Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Ha már ennyire interface téma...Z14XEP-hez milyet ajánlotok? Csak úgy kíváncsiságból néha belemászni, ha lenne hibakód akkor kiolvasni és törölni.

Szia !

Nekem Ilyen van. Tökéletesen működik.

http://auto-motor.vatera.hu/szemelygepkocsi_alkatresz_felszereles/autovillamossagi_alkatresz/autodiagnosztika/elm_327_bluetooth_os_obd_2_hibakod_es_diagnosztika_2034344921.html

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Uff Urak. Vettem a szőnyeghez gyári rögzítőt, mert kezdtem unni, hogy állandóan csúszkál. Ezt , hogy kell a kárpitba rögzíteni? Még nem nagyon nézegettem, csak gondoltam előtte körbekérdezek. :)

Úgy tudom két fajta van, az egyik egy patentos, a patent egyik fele a szőnyeg alján a másik a padlószőnyegben.

A másik fajtánál a szőnyegben 2db lyuk van vágva, oda kell illeszkednie a padlószőnyegben lévő cuccnak. Azt meg úgy tudom rögzíteni hogy félbe hajtod, belenyomod a helyére és a szegek a végén belefúródnak a padlószőnyegbe, ezután teljesen egyenes lesz a cucc. A másik felét meg bele kell pattintani. Remélem érthetően írtam le.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Úgy tudom két fajta van, az egyik egy patentos, a patent egyik fele a szőnyeg alján a másik a padlószőnyegben.

A másik fajtánál a szőnyegben 2db lyuk van vágva, oda kell illeszkednie a padlószőnyegben lévő cuccnak. Azt meg úgy tudom rögzíteni hogy félbe hajtod, belenyomod a helyére és a szegek a végén belefúródnak a padlószőnyegbe, ezután teljesen egyenes lesz a cucc. A másik felét meg bele kell pattintani. Remélem érthetően írtam le.

Na nekem ez a szeges fajta van. :D Ezek szerint nem kell ráütni kalapáccsal. :D Köszi. Majd kiderül élőben, hogy sikerül a beavatkozás. :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Udv. Gondom van a jobb elso fekem mar egy parszor leragadt. Szerelo szerint csereljem ki a feknyerget. Elmentem egy bontoba de azt mondtak, hogy ket fajta van es elobb meg kell nezni, hogy nekem melyik kell. Hogy tudom beazonositani? Mi a kulombseg a ketto kozott?

szia meg kell zsírozni a csúszkákat előtte kicsit letisztítani finom csiszolóval 1000res, meg ahol mozognak a betétek ott drótkefe és tuti lesz

Link to comment
Megosztás:

Na nekem ez a szeges fajta van. :D Ezek szerint nem kell ráütni kalapáccsal. :D Köszi. Majd kiderül élőben, hogy sikerül a beavatkozás. :hiya:

Nem kell oda kalapács :D elég ha kézzel belenyomod. Csak a szőnyeget tedd jó helyre először ne kelljen kétszer lerakni a szegecseket :omg:

Link to comment
Megosztás:

A hátsó ajtón normális hogy így van a gumitömítés?Olyan 100-as tempónál sűvít a szél mint az állat a hátsó ablaknál.

Szia!

Azt a gumitömítést óvatosan fel lehet húzni az eredeti helyére. Ha nem sikerül sajnos kárpit leszedős.

A kis üveg és a mozgatható üveg között ami van elválasztó azt lent és a tetejénél fogja egy- egy csavar ha esetleg meg kell bontani. A szakadásveszély miatt biztosabb szétszedni és visszailleszteni a helyére.

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

A hátsó ajtón normális hogy így van a gumitömítés?Olyan 100-as tempónál sűvít a szél mint az állat a hátsó ablaknál.

20150212_154913_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ennyire durván még nem láttam lecsúszva. A jobb oldalon nekem is lecsúszik időnként, ezt hallom is, mert szélterelő ide-vagy oda bizony visít. :D Ablakot teljesen le szoktam tekerni, majd a gumit jól megfogva szépen lassan húzom felfelé (két kézzel) közben valaki meg tekeri fel az ablakot. Szépen visszamegy a helyére és egy jó fél évég nincs vele gond.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ennyire durván még nem láttam lecsúszva. A jobb oldalon nekem is lecsúszik időnként, ezt hallom is, mert szélterelő ide-vagy oda bizony visít. :D Ablakot teljesen le szoktam tekerni, majd a gumit jól megfogva szépen lassan húzom felfelé (két kézzel) közben valaki meg tekeri fel az ablakot. Szépen visszamegy a helyére és egy jó fél évég nincs vele gond.

Szerintem abban az átkozott Thomy Fóliában cseszték el ezt is....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ez a km óra állás pofátlanul kevésnek tűnik.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_g/opel_astra_g_caravan_1.7_dit_classic_ii-8679802

el kellene menni és megnézni, kipróbálni. vannak lehetetlenek :) amúgy nem gondolnám, hogy a welt auto km állítással babrálna, de én mondjuk mindig azt mondtam, hogy állapotot akarok venni nem km-t.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.