonnan továbbküldenek.

Esetleg tud nekem valaki segíteni? Csak márkaszerviz jöhet szóba? A kulcs immobiliseres.

Köszi,

Balázs

Módosítva : karasz1988
Link to comment
Megosztás:

Feleségem focusa 02 -es volt ajtók alja, sárvédő ívek rohadtak nagyon. Nekem maradt a g Neki vettünk egy E12 corollát 1.6 benzin autómata. Utólag azon döbbentem meg magamban hogy nem sokkal jobb autó mint a g csak dupla annyiba kerül. Szóval szerintem kényelemben, vezetési élményben semmivel sem jobb. Jó autónk van higgyétek el!! :)

Maradjunk annyiban, hogy van rosszabb. :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Valahol-valamikor téma volt a melegen terhelésre előjövő becsörgés. Nálam egyre aggasztóbb volt pedig mindig ua Shell kúton tankolok, legtöbbször Fuel Saver 95-öt, aztán néha Nitro+ de egy hete kb 32 litert rátankoltam arra ami benne volt (egy kattanásig) a Vpower Nitro+ Racing 100-ból.

Azóta ua használat mellett a következőket tapasztaltam:

- bármit legyorsulok lámpától-lámpáig;

- nem fogyaszt belőle, sőt mintha egyenesen termelné vissza;

- az elfogyasztott olajat is visszapótolta azóta, lassan le kell szívni belőle;

- csökkent a hátsó íven a rozsdapötty mérete, de még a hátsó dob is kiszürkült a barna színéből;

- több csaj megfordul utánam;

- kagylósabb lett az üléspozíció;

Ezek tükrében mindenkinek bátran ajánlom a használatát! :D

No, félre a marhaságot: természetesen a fentiekből egyik sem igaz (sajnos?), azonban a becsörgést sehogy nem tudom reprodukálni, minden feltétel (használat milyensége) változatlan és nagyjából 90-95%-os a javulás, csak nagy terhelésre picit csörren rövid időre, iszonyat nagy a különbség. Egy hét és mindenféle mászkálás függvényében (ill lehúzott ablak melletti hallgatózásnál) még asszonykám is megerősítette a jelentős (szinte teljes) javulást, így ebben semmi "placebo" faktor nem játszik immáron szerepet. Tegyetek egy próbát Ti is, hátha nálatok sem csörög tovább/annyira...

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Valahol-valamikor téma volt a melegen terhelésre előjövő becsörgés. Nálam egyre aggasztóbb volt pedig mindig ua Shell kúton tankolok, legtöbbször Fuel Saver 95-öt, aztán néha Nitro+ de egy hete kb 32 litert rátankoltam arra ami benne volt (egy kattanásig) a Vpower Nitro+ Racing 100-ból.

Azóta ua használat mellett a következőket tapasztaltam:

- bármit legyorsulok lámpától-lámpáig;

- nem fogyaszt belőle, sőt mintha egyenesen termelné vissza;

- az elfogyasztott olajat is visszapótolta azóta, lassan le kell szívni belőle;

- csökkent a hátsó íven a rozsdapötty mérete, de még a hátsó dob is kiszürkült a barna színéből;

- több csaj megfordul utánam;

- kagylósabb lett az üléspozíció;

Ezek tükrében mindenkinek bátran ajánlom a használatát! :D

No, félre a marhaságot: természetesen a fentiekből egyik sem igaz (sajnos?), azonban a becsörgést sehogy nem tudom reprodukálni, minden feltétel (használat milyensége) változatlan és nagyjából 90-95%-os a javulás, csak nagy terhelésre picit csörren rövid időre, iszonyat nagy a különbség. Egy hét és mindenféle mászkálás függvényében (ill lehúzott ablak melletti hallgatózásnál) még asszonykám is megerősítette a jelentős (szinte teljes) javulást, így ebben semmi "placebo" faktor nem játszik immáron szerepet. Tegyetek egy próbát Ti is, hátha nálatok sem csörög tovább/annyira...

Én maxxmotion 95-öt használok.

Lehet én is kipróbálom egyszer a 100-ast...

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Érdekes,én is Maxxmotion 95-öt raktam bele és múltkor egy meredekebb emelkedőn 2.ban,3.ban is becsörgött,mikor kicsit jobban odatapostam.

 

Ezt a jelenséget nálam is csinálta, igaz nekem Y17DT, de a ( töbféleképpen nevezik) főtengely helyzet jeladó, vagy alsó holtpont jeladó hibakódot is bedobta. Egyébként normál közlekedésben nem, de a Kékesre felfelé menet előjött.

Link to comment
Megosztás:

Valaki políroztatott lámpát az elmúlt 1-2 évben? Ha igen, mennyire tartós a dolog?

Nekem még csak a szemöldök kezdett el mattulni, a többi tiszta, csak érdekelne, hogy mennyire válik be a polírozás. :)

Helló!

