Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Vasárnap tervezem beszerelni az enyémbe, de erősen időjárásfüggő, rossz időben a francnak van kedve szerelgetni. Stipistopi nincs (te vagy a harmadik aki jelentekezett hogy érdekelné), ha bent van és működik akkor beírom ide, és onnantól az első jelentkező viheti.

Az infó is elég, másnem majd vadászok a bontókban, csak egyenlőre a relé amit sokalok.

Link to comment
Megosztás:

bakker, lejárt a zöldkártyám 3 hónapja :huh: úgy emlékeztem tavaly lett csináltattam újra, még jó hogy én vettem és nem a rend éber őrei. tehát ellenőrizzétek Ti is

Jó, hogy szólsz!

Én egyszer egy évig jártam így.. Pont akkor született ez első kisfiam és elfelejtettem.

Azóta olyan helyre járok, ahol beregisztráltak és ha kezd lejárni értesítenek ímélbe, vagy postán!

Link to comment
Megosztás:

Jó, hogy szólsz!

Én egyszer egy évig jártam így.. Pont akkor született ez első kisfiam és elfelejtettem.

Azóta olyan helyre járok, ahol beregisztráltak és ha kezd lejárni értesítenek ímélbe, vagy postán!

Akkor freeze és Amusing ti még jók vagytok.A feleségem nagybátyja ha jól emlékszem fél évig járt lejárt jogsival. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Az infó is elég, másnem majd vadászok a bontókban, csak egyenlőre a relé amit sokalok.

Elképzelhető hogy olyat is lehet találni bontóban (az enyém is onnan van), én csak viszonyítási alapnak írtam az árát. Nézegesd az Omega B-ket és ha intervallumszabályzós ablaktörlőkar van benne (amennyire tudom Astrában ilyen nem volt), akkor már vadászhatod is ki belőle a relét. Aztán az is lehet hogy létezik utángyártott relé is, amit én írtam az a gyárinak az ára.

Link to comment
Megosztás:

Akkor freeze és gabi ti még jók vagytok.A feleségem nagybátyja ha jól emlékszem fél évig járt lejárt jogsival.:huh:

Régi, Trabantos időmben én is dobtam egy lejárt személyi-lejárt jogsi-lejárt forgalmi kombinációt. És mindez akkor derült ki, mikor a berobbant első szélvédőm darabjait szedegettem az oldalsó zsebből, ahol a forgalmit tartottam. Ha rendőrnél derül ki... :)

Link to comment
Megosztás:

CORÁban az autós bóvli részlegen (remek hely) találtam első helyzetjelző ledsort. Na mondom ez akár még érdekelhet is... leveszem a dobozt, a dobozon van egy gomb azt megnyomtam és akkorát világított, hogy majd megvakultam :huh: de a lényeg, hogy a doboz hátulján felhívják a figyelmemet, hogy a jelenleg hatályos jogszabály szerint közúti forgalomban nem lehet használni, kizárólag zárt versenypályán... :)

Link to comment
Megosztás:

Gondolod elhiszi a rend éber őre, hogy gyári? :) :huh:

De nem is firtathatja, típusengedélyt kérhetne! Az "E" jelet és a számot keresheti, de még ha van is (bármit legyárt egy maszek műanyagos igazinak tűnő jellel) beutalhat egy soron kívüli műszakira. Azon meg minden szuperjó lesz, mert az autós sem tökhülye. Szóval az eljárás és a rizikó éppen éppen úgy, mint a xenonnál.

Itthon mindent ellenőrizhet, de meg nem bonthat, ami azt jelenti, hogy a helyszínen még egy izzó típusát sem tudja bizonyító erejűen ellenőrizni. Az kellemetlen amikor műszakisokkal együtt vannak!

Link to comment
Megosztás:

Ezekről mind az a vélmeményem, ha beléd akar kötni beléd fog, ha van xenon, ha nincs, ha van fólia ha nincs. keres más hibát, tök mind1.

Ha megállítanak nem flegmázol normálisan köszönsz, nem bömböl mellette a zene nem fognak baszakodni senkivel. legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Nekem eddig még csak rá se kérdeztek a fóliára, pedig nehéz nem észre venni :huh:

Link to comment
Megosztás:

Akkor freeze és Amusing ti még jók vagytok.A feleségem nagybátyja ha jól emlékszem fél évig járt lejárt jogsival. :huh:

Engem egyszer megállított (izé megbüntetett) a rendőr. Kért minden papírt, ami nálam volt. Beírta a szép zöld papírra a dolgokat, köszönt és további jó utat kívánt. Kb egy héttel utána nézem, hogy a személyim már vagy három hónapja lejárt. A rend éber őrének szerencsére nem tűnt fel.

Link to comment
Megosztás:

2 db Michelin 500-as ablaktörlőlapátot használok (3390.-Ft/db), de a gyári lapátról a spoilert átültettem rá.

Még mielőtt valaki megszólna: tudom nem ez a gyári méret, de elfér és nagyobb felületet töröl, jól.

Van valakinek ötlete az ablaktörlő szakaszos (intervallum) üzemmódjának szabályzására?

Dobj egy email címet és elküldöm a leírást és a beszerelést.

Illetve bárki akit érdekel.

Link to comment
Megosztás:

Igazából nekem az intervallumkapcsoló nem hiályzik, sztem jól el vannak találva a fokozatok... Ha meg a lassútól is lassabb kéne, kikapcsolt állapotba néha megpöccintem a kart. Eddig ez játszott nálam.

Ellenben ha valaki beavatna, hogy lehetne azt a késleltetést minél egyszerűbben-olcsóbban-ügyesebben megycsinálni, hogy a priccelésnél a lapát ne induljon már el a víz előtt csak mikor már nedves a szélvédő, azt megköszönném.:huh: És mekkora a pontos mérete azoknak a lapátoknak elöl, amelyikek még max felmennek?

Link to comment
Megosztás:

"a priccelésnél a lapát ne induljon már el a víz előtt csak mikor már nedves a szélvédő, azt megköszönném.:huh:"

Sziasztok!

Erről a témáról jut eszembe, valakinek sikerült már 5 ajtós G Astrán beállítani a hátsó spricnit?

Birkatürelmem van, de ezt a melót fél óra után abbahagytam.

Vagy a tetőt áztatja, vagy ellövi a pi..ába a vizet. :)

Link to comment
Megosztás:

"a priccelésnél a lapát ne induljon már el a víz előtt csak mikor már nedves a szélvédő, azt megköszönném.:huh:"

Sziasztok!

Erről a témáról jut eszembe, valakinek sikerült már 5 ajtós G Astrán beállítani a hátsó spricnit?

Birkatürelmem van, de ezt a melót fél óra után abbahagytam.

Vagy a tetőt áztatja, vagy ellövi a pi..ába a vizet. :)

A hátsó mosó az egyszerűen nem sok mindenre jó, Én sem tudtam beállítani.

Link to comment
Megosztás:

"a priccelésnél a lapát ne induljon már el a víz előtt csak mikor már nedves a szélvédő, azt megköszönném.:)"

Sziasztok!

Erről a témáról jut eszembe, valakinek sikerült már 5 ajtós G Astrán beállítani a hátsó spricnit?

Birkatürelmem van, de ezt a melót fél óra után abbahagytam.

Vagy a tetőt áztatja, vagy ellövi a pi..ába a vizet. :D

ez ilyen. ez engem is kiborit az asszony autóján :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.