Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Apró kis tévedésben vagy , a német himnusz szövege 1991 óta az eredeti himnusz harmadik versszaka:

"Einigkeit und Recht und Freiheit

Für das deutsche Vaterland!

Danach lasst uns alle streben

Brüderlich mit Herz und Hand!

Einigkeit und Recht und Freiheit

Sind des Glückes Unterpfand;

|: Blüh' im Glanze dieses Glückes,

Blühe, deutsches Vaterland! "

Meg amúgy is,egy népet/csapatot az alapján megítélni,hogy mi áll a himnuszában????

1986-óta sokat dolgoztam nekik, szemét 1 banda/tisztelet a kivételnek/

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Reggel mentem melózni és amikor kinyitottam a csomagtartót látom, hogy egy hatalmas karcolás van az autómon. Az ideg elöntött rögtön, mert valami szemét hogy a keze törjön le, le akarta szedni az emblémát. Nem jött le csak elreped az embléma, ezért jól végighúzta a hátulját.

Mit tudok csinálni vele van olyan rész ahol kilátszik a fém is szóval messziről is látható.

Gondolom az lenne a legjobb megoldás ha lefényeztetném a hátsó ajtót de annak biztos nagy ára van.

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Ma raktam a csomitartóba 200kg vasat.

Tök jól viselte.De nem csinálok belőle rendszert.

Vagyis csinálnák,jó ára van -_-

:rolleyes:

én már vittem csempét (nem keveset) osb lapot (225*167-es pontbefér ) meg zsalukövet is, persze előtte kibéleleltem a kocsit meg sportos lett a hangja, de bírta <_<

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes:

én már vittem csempét (nem keveset) osb lapot (225*167-es pontbefér ) meg zsalukövet is, persze előtte kibéleleltem a kocsit meg sportos lett a hangja, de bírta <_<

Tegnapelőtt hazahúztam szívességből egy utánfutót egy zöldségesből tele dinnyével. Kb 800kg volt az össz súly amit húzott de azt hiszem ez volt az utolsó eset. Nehéz volt neki nagyon. Bár egyszer meg egy passat kombit húztam 25km-en keresztül amin volt egy utánfutó üresen. Na az volt ám a Caravan...-_-

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudtok eladó zárható tető csomagtartót 5 ajtós G Astra-hoz?

Vagy esetleg lenne annyira szürreálisan jó fej valaki, hogy kölcsönadja egy hétre? 8-) (július 24-31) Természetesen valamilyen anyagi fedezettel gondoltam.

(Kölcsönbe nekem már az egyik fele is elég lenne)

Vettem egy tető box-ot, de annak ellenére, hogy ritkán látni embereket tető box-okkal szaladgálni, mégis félek, hogy egy imbusz kulcsos rögzítésű csomagtartón csücsülő box esetleg felkelti valaki érdeklődését...

Mindenképp venni akarok egy használt darabot, csak a nyaralásig való idő rövidsége miatt nem sok esélyt látok, hogy találok eladót.

Köszi!

(levél cím nyilvános)

Link to comment
Megosztás:

az lehet a hibás és tapasztalatból mondom :rolleyes:

az 1.2 nél meg szokott ez halni sajnos.

amugy: P0335=Főtengelyhelyzet-jeladó funkció-rendellenesség

a motor elején, lent az olajteknőnél a váltó összeeresztésnél, 1 csavar fogja, és egy csatlakozó megy rá.

a gyári olyan 22 körül van, de van utángyártott is, de azokkal néha sok a baj....

a csatlakozóra vigyázzál, mert könnyen törik....

Helló!

Kicseréltem a jeladót. Facet került bele 5500Ft volt. Viszont a kis motor piktogram most sem alszik el a hibakódot ugynúgy írja Gondolom töröltetni kell,az meg csak "szakszervízben megoldható" Most megyekvele pár kört tesztelem előjön-e a hiba.

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Kicseréltem a jeladót. Facet került bele 5500Ft volt. Viszont a kis motor piktogram most sem alszik el a hibakódot ugynúgy írja Gondolom töröltetni kell,az meg csak "szakszervízben megoldható" Most megyekvele pár kört tesztelem előjön-e a hiba.

Na mentem pár kört hibajelenség nincs mind a két lámpa elalszik viszont a hibakódot ugyanúgy jelzi,szerintem betárolta.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.