Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Tudom, nem rendőrségi fórum, de ez elég közérdekű:

http://www.origo.hu/auto/20110120-kivonatj...k-kocsijat.html

beszélgetünk erről-arról :D

Itt az elvet tartom szemétségnek: ha a rendőrség (illetve a BM) rájön hogy nem tudják elvégezni a munkájukat a törvényben meghatározott idő alatt, akkor megváltoztatják a törvényeket... elég egyoldalú szabályozásnak tűnik szvsz, miért nem magukban keresik a hibát például?

A szigorítással ettől függetlenül egyetértek, még akkor is ha jelen pillanatban én is érintett vagyok, de azért ne így intézzük már a dolgokat...

Hogy néz már az ki hogy ha én valamit nem tudok megcsinálni akkor az a hibás aki kiadta a munkát illetve a feltételeket kitalálta (adott esetben a törvényalkotó)? Az nem lehet hogy esetleg én lennék alkalmatlan rá? :)

Link to comment
Megosztás:

És ha kivonják? Akkó mivan? Fel sem tűnik senkinek, hogy ki van vonva.

Mondjuk ezzel kapcsolatban is lennének aggályaim... ha az ellenőr elkap a buszon azzal hogy nincs jegyed/bérleted, akkor oké hogy leszállít és megbüntet, de azért nem mondja hogy addig egyáltalán nem ülhetsz tömegközlekedési eszközre amíg a bírságot be nem fizetted... ha veszel jegyet, akár már 2 perc múlva felszállhatsz egy másik buszra...

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk ezzel kapcsolatban is lennének aggályaim... ha az ellenőr elkap a buszon azzal hogy nincs jegyed/bérleted, akkor oké hogy leszállít és megbüntet, de azért nem mondja hogy addig egyáltalán nem ülhetsz tömegközlekedési eszközre amíg a bírságot be nem fizetted... ha veszel jegyet, akár már 2 perc múlva felszállhatsz egy másik buszra...

Én csak arra próbáltam utalni, hogy megint megszülettek egy olyan szabályt, amit nem ellenőriz senki, vagyis olyan mint az öregkori szex. Elméletben működhet(ne).

Link to comment
Megosztás:

Én csak arra próbáltam utalni, hogy megint megszülettek egy olyan szabályt, amit nem ellenőriz senki, vagyis olyan mint az öregkori szex. Elméletben működhet(ne).

Értem mire gondolsz, ellenőrizni valóban nem ellenőrzi senki, annyi a kockázata hogy forgalomból kivont autóval necces közlekedni, bár nem tudom ha mégis így tennél, az mivel járna (a rendőr elveszi a forgalmit, esetleg lefoglalja az autót?). Gondolom véglegesen vonnák ki ilyenkor a forgalomból (mert ha ideiglenesen, akkor 5perc alatt 2300Ft ellenében bárki visszahelyezhetné), azaz levágják a forgalmi sarkát, ebből következően új forgalmit kéne csináltatnod (6000 + esetleg új eredetiségvizsga?), sőt lehet ez új műszakit is jelentene?

Link to comment
Megosztás:

hát gyerekek...

ma délután elkezdtem csinálni az új széria gőzelvezető csövet (entluftungsronr WA 17 61 scc mit by)...mekkora sz.pás....

kb 5 évenként van széria váltás ...

most olyan módosítás lett ,hogy 50*1.2 cső helyet 60.3*1 lett ez akkora különbség hegesztés technikailag hogy kb dupla lett a hegesztési idő.

Plusz hab a tortán hogy az egyik bekötőcső kitérő tengelyű ,de olyan szinten hogy alapban a 25ösön csőnek kb 77 a kerülete,de így a kitérő tengely miatt közel 100....

na mindegy az az évi 60e db majd elkészül valahogy....

csak annyira felmérgeltem magam hogy ki kellet adnom....

bocs az érdektelen szövegért :)

Link to comment
Megosztás:

hát gyerekek...

ma délután elkezdtem csinálni az új széria gőzelvezető csövet (entluftungsronr WA 17 61 scc mit by)...mekkora sz.pás....

kb 5 évenként van széria váltás ...

most olyan módosítás lett ,hogy 50*1.2 cső helyet 60.3*1 lett ez akkora különbség hegesztés technikailag hogy kb dupla lett a hegesztési idő.

