Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Szia! Igen, be fog férni nagy valószínűséggel. Nekem a felnim ugyan ekkora, de a gumim kisebb, viszont bőven van hely. A gumi méreted nem G Astrára való. Pl a B Vectrának ez a kerék mérete.

Neked 195/60R15, vagy 185/65R15 kellene.

Szia.Köszönöm a segítséget.Akkor inkább nem veszem meg a kerekeket.Jelenleg 195/65 R15 van fenn csak ugye az a ET szám sem mindegy,hogy mennyi.Mégegyszer köszi.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A gyári ablaktörlőm lassan a végét járja, lecserélném egy újra.

Van tapasztalatotok a fémváz nélküli (Bosch AeroTwin, VALEO XTR-M, ...) változatokkal kapcsolatban. Vennék egy ilyet az esős időkre.

Köszi,

Zoli

Vettem egy AeroTwin-t, valami csodás. Semmi csík!

Link to comment
Megosztás:

Bosch?

Nah igen boschért jó ár de vmi bówli tescósért a felét sem adnám akkor inkább a gyárit 4500 ért. Továbbra is kérdés most mennyi egy aero twin pár G hez. Ha nem találok jó áron akkor veszek gyárit. A gyáriaim 3 évesek és még nem csíkoz csak kicsit maszál. Nem tom hogy ez lapát hiba vagy vmi van az üvegen ami miatt ez van.

Link to comment
Megosztás:

Nah igen boschért jó ár de vmi bówli tescósért a felét sem adnám akkor inkább a gyárit 4500 ért. Továbbra is kérdés most mennyi egy aero twin pár G hez. Ha nem találok jó áron akkor veszek gyárit. A gyáriaim 3 évesek és még nem csíkoz csak kicsit maszál. Nem tom hogy ez lapát hiba vagy vmi van az üvegen ami miatt ez van.
Most ennyi: http://ablaktorlo-lapat.arukereso.hu/bosch...-475-p53487645/

A kelemen műveknél pedig 5880Ft. (503S tipus, 500/475 méretű) http://www.kelemen-muvek.hu/index.php?menu...rt=&actpg=2

Link to comment
Megosztás:

Most ennyi: http://ablaktorlo-lapat.arukereso.hu/bosch...-475-p53487645/

A kelemen műveknél pedig 5880Ft. (503S tipus, 500/475 méretű) http://www.kelemen-muvek.hu/index.php?menu...rt=&actpg=2

Ez egész korrekt ár innentől már csak az a kérdés hogy, ha a győri boltba akarom megvenni ami az oldalon van akkor is ennyi az ár vagy akkor jóval több?

Link to comment
Megosztás:

nem hiszem, hogy (számottevően) több lenne

Hát sajnos DE! Megkérdeztem ma mindkét győri partnerüket. És 10 ezer ;) ;) :lol: :lol: :lol: :lol: !!!!!! FT felett lenne a a pár. Valeot ajánlgatott a tag dehát azzal a cégnél meg annyi a szívás hogy olyant nem veszek. Tudtam én hogy győr eszeveszett drága nah de ennyire!!!!!!!! Pofátlanság kategória hogy a Kelemen ajánlott kisker ára 5800 ezek a hiénák meg 10-11 ért adják!!!!! Ezek szerint sajna nem lesz aero twinem hanem maradok a gyárinál az mégiscsak 4500 az én pénzem meg nagyon ki van számítva.

Link to comment
Megosztás:

Most ennyi: http://ablaktorlo-lapat.arukereso.hu/bosch...-475-p53487645/

A kelemen műveknél pedig 5880Ft. (503S tipus, 500/475 méretű) http://www.kelemen-muvek.hu/index.php?menu...rt=&actpg=2

Ha jól látom 5880-ért a sima Twint adják. Az AeroTwin ott is drága, tehát nincs lehúzás.

