Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

tisztelt KLUBTAGOK,

amennyiben valakinek bármilyen gondja adódik az itt szereplő szolgáltatások valamelyikével : http://www.opelforum.hu/index.php?showforum=106

akkor legyen oly kedves nekem jelezni ezt

nem KLUBTAGOK is elküldhetik az estleges negatív észrevételeiket, leírt tartalom figyelembevételével fogom mérlegelni mennyire érdemes az adott estet kivizsgálni

köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Tegnap Angyalka voltam!

Jöttünk haza anyóspajtáséktól és útközben látom, hogy áll az út szélén egy A Vectra. A tulaj bőszen integet. Megállok, gondoltam csak megkérdezem mi baja van, mégis csak Opel tulaj. Szerencsétlen egy szál pulóverben volt, majd meg fagyott. Ki fogyott az üzemanyaga kb 15km-re a legközelebbi kúttól( mondanom sem kell, hogy nem a mi fajtánk). Kérte, hogy húzzam már el a benzinkútig, kifizeti az üzemanyagköltséget. Amikor odaértünk megkérdezte, hogy mivel tartozik. Mondtam neki, hogy amit adni akar azt is tankolja bele az autóba!

Meg volt az aznapi jótettem! :lol:

Vajon ellenkező esetben Ő megállt volna nekem?

Bár én így soha nem járnék, hogy kifogy a benzin! :D

Link to comment
Megosztás:

Mai receptajánlatom!!!

Trücskölt ratyli

Hozzávalók:

- Másfél kg nyersratyli

- Egy jókora pese (lehetőleg temerkősi)

- 2 csobolyó gönyészde (ha lehet pöcögösdi)

- 3 csipet csiháta

Elkészítése roppant egyszerű:

A nyersratylit feltályórát posvásztjuk, míg csurmóst nem enged. Szépen höllyén kipicskázzuk, a nyesedékből pedig apró csujmákat gyúrunk, ezek...tovább» kerülnek a koshadatba. Közben a pocadékot megpeccsentjük, a ratylit pedig hagyjuk sottyadni. Trücskölni csak akkor kezdjük, ha már jó vatyalós. A pesét lesolyvasztjuk, aztán már csak töttyentgetjük, mert hamar odakaphat… ahova nem szeretnénk.

Jó étvágyat hozzá! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mai receptajánlatom!!!

Trücskölt ratyli

Hozzávalók:

- Másfél kg nyersratyli

- Egy jókora pese (lehetőleg temerkősi)

- 2 csobolyó gönyészde (ha lehet pöcögösdi)

- 3 csipet csiháta

Elkészítése roppant egyszerű:

A nyersratylit feltályórát posvásztjuk, míg csurmóst nem enged. Szépen höllyén kipicskázzuk, a nyesedékből pedig apró csujmákat gyúrunk, ezek...tovább» kerülnek a koshadatba. Közben a pocadékot megpeccsentjük, a ratylit pedig hagyjuk sottyadni. Trücskölni csak akkor kezdjük, ha már jó vatyalós. A pesét lesolyvasztjuk, aztán már csak töttyentgetjük, mert hamar odakaphat… ahova nem szeretnénk.

Jó étvágyat hozzá! :D

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Mai receptajánlatom!!!

Trücskölt ratyli

Hozzávalók:

- Másfél kg nyersratyli

- Egy jókora pese (lehetőleg temerkősi)

- 2 csobolyó gönyészde (ha lehet pöcögösdi)

- 3 csipet csiháta

Elkészítése roppant egyszerű:

A nyersratylit feltályórát posvásztjuk, míg csurmóst nem enged. Szépen höllyén kipicskázzuk, a nyesedékből pedig apró csujmákat gyúrunk, ezek...tovább» kerülnek a koshadatba. Közben a pocadékot megpeccsentjük, a ratylit pedig hagyjuk sottyadni. Trücskölni csak akkor kezdjük, ha már jó vatyalós. A pesét lesolyvasztjuk, aztán már csak töttyentgetjük, mert hamar odakaphat… ahova nem szeretnénk.

Jó étvágyat hozzá! :lol:

Szerintem állj le a tudatmódosító szerek használatával! :D

Link to comment
Megosztás:

Mai receptajánlatom!!!

Trücskölt ratyli

Hozzávalók:

- Másfél kg nyersratyli

- Egy jókora pese (lehetőleg temerkősi)

- 2 csobolyó gönyészde (ha lehet pöcögösdi)

- 3 csipet csiháta

Elkészítése roppant egyszerű:

A nyersratylit feltályórát posvásztjuk, míg csurmóst nem enged. Szépen höllyén kipicskázzuk, a nyesedékből pedig apró csujmákat gyúrunk, ezek...tovább? kerülnek a koshadatba. Közben a pocadékot megpeccsentjük, a ratylit pedig hagyjuk sottyadni. Trücskölni csak akkor kezdjük, ha már jó vatyalós. A pesét lesolyvasztjuk, aztán már csak töttyentgetjük, mert hamar odakaphat? ahova nem szeretnénk.

Jó étvágyat hozzá! B)

Ezen totál besírtam! :lol:

Még az ókulám üjege is könnyes lett a röhögéstől! :D

Link to comment
Megosztás:

Jé,még egy piroska :lol: :D

Jó néz ki,biztos jól is szól!

Valami,ami érdekel.Miért jó lent a rádió,és nem a helyén?

az a helyzet hogy télen kb 1.5 óra múlva elkezd torzítani mert ott megy felette a meleg levegő....

azaz túl melegszik.

tegnap raktam oda....tehát majd kiderül ,de lent nagyobb a légtér neki

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.