Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Figyelj már Maci!

Hívtam volna ezt a Re-Car szervízt a Vámospércsin és azt mondta a srác,hogy már bezártak

és csak maszekba dolgoznak!Mit tudsz erről?

Bal első csapágycserém lenne.

ööö... semmit. De ha maszekba dolgoznak, akkor úgy nem tudja megcsinálni? :lol:

Majd igyekszem informálódni, és ha megszűntek, akkor kihúzom őket, és igyekszem keresni másik céget.

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Már bosszantó dolgok így hétfő reggel.

Szombat este békésen, száraz úton autózva. Egy szép kis útszakaszon, velem szembe jön egy autó. Tudtam, hogy az útszakaszon vannak huplik, a kisebb hídak miatt, ezért lassabban mentem. A velem szembejövő nem tudta ezt, és szépen belehuppant egy ilyenbe. Ami nem is lett volna baj, ha a művelet hatására az autójáról egy olyan 4 ökölnyi fagyott hó nem vált volna le. Természetesen ez a cuccos elém került, és sikeresen letépte a koptatót a lökös alján. Még az egyik tartóját is eltörte. :lol:

Nem akarok senkit bántani, de én pl. mindig lerugdosom, vagy lepiszkálom az oda vagyni készülő darabokat. 1 részt mert a gumit is cseszi, meg kanyarodásnál a szívbajt hozza rám, másrészt mert bukkanókon fennakadhatok, azt akkor a karosszériát is oda cseszi.

Valaki tud valami cuccot, amivel a letört rögzítő visszarakható? Ragasztó vagy akármi.....

THX!

Link to comment
Megosztás:

Nem akarok senkit bántani, de én pl. mindig lerugdosom, vagy lepiszkálom az oda vagyni készülő darabokat. 1 részt mert a gumit is cseszi, meg kanyarodásnál a szívbajt hozza rám, másrészt mert bukkanókon fennakadhatok, azt akkor a karosszériát is oda cseszi.

Álló autónál igen. De ezek menet közben rakódnak föl! Akkor is lerugdalod? :lol:

De igazad van! Elindulás előtt ill. mielőtt felhajtunk a havas útról a megtisztított, száraz útra nem csak illik, de kötelező is letisztogatni (legalább nagyjából) a kerekeket és a kerékjárati íveket. Pont úgy, mintha sáros útról jönnél.

Link to comment
Megosztás:

Még mielőtt a Vaterára felteszem,megkérdezem,hogy valakinek nem kell-e (ócón)

egy Új,nem használt,L-es méretű kb.175-180 cm magas 75-80 kg.os egyénre való EREDETI Opel Astra new sedan

tavaszi vékony szövetbetétes dzseki,sötéthomokszínű.Elől hímezve a felírás,hátul középen Opel logó hímezve kb.6 cm. átmérővel.

Itt lesz a kép.Most 3500 ft.

A Vaterán kicsit több lesz az ára.

(Mielőtt valaki lehülyéz ,hogy miért adom el ,közlöm,hogy 2 van belőle és ez nagy rám! )

meleg_t__006_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

meleg_t__007_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Még mielőtt a Vaterára felteszem,megkérdezem,hogy valakinek nem kell-e (ócón)

egy Új,nem használt,L-es méretű kb.175-180 cm magas 75-80 kg.os egyénre való EREDETI Opel Astra new sedan

tavaszi vékony szövetbetétes dzseki,sötéthomokszínű.Elől hímezve a felírás,hátul középen Opel logó hímezve kb.6 cm. átmérővel.

Itt lesz a kép.Most 3500 ft.

A Vaterán kicsit több lesz az ára.

(Mielőtt valaki lehülyéz ,hogy miért adom el ,közlöm,hogy 2 van belőle és ez nagy rám! )

A hátáról nincs kép?

Link to comment
Megosztás:

Olvastátok a Tc-n a vadakról szóló írást?

Érdekes dolgokat olvastam benne.

Gondoltam bedobom ide a témát, hogy kinek milyen vadkalandja volt eddig azutakon.

Link?

Elolvasnám hátha tanulok belőle valamit, bár én elég sűrűn találkozok vadakkal, lévén éjszaka vezetek.

(Most például kollegával azon megy a vita hogy melyik állatnak piros színű a szeme ha belevilágítasz fényszóróval. :lol: Ő állítja hogy az őznek, de sztem meg azé sárga, és a rókának van piros szeme. Tudom, hülyeség, de mos'má baromi kíváncsi vagyok)

Az tuti hogy a vaddisznó az egyetlen aminek nem tükröződik a szeme ha sötétben belevilágítasz, úgyhogy többek között ezért is elég nehéz őket észrevenni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.