Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok!

Érdekes kérdésem lenne.

Gyári Astra G xenon (D2S-es) lámpába hogyan lehet H7-es égőt/xenont belerakni?

Gyári xenon szett eladó.H7-re átalakítva nekem corsa c ben volt,de bármely H7 helyére beépíthető.

Osram D2S izzókkal. Ez nem kéken világít!! biggrin.gif

25e ft.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Érdekes kérdésem lenne.

Gyári Astra G xenon (D2S-es) lámpába hogyan lehet H7-es égőt/xenont belerakni?

Nem lehet/szabadna a kétféle rendszer izzóit és a lámpatesteket keverni.

Gyári xenon szett eladó.H7-re átalakítva nekem corsa c ben volt,de bármely H7 helyére beépíthető.

Osram D2S izzókkal. Ez nem kéken világít!! biggrin.gif

25e ft.

Na, ezt nem lenne szabad! Halogén izzó helyére xenont, xenon izzó helyére halogént soha! Sok egyéb hiányosságon túl a fény szórása, a fénykéve sem lesz olyan, amilyennek kéne lennie. Beállíthatatlan.

Az ilyen barkács/"átalakított" xenon izzókkal gyakran nagy csalódás az eredmény, mert az útra még annyi fény sem kerül, mint halogén izzóval. Esetenként nemcsak a szembejövőt vakítja, hanem önmagát is.

Link to comment
Megosztás:

Nem lehet/szabadna a kétféle rendszer izzóit és a lámpatesteket keverni.

Na, ezt nem lenne szabad! Halogén izzó helyére xenont, xenon izzó helyére halogént soha! Sok egyéb hiányosságon túl a fény szórása, a fénykéve sem lesz olyan, amilyennek kéne lennie. Beállíthatatlan.

Az ilyen barkács/"átalakított" xenon izzókkal gyakran nagy csalódás az eredmény, mert az útra még annyi fény sem kerül, mint halogén izzóval. Esetenként nemcsak a szembejövőt vakítja, hanem önmagát is.

Gyűjtő lencsés lámpával hibátlan az utólagos xenon.Tökéletesen világít és teljesen jól beállítható.Xenont csak gyűjtő lencsés lámpába,akkor vetít normális fényt.

Link to comment
Megosztás:

Nem lehet/szabadna a kétféle rendszer izzóit és a lámpatesteket keverni.

Na, ezt nem lenne szabad! Halogén izzó helyére xenont, xenon izzó helyére halogént soha! Sok egyéb hiányosságon túl a fény szórása, a fénykéve sem lesz olyan, amilyennek kéne lennie. Beállíthatatlan.

Az ilyen barkács/"átalakított" xenon izzókkal gyakran nagy csalódás az eredmény, mert az útra még annyi fény sem kerül, mint halogén izzóval. Esetenként nemcsak a szembejövőt vakítja, hanem önmagát is.

ezt én is tudom (azért köszönöm) ^_^

lehet kicsit rosszul tettem fel a kérdést

van egy gyári xenonos lámpám amibe d2s-es xenon izzó való. a kérdés az lenne hogy hogyan lehet a helyére h7-es xenon-t belerakni.

Link to comment
Megosztás:

ezt én is tudom (azért köszönöm) ^_^

lehet kicsit rosszul tettem fel a kérdést

van egy gyári xenonos lámpám amibe d2s-es xenon izzó való. a kérdés az lenne hogy hogyan lehet a helyére h7-es xenon-t belerakni.

Ugyanazt a metódust kell követni, mint a hagymapálinka készítésnél: eladni a hagymát és az árán pálinkát kell venni! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.