Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Fejtörő.... <_<

A használtautót böngészve arra lettem figyelmes, hogy: Z14xe astra 1163 kg, Z14xep 1070 kg! Midkettő Astra Classic, szóval felszereltség nem lehet. Meg különben is sok kocsit megnéztem az adatbázisukban. Évjáratok is ugyanazok, 5 ajtósokat nézegettem.

Gondolom abban mindenki 1etért velem, hogy motoron faragni 90 kg-ot nem lehet, mert kb. ennyi az egész súlya egy 1.4-es mocinak! Szóval írjatok ha valakinek van 5lete, hogy miből adódik a külömbség. 90 kgnak a fogyasztáson, végsebességen, gyorsuláson is nyomot kéne hagynia.

hagy is :wacko:

Link to comment
Megosztás:

SZiasztok!

Senki nem tud segiteni a feltett kérdésemre?:-(

Srácok!

Multkor is itt tudtatok segiteni nekem egy problémámon,most lenne még egy.

Megörököltem egy lambda szondát,és és nem tudom mibe való.

Annyit tudok hogy Opel,és eredeti,és többet semmit sem.

Ami szám rávan irva az a következö:

024435097

3013 P 1

Csatlakozoja 4 csatis,4 szál drot megy bele.

Néztem az én 1.4 xep-s motoromnál,az is 4 szálas négyes csatis de teljesen más a csati ahogy néztem......

Ha esetleg ebböl valaki tudna nekem segiteni,nagyon megköszönném,hogy mihez valo,milyen tipushoz,stb.vagy ha eladnám mit lehet ezért kérni mennyi lehet az ára egy ilyennek?

én kerestem,de nem találtam semmit <_<

Link to comment
Megosztás:

Ez esetleg engem is érdekelne, főleg a múltkori miatt (autópályán vasárnap "kinnfelejtett" tábla, munkások sehol, 60 helyett 84 = 30 rugó), én sem száguldozom ugye, de a múltkor is foschtam kicsit, mert a Dombóvár-Kaposvár-Pécs vonalon végig építkezés/30-as tábla/váltakozó irányú forgalom, a konvoj 45-tel repesztett és szerintem mértek... Nyomtam egy satut (persze előbb tükör), de ki tudja... Ez július 22-én volt, lehet, h megúsztam, bár még benne vagyunk a 60 napban, de sztem 1 hónapon belül azért küldik. Szóval érdekelne a tied típusa, meg hogy mennyi, meg beszerelés hogy, ha ilyen jó tapasztalataid vannak vele... Akár priviben is, ha nem akarsz reklámozni. Köszi!

Szia! Ha nem írtam volna, akkor Kíyo laserPro 3 a tipusa.

Link to comment
Megosztás:

Azééééé nem 94ben vagyunk már :(

Képeket meg mutathatnál a fújkálás eredményéről <_<

Szia!

Ez még a szintelen PD-es fújás:

http://kepfeltoltes.hu/view/100318/P180310...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/100318/P180310...ltoltes.hu_.jpg

Most már átfújtam feketével, de arról még nincs fotóm, mert most koszos az autó :wacko:

Link to comment
Megosztás:

SZiasztok!

Senki nem tud segiteni a feltett kérdésemre?:-(

Srácok!

Multkor is itt tudtatok segiteni nekem egy problémámon,most lenne még egy.

Megörököltem egy lambda szondát,és és nem tudom mibe való.

Annyit tudok hogy Opel,és eredeti,és többet semmit sem.

Ami szám rávan irva az a következö:

024435097

3013 P 1

Csatlakozoja 4 csatis,4 szál drot megy bele.

Néztem az én 1.4 xep-s motoromnál,az is 4 szálas négyes csatis de teljesen más a csati ahogy néztem......

Ha esetleg ebböl valaki tudna nekem segiteni,nagyon megköszönném,hogy mihez valo,milyen tipushoz,stb.vagy ha eladnám mit lehet ezért kérni mennyi lehet az ára egy ilyennek?

