Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Értem mire gondolsz de én a sedánnál lehajtás nélkül gondoltam,ugye mert az mélyebb. De nekem is 5 ajtós, inkább lehajtok :D. Sedánba sztem az s51et nem raktam volna be. :D

Persze még mindig tartom magamat ahhoz, h kinek mi, ki mit és mennyit pakol.

Hagyjuk már ezt a "kakaskodást", 4 ajtós vs. 5 ajtós!

Egyébként pedig olyan életszerű, hogy Simsont hordozgatok az autómmal nap mint nap! :omg:

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nono, egy ismerős öreg bácsitól vettem, aki anno a fiának vette, de az nem motorozott, így a garázs végében állt letakarva, 4000 km-rel :)

Én csak ritkán ülök rá, inkább csak hobbiból, meg néhány közeli találkozóra :)

Távolabbra a fater 800-as Kawa Vulcanját nyúlom le xD

Sajna nekem nem fér el két motor a garázsban, így a Simsonnak mennie kellett, bár szerettem és egy nyár alatt beletekertem 2700km-ert :D Így maradt az MZ, aztán az SV.

Link to comment
Megosztás:

nemeth_laca, on 06 Feb 2015 - 11:00 AM, said:

Nono, egy ismerős öreg bácsitól vettem, aki anno a fiának vette, de az nem motorozott, így a garázs végében állt letakarva, 4000 km-rel :)

Én csak ritkán ülök rá, inkább csak hobbiból, meg néhány közeli találkozóra :)

Távolabbra a fater 800-as Kawa Vulcanját nyúlom le xD

Az első motorom egy Simson Scwalbe volt, fateromtól kaptam 14-évesen. Nem szerettem, 800km-rel adtam el. Pedig újonnan vettük.

Link to comment
Megosztás:

Az első motorom egy Simson Scwalbe volt, fateromtól kaptam 14-évesen. Nem szerettem, 800km-rel adtam el. Pedig újonnan vettük.

Én az egyszerűségét imádom. Jól kilettek ezek találva. Nem véletlenül fut még belőlük ennyi, még ha széthajtva is.

A scwalbe is egy legenda, bár nekem se jön be annyira a formavilága. Volt egy Sr50-es szimóm is, az is szépen hasított, de jó árat ajánlottak érte, így eladtam.

Így vettem a kis libazöld bokorugrót és ezt nem is adom el soha :)

Ez is egy bolondéria, de imádom a kis pattogós hangját, néha találkozókon jobban megnézik, mint a fater Kawáját :D

Link to comment
Megosztás:

230kmet nem akartam letekerni vele, így maradt a szállítás. De sajnos a nagyvárosi élet miatt el kellett adnom. Jó gép volt csak 40-50kmént megállt, vmitért bedugult a karbi, pedig már szűrő hegyek voltak benne(tankok is kimostam). Na mindegy, ami volt az elmúlt.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

A hetekben emlegettétek itt a havazást, hát itt délen délnyugaton kaptunk eleget, 30 centi és még szakad, szekszárd és környéke katasztrofálisan rossz közlekedésben, csúszik, fagyott, ónos esőre ráesett a hó az egész aszfalt lekotrás után még rosszabb mint havasan, mindenhol hó hegyek, két óra hólapátolás meló utáni levezetésnek teljesen optimális, szoval akinek hiányzik, van szabad hólapát kiadó reggelre :D Óvatos és balesetmentes közlekedést nektek a behavazót megyékben :)

Link to comment
Megosztás:

Az irányára gondoltam. Az enyém szórja, de leginkább az úttestre a kocsi mögött...

5 ajtósról van szó.

Lehet, de nem a leg könnyebb, kis állítás is nagyban módosítja a sugár irányát. Hagyományosan, csak beleszúrsz egy tűt és tekergeted.

Nekem meggyűlt vele a bajom mert pont habosodásra hajlamos ablakmosóm volt, de síma vízzel már be bírtam állítani.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.