Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Mármint a gyárban?

Mert kötelező szervíznél olyat, amilyet az adott márkakereskedő forgalmaz (mol, opel, castrol, total, mobil1 - ezeket láttam eddig).

Igy van a gyárban töltenek Castrol olajat a motorokba, a márkakereskedök pedig amit olcsóban tudnak beszerezni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

sziaszotk!

Egy kérdést szeretnék felvetni, mit szóltok hozzá: Ma vettem át a null km-es autómat (astra classic II) és a motorháztetőn lévő szigetelés (hangszigetelés) nincs rajta. Normális ez? Ezen is spórol egy OPEL?! azon már túl lépek, hogy nincs motorvédő lemez, csak +10'000 ért, de hangzsigetelés?! Olyan hangja van, mint egy dízelnek, komolyan. De csak belülről...

Még egy kérdés: Mennyire tartjátok azt valószínűnek, hogy átadás előtt elfelejik normális szinttel feltölteni olajjal a kocsit? Mikor felértem Pesre, világítani kezdett a szervizintervallum jelző a műszerfalon. Megnéztem a nívópálcát és hát mit mondjak, majdhogynem száríz volt...kissé nem is ment úgy, ahogy elvártam volna. (persze bejáratós időszaknak megfelelően) Visszamentem, megnéztük, mondtam várjunk kicsit... aztán 15 perc múlva újra ellenőrzés, kissé vastagabban állt a nívón az olaj. (szerintem utántöltöttek!). De azt mondta, megfelelő és minden rendben. Persze olajnyomás lámpa, motor diagnosztika nem gyulladt ki ezért mertem visszamenni Dabasra. Viszont a móka után már mintha jobban ment volna, jobban járt volna a motor... Véleményetek?

Köszi!

balazsk

ui.: megyek majd a találkozókra, illetve szeretnék klub tag is lenni.

MÉg egy kérdés a végére: szeretnék vdo cdr500-as cuccot a kocsiba, tudok segíteni? Esetleg elfekvő készlet valkinek otthon? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szia,

hogy őszinte legyek, kizártnak tartom, hogy bármilyen probléma lenne a motorral, bár ha tényleg olyan alacsony volt a szint, akkor lehet tényleg utána kellett tölteni. De azt sem értem, hogy ilyen hogy fordulhat elő szalonautónál. Biztos, hogy jól láttad a nívót? Az új olaj 5W-30 egy nullkilométeres kocsiban melegen a nívópálcán alig látszik, mert olyan friss színe van még. Ráadásul a motor működése közben az olajszint nem a nívó tetején van, hiszen a szivattyú az olaj nagy részét felnyomja a motorba/vezérműbe. 15 perc állás után meg már biztosan visszafolyott. Kizártnak tartom, hogy gyárilag ne lenne benne a szükséges mennyiség.

A szigetelés frontján meg szinte minden márkánál ez az ábra, VW kezdve a Peugeot-ig.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Csak egy kérdésem lenne,ha netán elszállnak a légzsákok,mondjuk egy ütközéstöl,azt hogy lehet ujra helyre hozni?

Vezetöoldalit még megértem kicsrélni a kormányban a dolgokat,de a jobb oldalival mi a helyzet ilyenkor?

Komplett müszerfal csere vagy mi van ilyenkor tudja valaki????

Link to comment
Megosztás:

sziaszotk!

Egy kérdést szeretnék felvetni, mit szóltok hozzá: Ma vettem át a null km-es autómat (astra classic II) és a motorháztetőn lévő szigetelés (hangszigetelés) nincs rajta. Normális ez? Ezen is spórol egy OPEL?! azon már túl lépek, hogy nincs motorvédő lemez, csak +10'000 ért, de hangzsigetelés?! Olyan hangja van, mint egy dízelnek, komolyan. De csak belülről...

Még egy kérdés: Mennyire tartjátok azt valószínűnek, hogy átadás előtt elfelejik normális szinttel feltölteni olajjal a kocsit? Mikor felértem Pesre, világítani kezdett a szervizintervallum jelző a műszerfalon. Megnéztem a nívópálcát és hát mit mondjak, majdhogynem száríz volt...kissé nem is ment úgy, ahogy elvártam volna. (persze bejáratós időszaknak megfelelően) Visszamentem, megnéztük, mondtam várjunk kicsit... aztán 15 perc múlva újra ellenőrzés, kissé vastagabban állt a nívón az olaj. (szerintem utántöltöttek!). De azt mondta, megfelelő és minden rendben. Persze olajnyomás lámpa, motor diagnosztika nem gyulladt ki ezért mertem visszamenni Dabasra. Viszont a móka után már mintha jobban ment volna, jobban járt volna a motor... Véleményetek?

Köszi!

balazsk

ui.: megyek majd a találkozókra, illetve szeretnék klub tag is lenni.

MÉg egy kérdés a végére: szeretnék vdo cdr500-as cuccot a kocsiba, tudok segíteni? Esetleg elfekvő készlet valkinek otthon? :lol: :lol:

Motor leállítás után vártál 5-10 percet, mielőtt szintet néztél volna? Hivatalosan ennyi kell, hogy visszafollyon az olaj a teknőbe és meg lehessen nézni a szintet... még a motoron is van táblácska, hogy így csináld.