Csak megerősíteni tudom PGA-t, a cucc a Z16XEP motoré, amit 2000- től kezdtek el gyártani és az idén be is fejezték.

Az árat illetően érdeklődjél egy kereskedésben, aztán döntsd el, mit kérsz érte.

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek!

1.4-es 2006-os xep kódú géphez kellene nekem kartervédő lemez. Tud valaki esetleg jó árban?

..más : nemrég hallottam, hogy az enyémnek is a benzintankja műanyag, tehát a lerakódásoktól nemigen kell félni, így a benzinszűrőt sem kell sűrűn cserélni. Még akkor sem, ha etanolra térek át felesben.... ha így van nem rossz... <_<

Link to comment
Megosztás:

Benzinszűrő cserén ne spórolj, főleg etanl áttérésnél ne.

Üdv Mindenkinek!

1.4-es 2006-os xep kódú géphez kellene nekem kartervédő lemez. Tud valaki esetleg jó árban?

..más : nemrég hallottam, hogy az enyémnek is a benzintankja műanyag, tehát a lerakódásoktól nemigen kell félni, így a benzinszűrőt sem kell sűrűn cserélni. Még akkor sem, ha etanolra térek át felesben.... ha így van nem rossz... <_<

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek!

1.4-es 2006-os xep kódú géphez kellene nekem kartervédő lemez. Tud valaki esetleg jó árban?

..más : nemrég hallottam, hogy az enyémnek is a benzintankja műanyag, tehát a lerakódásoktól nemigen kell félni, így a benzinszűrőt sem kell sűrűn cserélni. Még akkor sem, ha etanolra térek át felesben.... ha így van nem rossz... <_<

Nem így van. Nincs összefüggés. Gondold végig hogyan tankolsz. Elég addig visszamenni, hogy:

- a finomítónak nem 500000 literes műanyag kannái vannak

- a benzinkútra nem 20000 literes műanyag üvegekben viszik az üzemanyagot

- a benzinkúton sem műanyag hordókat ásnak el.

Egyébként meg az üzemanyag nem attól lesz tiszta, hogy műanyagban tárolják, szóval ez a logika szerintem nem jó. Millió helyen koszolódhat, és ezt a koszt ott és akkor az üzemanyagszűrőnek kell kiszűrnie.

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem ez a kérdés, hanem hogy aktívszenes avagy sima? Utóbbi ezerpárszáz forint, előbbi négyezerpárszáz, de nem tudom hogy jobb-e ennyivel?

Lelkileg biztosan jobb az aktív szenes <_< munkatársam kiprobálta nála semmi különbség nem volt.Egy évig használta,szerinte nem érte meg a drágább árat.Én maradok a gyárinál vagy egy jobb mínőségű ugy. szürőnél.

Link to comment
Megosztás:

Ha lesz egy kis időm, leszedem és újra színtelennel lesz átfújva.

De lehet hogy a telet inkább kihúzom így.

Igen mondták már rá: hogy törött volt? <_<

Hál istennek még nem.

Ez műanyagra is jó? Én az ajtókon a díszlécet meg a küszöbön a műanyagot fújnám le vele mert nagyon matt és csak a szilikontól lesz szép fekete de arra meg ragad a por.

Link to comment
Megosztás:

Ez műanyagra is jó? Én az ajtókon a díszlécet meg a küszöbön a műanyagot fújnám le vele mert nagyon matt és csak a szilikontól lesz szép fekete de arra meg ragad a por.

Haverom a twingójának a lökösét fújta át vele. Karosszéria szine a lökös fekete betétekkel. Ezeket a fekete betéteket fújta, mintha gyári lenne, úgy néz ki most.

Igaz hogy a nagyobb csikarásokat nem tüntette el.

Ez nem az az autó, de erről a fekete betétről van szó.:

http://www.google.hu/imgres?imgurl=http://...280&bih=828

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.