Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Lányok!

Tudom nem idevaló téma, de itt talán többen olvassák..

Na szóval úgy néz ki eladóvá vált az autóm..

Ha valakit érdekel egy megbízható előéletű és karbantartott dízel vas, írjon privit!

Végül mi lett a befutó, amiben elférsz? :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Hidegindíás után csörög valami a motorban pár másodpercig.Mintha egy marék aprópénzt rázna valaki egy pohárban És nem egy csörgőkigyó az!!

Nem ékszíjtárcsa,klimakompresszor,ékszíjfeszíőgörgő.A vezérlést egy éve cserélem,eddig birta volna a feszítő?

És miután bemelegedett a motor megmarad egy zörgés folyamatosan.Ja, astra g z16xe :D

Link to comment
Megosztás:

Sok hely? Dízel motor? Jó futó mű? Csak ez lehet a befutó! :D

http://m.blog.hu/ga/gazmegfek/image/autok/t282b.jpg

És evvel pedig a forgalmi dugók is elkerülhetők! :wacko:

...ezen elmés hozzászólásokhoz már nem tudok mit hozzáfűzni.., úgyhogy meggondoltam magam és mégsem eladó a vas..

..mert a géasztránál nincs nagyobb és JOBB autó...!!

..és és megtartom azidők bevégezetéig..!!

szerk.: afrancba efeledtem kiszedni a képet!

Link to comment
Megosztás:

...ezen elmés hozzászólásokhoz már nem tudok mit hozzáfűzni.., úgyhogy meggondoltam magam és mégsem eladó a vas..

..mert a géasztránál nincs nagyobb és JOBB autó...!!

..és és megtartom azidők bevégezetéig..!!

szerk.: afrancba efeledtem kiszedni a képet!

De tényleg, melyik gép a kiszemelt? Már csak az okulás végett is. Gondolom ültél egy párban.

(dsteel, Zachi: :D :wacko: )

Link to comment
Megosztás:

De tényleg, melyik gép a kiszemelt? Már csak az okulás végett is. Gondolom ültél egy párban.

(dsteel, Zachi: :wacko: :wacko: )

..na ja..

..a bányagép platóján egész jól elfértem (a fülke elég szűkös volt), de nem tetszett a színe..!

..a röpcsiben meg klausztrofóbiás rohamot kaptam, meg hányingerem is volt fel-le szálláskor.. :D , úgyhogy ez is kilőve.., pedig amúgy jó lett volna minden tekintetben.

..de már tudom mit veszek..!

..de azése nem árulom el.. :wacko: !

Link to comment
Megosztás:

...ezen elmés hozzászólásokhoz már nem tudok mit hozzáfűzni.., úgyhogy meggondoltam magam és mégsem eladó a vas..

..mert a géasztránál nincs nagyobb és JOBB autó...!!

..és és megtartom azidők bevégezetéig..!!

szerk.: afrancba efeledtem kiszedni a képet!

:D :wacko: hát persze :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Amiért ilyen rosszmájúak vagytok, úgyse tudjátok belőlem kiszedni.., még harapófogóval se.., ..izé.., hogy már megvannak a legtutibb asztrából kialakított OGGYLIMÓ.., tervei...

..na azé csakkiböktem..!! :wacko:

..az elsőszámú eksztraja 70cm-el :D meghosszabbított elsőüléssín...!!

Link to comment
Megosztás:

Amiért ilyen rosszmájúak vagytok, úgyse tudjátok belőlem kiszedni.., még harapófogóval se.., ..izé.., hogy már megvannak a legtutibb asztrából kialakított OGGYLIMÓ.., tervei...

..na azé csakkiböktem..!! :wacko:

..az elsőszámú eksztraja 70cm-el :D meghosszabbított elsőüléssín...!!

köbö 1 hónapja jártam Simontornyán. Szép hely :wacko:

Link to comment
Megosztás:

..na ja..

..a bányagép platóján egész jól elfértem (a fülke elég szűkös volt), de nem tetszett a színe..!

..a röpcsiben meg klausztrofóbiás rohamot kaptam, meg hányingerem is volt fel-le szálláskor.. :wacko: , úgyhogy ez is kilőve.., pedig amúgy jó lett volna minden tekintetben.

..de már tudom mit veszek..!

..de azése nem árulom el.. :wacko: !

Na ezen akár kívül is elhelyezkedhetsz! :wacko: Ami meg kikívánkozik belőled, azt oda dobod, ahova akarod! :D

Link to comment
Megosztás:

Igen "szép" hely.

Három éve élek itt, de már herótom van attól, hogy innen minden nagyobb város csillió km-re van! :D

Ez a hely egy igazi fekete lyuk!

Amikor jöttem haza a balatonról..a gps kicsit bekavart..na mondom legyen neki gyereknap...arra megyek amerre mondja. Olyan helyre vitt el, ahol kilómétereken át senki..se előttem, se mögöttem, se szemben se sehol. "törökkoppány, szorosad, koppányszántó" és társai... ilyen kis falucskákon mentem át. Aztán volt 1 olyan domb..ahol az 1.7D astra igaz 4 emberre, plusz 1 heti nyaralós cuccal megpakolva 2esben éppenhogy vánszorgott felfele... Eléggé szar érzés volt hogyha lepukkanna ott az autó.. Mégcsak térerő se lenne...

Én meg mátyásdombi voltam 13évig :wacko:

Arra nem jártam.Tamási felé mentem :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Vajon 5 ajtós és kombi Astránál egyforma a küszöb hossza?? :D (szerintem igen)

Köszi!

Szia! A tengelytáv nem ugyanaz, úgyhogy a küszöb hossza is különbözHET...

A tengelytávok alakulása így néz ki mm-ben:

2606 (hot)hatch :wacko:

2614 caravan + limusine

Üdv. Schiszi

Link to comment
Megosztás:

Amikor jöttem haza a balatonról..a gps kicsit bekavart..na mondom legyen neki gyereknap...arra megyek amerre mondja. Olyan helyre vitt el, ahol kilómétereken át senki..se előttem, se mögöttem, se szemben se sehol. "törökkoppány, szorosad, koppányszántó"és társai...

Jártam arra párszor, még a boldog békeidőkben...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.