Classicból kispórtolták a motortető zajcsillapítását. De ettől függetlenül motorizáltságtól is függhet, van-e benne. Bontóból lehet esetleg szerezni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Csak egy kérdésem lenne,ha netán elszállnak a légzsákok,mondjuk egy ütközéstöl,azt hogy lehet ujra helyre hozni?

Vezetöoldalit még megértem kicsrélni a kormányban a dolgokat,de a jobb oldalival mi a helyzet ilyenkor?

Komplett müszerfal csere vagy mi van ilyenkor tudja valaki????

Ahogy mondod...mindenestűl... :lol: úgyhogy ne próbálgasd :lol:

Link to comment
Megosztás:

sziaszotk!

Egy kérdést szeretnék felvetni, mit szóltok hozzá: Ma vettem át a null km-es autómat (astra classic II) és a motorháztetőn lévő szigetelés (hangszigetelés) nincs rajta. Normális ez? Ezen is spórol egy OPEL?! azon már túl lépek, hogy nincs motorvédő lemez, csak +10'000 ért, de hangzsigetelés?! Olyan hangja van, mint egy dízelnek, komolyan. De csak belülről...

Még egy kérdés: Mennyire tartjátok azt valószínűnek, hogy átadás előtt elfelejik normális szinttel feltölteni olajjal a kocsit? Mikor felértem Pesre, világítani kezdett a szervizintervallum jelző a műszerfalon. Megnéztem a nívópálcát és hát mit mondjak, majdhogynem száríz volt...kissé nem is ment úgy, ahogy elvártam volna. (persze bejáratós időszaknak megfelelően) Visszamentem, megnéztük, mondtam várjunk kicsit... aztán 15 perc múlva újra ellenőrzés, kissé vastagabban állt a nívón az olaj. (szerintem utántöltöttek!). De azt mondta, megfelelő és minden rendben. Persze olajnyomás lámpa, motor diagnosztika nem gyulladt ki ezért mertem visszamenni Dabasra. Viszont a móka után már mintha jobban ment volna, jobban járt volna a motor... Véleményetek?

Köszi!

balazsk

ui.: megyek majd a találkozókra, illetve szeretnék klub tag is lenni.

MÉg egy kérdés a végére: szeretnék vdo cdr500-as cuccot a kocsiba, tudok segíteni? Esetleg elfekvő készlet valkinek otthon? :lol: :lol:

Nem hinném , hogy egy márkakereskedés kiad egy új autót ellenőrizetlen olajszintel.Egyébként a szervízkönyv 4. oldalán az átadás előtti átvizsgálást igazolnia kell a kereskedésnek.Az én autóm csordultig volt töltve -nívó felső szint fölé-ez sem igazán jó ezért pár deci kivétele után a max szint alatti 1-ső jelölésnél (3/4 ) van az olaj üzemmeleg állapotban,és ez 2000 km megtétela után is változatlan.

üdv.:Laci

Link to comment
Megosztás:

Az előbbi hanszigetelés hiányához kapcsolódva lenne egy kis észrevételem.

Ha Pl. http://www.schilleropel.hu/ linken a hasonlítsa össze lehetőségnél összehasonlítok egy Opel astra II optima 1.4 es autót egy Suzuki swift 1.3 gc-vel az Opel előnyeire írja a :hátsó olvasó lámpát ,vezető oldali piperetükröt .

Hát én elvileg egy ajándék optima csomaggal felszerelt autót vettem de ez a két dolog nincs benne.

Egyedül vagyok ezzel vagy mivel ajándék csomagról van szó elégedjek meg a klímával, elektromos ablakkal,....stb.

Üdv.:Laci

Link to comment
Megosztás:

Szia Balazsk!

Gratula az új autódhoz. Sok örömöd legyen benne. :lol:

Szia Gabesz!

Köszönöm és igyekszem! MÁr van benne 224 km, igaz ebből majdnem 100 az első vissza a szervizbe út...

Neked is új, nem látom a km órát... Én is lefényképeztem, 5 km-rel vettem áűt! Életem egyik nagy pillanata. MÁr régen szemeztem egy ilyen masinával és a használttal nagyon megkjártam. 100e km-rel vettem és véletlenül schillerékhez vittem oljacserére és kiderült, hogy két évvel ezelőtt volt benne 195ekm. Ott volt szervizelve...

Kemény, ekkor fogadtam meg,csak új...és ímhol hát. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Motor leállítás után vártál 5-10 percet, mielőtt szintet néztél volna? Hivatalosan ennyi kell, hogy visszafollyon az olaj a teknőbe és meg lehessen nézni a szintet... még a motoron is van táblácska, hogy így csináld.

Classicból kispórtolták a motortető zajcsillapítását. De ettől függetlenül motorizáltságtól is függhet, van-e benne. Bontóból lehet esetleg szerezni.

Hello!

Igen vártam, meg reggel megnéztem ma, de már normál volt. pont max. Kissé megnyugodtam most már, bár 2 év garancia...