Plusz hab a tortán hogy az egyik bekötőcső kitérő tengelyű ,de olyan szinten hogy alapban a 25ösön csőnek kb 77 a kerülete,de így a kitérő tengely miatt közel 100....

na mindegy az az évi 60e db majd elkészül valahogy....

csak annyira felmérgeltem magam hogy ki kellet adnom....

bocs az érdektelen szövegért :)

Nem baj, rá se pössents. :D

Link to comment
Megosztás:

Kisebb kihagyás után újra jut időm és energiám a Fórumra! Március közepéig szabadnapjaimat töltöm (lehet, hogy most sokakat elönt a sárga irigység?).

Aki irigy, az most is irigykedjen! :D 5 cm miatt kell 30 eFt-ot befizetnem.

5729154051_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

6297707412_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

465777983_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Mint a harmadik képen látszik, ha 5 cm-rel közelebb állok a táblához, akkor a térfigyelő kamera látómezejéből az a nyamvadt fa pont annyit takar ki, amennyi elég lett volna a rendszám beazonosíthatatlanságához. :) Mint utóbb megtudtam ez a hely (Kaposvár, Berzsenyi utcai Shell-kút) tömeges vesztőhely. A tábla nem túl rég került oda. Meg aztán nem is szoktam ilyen drága helyen tankolni (most sem azért voltam).

Figyelem!

A másik sarcoló hely a vasútállomásnál levő kereszteződés. Itt a színház felőli parkolóba állnak be bokor takarásába a rend éber vámszedői. A Baross G. utca felől a városközpont felé sárgán áthaladókat fotózgatják szorgalmasan 3 kép/50 eFt áron.

Link to comment
Megosztás:

Kisebb kihagyás után újra jut időm és energiám a Fórumra! Március közepéig szabadnapjaimat töltöm (lehet, hogy most sokakat elönt a sárga irigység?).

Aki irigy, az most is irigykedjen! :D 5 cm miatt kell 30 eFt-ot befizetnem.

[ig]http://kepfeltoltes.hu/110120/5729154051_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

[mg]http://kepfeltoltes.hu/110120/6297707412_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

[ig]http://kepfeltoltes.hu/110120/465777983_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Mint a harmadik képen látszik, ha 5 cm-rel közelebb állok a táblához, akkor a térfigyelő kamera látómezejéből az a nyamvadt fa pont annyit takar ki, amennyi elég lett volna a rendszám beazonosíthatatlanságához. :) Mint utóbb megtudtam ez a hely (Kaposvár, Berzsenyi utcai Shell-kút) tömeges vesztőhely. A tábla nem túl rég került oda. Meg aztán nem is szoktam ilyen drága helyen tankolni (most sem azért voltam).

Figyelem!

A másik sarcoló hely a vasútállomásnál levő kereszteződés. Itt a színház felőli parkolóba állnak be bokor takarásába a rend éber vámszedői. A Baross G. utca felől a városközpont felé sárgán áthaladókat fotózgatják szorgalmasan 3 kép/50 eFt áron.

Nagyon komoly ne mán ott már álltam meg én is de jött a kutas mondta hogy koccoljak hamar.

Módosítva : uhuhu
Link to comment
Megosztás:

Kisebb kihagyás után újra jut időm és energiám a Fórumra! Március közepéig szabadnapjaimat töltöm (lehet, hogy most sokakat elönt a sárga irigység?).

Aki irigy, az most is irigykedjen! :D 5 cm miatt kell 30 eFt-ot befizetnem.

[ig]http://kepfeltoltes.hu/110120/5729154051_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

[ig]http://kepfeltoltes.hu/110120/6297707412_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

[ig]http://kepfeltoltes.hu/110120/465777983_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Mint a harmadik képen látszik, ha 5 cm-rel közelebb állok a táblához, akkor a térfigyelő kamera látómezejéből az a nyamvadt fa pont annyit takar ki, amennyi elég lett volna a rendszám beazonosíthatatlanságához. :) Mint utóbb megtudtam ez a hely (Kaposvár, Berzsenyi utcai Shell-kút) tömeges vesztőhely. A tábla nem túl rég került oda. Meg aztán nem is szoktam ilyen drága helyen tankolni (most sem azért voltam).

Figyelem!

A másik sarcoló hely a vasútállomásnál levő kereszteződés. Itt a színház felőli parkolóba állnak be bokor takarásába a rend éber vámszedői. A Baross G. utca felől a városközpont felé sárgán áthaladókat fotózgatják szorgalmasan 3 kép/50 eFt áron.

Üdv újra itt.

Mégis hogy mérik le a kamerával a 20 m-t? Szemétség ez a pénzbeszedősdi mindaddig, amíg nem biztosítanak élhető feltételeket.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.