Igen, Én megcsináltattam tavaly ősszel, de le is lett fóliáztatva utána.  Nekem bevált.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy találkozott e már valaki vizes padlóval az anyósülés előtt? Egész nap jár az autóban az elektromos hősugárzó, szépen is szárad de a víz bejutásának helyét nem találtam meg. Annyi biztos hogy nem az esővíz elvezetőnél jutott be. Sajnos mire észrevettem az alvázszám már láthatatlan volt ezért rozsdaátalakítóval és finom súrolással telt a mai nap. Van rá szerintetek esély hogy ebből még lesz alvázszám vagy jöhet a régi nevén AF-es új alvázszám cirka 51000-ért?

Ilyen volt:

WP_20150907_18_13_43_Pro_www.kepfeltolte

 

Ilyen lett:

WP_20150908_19_01_21_Pro_www.kepfeltolte

Módosítva : trassher
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy találkozott e már valaki vizes padlóval az anyósülés előtt? Egész nap jár az autóban az elektromos hősugárzó, szépen is szárad de a víz bejutásának helyét nem találtam meg. Annyi biztos hogy nem az esővíz elvezetőnél jutott be. Sajnos mire észrevettem az alvázszám már láthatatlan volt ezért rozsdaátalakítóval és finom súrolással telt a mai nap. Van rá szerintetek esély hogy ebből még lesz alvázszám vagy jöhet a régi nevén AF-es új alvázszám cirka 51000-ért?

Ilyen volt:

 

 

Ilyen lett:

 

 

Nem irigyellek. A második képen azért kicsit olvashatók a dolgok, de tényleg vacak a minősége sajnos.

Szélvédőnél is ereszthet. Most hogy szétszedted a gépet lehet meg kéne locsolni egy kis vízzel, aztán figyelni hogy hol kezd el vizesedni bent.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy találkozott e már valaki vizes padlóval az anyósülés előtt? Egész nap jár az autóban az elektromos hősugárzó, szépen is szárad de a víz bejutásának helyét nem találtam meg. Annyi biztos hogy nem az esővíz elvezetőnél jutott be. Sajnos mire észrevettem az alvázszám már láthatatlan volt ezért rozsdaátalakítóval és finom súrolással telt a mai nap. Van rá szerintetek esély hogy ebből még lesz alvázszám vagy jöhet a régi nevén AF-es új alvázszám cirka 51000-ért?

 

 

Ha festve egyértelműen olvashatóvá válik akkor el kéne, hogy fogadják. Egyébként AF.

Így csiszolt állapotában nem sok mi látszik.

 

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Egy kis segitseget szeretnek kerni. Van egy G Astram 1,6 16V. Irgalmatlan sokat fogyaszt szamolasok alapjan 10-11 liter. Napi 70 kilometert megyek vele ebbol 60-at autopalyan 110-es tempoval. Hogomba okozhatja esetleg ezt a problemat? elsore az egr szelepre gyanakodtam de azt "ledugoztam" es nem valtozott semennyit sem utana. Lassan mar nem gyozom tankolni :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy találkozott e már valaki vizes padlóval az anyósülés előtt? Egész nap jár az autóban az elektromos hősugárzó, szépen is szárad de a víz bejutásának helyét nem találtam meg. Annyi biztos hogy nem az esővíz elvezetőnél jutott be. Sajnos mire észrevettem az alvázszám már láthatatlan volt ezért rozsdaátalakítóval és finom súrolással telt a mai nap. Van rá szerintetek esély hogy ebből még lesz alvázszám vagy jöhet a régi nevén AF-es új alvázszám cirka 51000-ért?

Ilyen volt:

WP_20150907_18_13_43_Pro_www.kepfeltolte

 

Ilyen lett:

WP_20150908_19_01_21_Pro_www.kepfeltolte

Életemben nem néztem még be oda. Fel kell csak nyitni vhogy? 

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy találkozott e már valaki vizes padlóval az anyósülés előtt? Egész nap jár az autóban az elektromos hősugárzó, szépen is szárad de a víz bejutásának helyét nem találtam meg. Annyi biztos hogy nem az esővíz elvezetőnél jutott be. Sajnos mire észrevettem az alvázszám már láthatatlan volt ezért rozsdaátalakítóval és finom súrolással telt a mai nap. Van rá szerintetek esély hogy ebből még lesz alvázszám vagy jöhet a régi nevén AF-es új alvázszám cirka 51000-ért?

Ilyen volt:

Ilyen lett:

 

Próbáld meg valami matt vagy max. selyemfényű alapozóval megfújni nagyon vékonyan, hátha sikerül előcsalni a számokat (ha meg nem, hát le tudod mosni oldószerrel). Mondanám, ha van makettezős ismerősöd akkor makettezős festékszóróval megfújni a felületet.

Link to comment
Megosztás:

Nem irigyellek. A második képen azért kicsit olvashatók a dolgok, de tényleg vacak a minősége sajnos.

Szélvédőnél is ereszthet. Most hogy szétszedted a gépet lehet meg kéne locsolni egy kis vízzel, aztán figyelni hogy hol kezd el vizesedni bent.

 

Holnap majd elkezdem megnézni hol engedheti be a vizet. Esővízelvetőknél lefolyt a víz egyből de attól még a küszöbnél befolyhat valamennyi. A oszlop takarókat is leveszem majd, hátha ott vezeti be a vizet.