Köszi mindenkinek a választ, bár kissé furcsának tartom a hangszigetelés kispórolását... biztos birka vagyok 3 millió és nincs benne egy filc darab...no comment. Azt már nem is említem, hogy az üzembehelyezésnél a vizsgához kötelező tartozák az eü, izzó, háromszög és nincs a kocsiban... szintéán no comment...

igen, a bontón már gondolkodtam, de hát mégis újat vettem. :lol:

Továbbá nekem sincs benne hátsó olvasó lámpa, meg vezető pipere tükör. (ez utóbbi nem is hiányzik. :hiya: ) bár hátul sem sokat ülök... :P ;)

viszont van morgós motorzaj (ami egyre jobban "tetszik" bár furcsa, halkul szerintetek?)

Valóban, lehet nem láttam jól, de a frász jött rám, mikor néztem a nívót és szinte "semmi", meg a szervizintervallum jelez...hát gondolhatod, mentem vele ~60 km-t :lol:

MÁr csak a zenét kéne megoldanom, mert megkukolok vezetés közben...de dolgozom rajta. :lol: :hiya:

Üdv.:

Krisztián

Link to comment
Megosztás:

Szia Gabesz!

Köszönöm és igyekszem! MÁr van benne 224 km, igaz ebből majdnem 100 az első vissza a szervizbe út...

Neked is új, nem látom a km órát... Én is lefényképeztem, 5 km-rel vettem áűt! Életem egyik nagy pillanata. MÁr régen szemeztem egy ilyen masinával és a használttal nagyon megkjártam. 100e km-rel vettem és véletlenül schillerékhez vittem oljacserére és kiderült, hogy két évvel ezelőtt volt benne 195ekm. Ott volt szervizelve...

Kemény, ekkor fogadtam meg,csak új...és ímhol hát. :lol:

Szia!

Most lesz két éves és 77e km van benne.

Annyira azért nem új: :lol:

Link to comment
Megosztás:

De még azért új az! :lol: :lol: Tied volt új korától...nagyon jó érzés! Kívánom, hogy mindnekinek legyen ilyen érzése legalább egyszer az életében! (de inkább többször!)
Biztosan nagyon ######a érzés egy új autóba először beleülni...

csak sajnos az én igényeim alapján összeállitott autó számomra megfizethetetlen, ugyhogy asszem ezt egy darabig nekem ki kell hagynom...

és annyira nem szeretném leadni, hogy egy 1.4 esem legyen, igaz hogy új, de nem jóérzéssel ülök bele mindennap, és nem tölt el jóérzéssel a kocsikázás...

most nem lenéztem ám az 1.4 es tulajokat, csak az nekem egy picit gyengécske...

egész hétvégén egy 1.6 os Astra H-t hajtottam, hát alig várom, hogy visszaüljek a Corsámba...

bocs :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Igen vártam, meg reggel megnéztem ma, de már normál volt. pont max. Kissé megnyugodtam most már, bár 2 év garancia...

Köszi mindenkinek a választ, bár kissé furcsának tartom a hangszigetelés kispórolását... biztos birka vagyok 3 millió és nincs benne egy filc darab...no comment. Azt már nem is említem, hogy az üzembehelyezésnél a vizsgához kötelező tartozák az eü, izzó, háromszög és nincs a kocsiban... szintéán no comment...

igen, a bontón már gondolkodtam, de hát mégis újat vettem. :lol:

Továbbá nekem sincs benne hátsó olvasó lámpa, meg vezető pipere tükör. (ez utóbbi nem is hiányzik. :hiya: ) bár hátul sem sokat ülök... :hiya: :hiya:

viszont van morgós motorzaj (ami egyre jobban "tetszik" bár furcsa, halkul szerintetek?)

Valóban, lehet nem láttam jól, de a frász jött rám, mikor néztem a nívót és szinte "semmi", meg a szervizintervallum jelez...hát gondolhatod, mentem vele ~60 km-t :lol:

MÁr csak a zenét kéne megoldanom, mert megkukolok vezetés közben...de dolgozom rajta. :P :hiya:

Üdv.:

Krisztián

először is gratula az új szerzeményhez,sok-sok balesetmentes kilométert kívánok!

a morgó,"dízeles" hang természetes,a bejáratás alatt erősebb,és durvább járású,mint azután,de meg lehet szokni.

nekem is fura volt ez a hangszín,de mostmár szeretem ezt a mormogót :lol: (prémiumbenzinnel picit fimomul egyébként-nagyobb fogyasztás mellett!)

motortér szigetelés valóban nincs,egész olcsón lehet szerezni egyébként...

olajszinttel nekem nem volt gondom,és az azóta eltelt 1,5 év alatt még soha sem volt.

ami viszont teljesen szubjektív észrevétel (mert ugye jórészt ezt én befolyásolom ;)),hogy a fékem elég erősen kopik. 29e km van benne,de a betét sztem jövő tavasz-nyár eleje körül csereérett lesz.

nektek van ilyesfajta tapasztalatotok?

a fékhatással semmi bajom,erős,jól adagolható

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.