Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni abban, hogy a tempomatot hogyan lehetne beépíteni az autómba.

Az autó egy 2004-es gyártású Astra G Caravan ami 1,7 literes Diesel motorral van szerelve. Motorkódja Z17DTL.

Kérdeztem az Opel kereskedésbe és azt mondták, hogy csak egy tempomatos irányjelzőkapcsoló és egy kuplungpedál kapcsoló kell és csak be kell vezetékelni.

Csináltatott valaki már ilyet, vagy tudja valaki, hogy mit hova kell kötni?

Ha valakinek bármilyen infója van tempomat beszereléssel kapcsolatban azt nagyon megköszönném!!!!!

Keresd wessz kartársat privát üzenetben, ő a mester a témában.

Más. Ha valami kérdésed van, elég egy helyre beírnod... :o

Link to comment
Megosztás:

Végre elkészült a motorfelújítás!! Volt hengerfejezés, sikolás, szelep becsiszolás, generátor csapágyazás na meg hidrotőke csere(mind a 16db)!! :o

Az összes szimering, tömítés ki lett cserélve a hengerfejben, természetesen gyárira, csak a hengerfejcsavarok lettek Victor-Reincz márkájúak!

Jó móka volt....

Érdekes mert az új hidrókkal is csattog melegen a moci :D

Link to comment
Megosztás:

Végre elkészült a motorfelújítás!! Volt hengerfejezés, sikolás, szelep becsiszolás, generátor csapágyazás na meg hidrotőke csere(mind a 16db)!! :o

Az összes szimering, tömítés ki lett cserélve a hengerfejben, természetesen gyárira, csak a hengerfejcsavarok lettek Victor-Reincz márkájúak!

Jó móka volt....

Érdekes mert az új hidrókkal is csattog melegen a moci :D

összköltség?

Link to comment
Megosztás:

teljesen. nekem motorcsere 120 a motor és 40 beszerelés +olaj habár diesel

de olcsón beszerelték.

lehet a régi blokkot fel kéne újítanom dugó /gyűrű /henger

nem tudod hol lehetne a régi hengerfejemet bevizsgáltatni?

Régebben volt itt szó róla, hogy a dízel blokkokat nem lehet/nem érdemes fúrni. Hengerfejet gépműhelyben megnézik.

Link to comment
Megosztás:

95e ... elég baráti :o

neked meg azért csattognak a hidrotőkék melegen, mert nem azok csattognak, hanem a hengerfej hidrotőke fészkei vannak kikopva, és ahogy billeg benne az adja a hangot.

hengerfej csere, és csak úgy oldódik meg.

sose mennek tönkre a hidrotőkék az Astra G ben.

Link to comment
Megosztás:

neked meg azért csattognak a hidrotőkék melegen, mert nem azok csattognak, hanem a hengerfej hidrotőke fészkei vannak kikopva, és ahogy billeg benne az adja a hangot.

hengerfej csere, és csak úgy oldódik meg.

sose mennek tönkre a hidrotőkék az Astra G ben.

Mindig tanulok valamit :o

Nekem nem mindig ad hangot,az mitől lehet? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.