Sajnos belenyúltam ezzel az autóval elég keményen. Klíma még mindig nem működik. Kiderült hogy nem is belevaló a hűtő és összerakták 2 db szárítószűrővel...... Az egyik elpukkant és eltömített mindent. 28 bar-os nyomásnál a hűtő csont hideg holott azon a nyomáson 60 fok körüli a meleg oldalon a gáz.

Mindkét ülés alatt hiányoznak a csatlakozók de azt a belteres topikban láthattad is.

 

Bombero: Természetesen festve lesz, úgy látszania kellene szerintem. Rozsdagátló alapozó majd matt fekete festék. Száradás után leragasztom 3M kétoldalú ragasztóval ami mondhatni hermetikusan zár. Jobb ötletem már nincs, ezt is a terepjárós barátom mondta akihez hordom az autót kozmetikába.

Módosítva : trassher
Link to comment
Megosztás:

Holnap majd elkezdem megnézni hol engedheti be a vizet. Esővízelvetőknél lefolyt a víz egyből de attól még a küszöbnél befolyhat valamennyi. A oszlop takarókat is leveszem majd, hátha ott vezeti be a vizet.

Sajnos belenyúltam ezzel az autóval elég keményen. Klíma még mindig nem működik. Kiderült hogy nem is belevaló a hűtő és összerakták 2 db szárítószűrővel...... Az egyik elpukkant és eltömített mindent. 28 bar-os nyomásnál a hűtő csont hideg holott azon a nyomáson 60 fok körüli a meleg oldalon a gáz.

Mindkét ülés alatt hiányoznak a csatlakozók de azt a belteres topikban láthattad is.

Bombero: Természetesen festve lesz, úgy látszania kellene szerintem. Rozsdagátló alapozó majd matt fekete festék. Száradás után leragasztom 3M kétoldalú ragasztóval ami mondhatni hermetikusan zár. Jobb ötletem már nincs, ezt is a terepjárós barátom mondta akihez hordom az autót kozmetikába.

Sajnos így jártam én is anno az F Astra-val,csak nekem a vezető oldalnál ázott.Először én is a szélvédő környékét tippeltem,de nem az lett végül több órás pöcsölgetés meg a kocsi elejének lebontása után megtaláltam.A bal oldali nyúlvány és a kasztni talákozásánál,a nyúlvány belsejénél folyt be a víz.Tele nyomtam savmentes szilóval,meg ahol tudtam,elértem kézzel kikenegettem,s csodák csodája többé nem ázott be.

De ez csak egy tipp,nem tudom hogy a G nél lehet e ugyan ez a szitu,meg az az autó törött volt.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Holnap majd elkezdem megnézni hol engedheti be a vizet. Esővízelvetőknél lefolyt a víz egyből de attól még a küszöbnél befolyhat valamennyi. A oszlop takarókat is leveszem majd, hátha ott vezeti be a vizet.

Sajnos belenyúltam ezzel az autóval elég keményen. Klíma még mindig nem működik. Kiderült hogy nem is belevaló a hűtő és összerakták 2 db szárítószűrővel...... Az egyik elpukkant és eltömített mindent. 28 bar-os nyomásnál a hűtő csont hideg holott azon a nyomáson 60 fok körüli a meleg oldalon a gáz.

Mindkét ülés alatt hiányoznak a csatlakozók de azt a belteres topikban láthattad is.

 

Bombero: Természetesen festve lesz, úgy látszania kellene szerintem. Rozsdagátló alapozó majd matt fekete festék. Száradás után leragasztom 3M kétoldalú ragasztóval ami mondhatni hermetikusan zár. Jobb ötletem már nincs, ezt is a terepjárós barátom mondta akihez hordom az autót kozmetikába.

 

Az anyós ülés előtti térben megjelenő víz, lehet a fűtőradiátor csatlakozásainak elöregedésétől. Legalábbis korábban már volt ilyenről is szó, ha pedig babráltak nálad a hűtő / fűtő rendszerrel én mindenképpen megnézném. A tűzfalon lévő átvezető csövek tömítéseit, különös tekintettel a belső oldalon. Egy misét megér, ha már nagyjából szétkaptad a belteret....

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Az anyós ülés előtti térben megjelenő víz, lehet a fűtőradiátor csatlakozásainak elöregedésétől. Legalábbis korábban már volt ilyenről is szó, ha pedig babráltak nálad a hűtő / fűtő rendszerrel én mindenképpen megnézném. A tűzfalon lévő átvezető csövek tömítéseit, különös tekintettel a belső oldalon. Egy misét megér, ha már nagyjából szétkaptad a belteret....

 

És ezeket a csöveket hol keressem? A pollenszűrő ház megvan, külső/belő keringtetés állító is megvan de csöveket nem igazán látok. Delphi fűtés/szellőzés rendszer van az autóban.

 

Szerk.: A víz nem édes szóval nem a rendszerből származik. Pedig már reméltem hogy legalább kicsit szűkül a kör.

Módosítva : trassher
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.