Az autoolajshop.hu-n pedig 8680 Ft pickpackos szállítással együtt, tehát olcsóbb mint a Kelemenes szállítás nélkül.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Én kb. egy hónapja vettem a Hatvani Tesco-ban akciósan 2900ft a Bosch Aerotwint 503S-t nagyon elcsodálkoztam amikor megláttam,hogy mennyiért van kiírva,így gyorsan leolvastattam az árat és láss csodát tényleg annyi volt az ára. Meg is vettem azonnal. Ég és föld a különbség közöttük. ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát sajnos DE! Megkérdeztem ma mindkét győri partnerüket. És 10 ezer ;) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !!!!!! FT felett lenne a a pár. Valeot ajánlgatott a tag dehát azzal a cégnél meg annyi a szívás hogy olyant nem veszek. Tudtam én hogy győr eszeveszett drága nah de ennyire!!!!!!!! Pofátlanság kategória hogy a Kelemen ajánlott kisker ára 5800 ezek a hiénák meg 10-11 ért adják!!!!! Ezek szerint sajna nem lesz aero twinem hanem maradok a gyárinál az mégiscsak 4500 az én pénzem meg nagyon ki van számítva.

Azt se felejtsük el, hogy a kelemen kisker ára darabra szól, mert úgy látom, ahol pár, azt feltüntetik külön. Bár méretben ott van mindkettő, ha pár, akkor fura a kiírás, illetve, ahogy Stofl írta, az sima TWIN. Egy sima Champion törlőpár 5-6 e Ft tecsoban, akkor nem tartom soknak a Bosch AeroTwin-ért a 10-et... Voltam a gyárban, ahol gyártják, minőségileg nem lehet kifogás vele... ;)

Link to comment
Megosztás:

Azt se felejtsük el, hogy a kelemen kisker ára darabra szól, mert úgy látom, ahol pár, azt feltüntetik külön. Bár méretben ott van mindkettő, ha pár, akkor fura a kiírás, illetve, ahogy Stofl írta, az sima TWIN. Egy sima Champion törlőpár 5-6 e Ft tecsoban, akkor nem tartom soknak a Bosch AeroTwin-ért a 10-et... Voltam a gyárban, ahol gyártják, minőségileg nem lehet kifogás vele... ;)

Bárdis haver 7500 ért tudna nekem aero twin párt asszem rádobom a +3000 et a gyárira aztán megveszem. Remélem nem fogok csalódni. Ezek mennyit mennek el? Mert ha ugyannyit mint a gyári akkor meggondolandó de ha többet akkor megéri. A gyáriamim 3 év után monták most hogy ennyi de még most sem csíkoz hanem maszál egy kicsit ezért akarom cserélni.

Link to comment
Megosztás:

Azt se felejtsük el, hogy a kelemen kisker ára darabra szól, mert úgy látom, ahol pár, azt feltüntetik külön. Bár méretben ott van mindkettő, ha pár, akkor fura a kiírás, illetve, ahogy Stofl írta, az sima TWIN. Egy sima Champion törlőpár 5-6 e Ft tecsoban, akkor nem tartom soknak a Bosch AeroTwin-ért a 10-et... Voltam a gyárban, ahol gyártják, minőségileg nem lehet kifogás vele... ;)

Bárdis haver 7500 ért tudna nekem aero twin párt asszem rádobom a +3000 et a gyárira aztán megveszem. Remélem nem fogok csalódni. Ezek mennyit mennek el? Mert ha ugyannyit mint a gyári akkor meggondolandó de ha többet akkor megéri. A gyáriamim 3 év után monták most hogy ennyi de még most sem csíkoz hanem maszál egy kicsit ezért akarom cserélni.

Link to comment
Megosztás:

Bárdis haver 7500 ért tudna nekem aero twin párt asszem rádobom a +3000 et a gyárira aztán megveszem. Remélem nem fogok csalódni. Ezek mennyit mennek el? Mert ha ugyannyit mint a gyári akkor meggondolandó de ha többet akkor megéri. A gyáriamim 3 év után monták most hogy ennyi de még most sem csíkoz hanem maszál egy kicsit ezért akarom cserélni.

Ez nekem döbbenet. Hogy bír ki nálatok ennyit egy lapát? Mi kb évi 10-13 ezret megyünk évente, és max 2 év elteltével bizony aktuális a csere.

Én a gyári lapátjaimat januárban raktam az autóra és a jobb oldali már kukás. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ez nekem döbbenet. Hogy bír ki nálatok ennyit egy lapát? Mi kb évi 10-13 ezret megyünk évente, és max 2 év elteltével bizony aktuális a csere.

Én a gyári lapátjaimat januárban raktam az autóra és a jobb oldali már kukás. ;)

Nagyon sok függ attól, télen hol van tárolva az autó. Ha csillag garázsban, hiába figyelsz oda, tuti, hogy legalább 1x nem hajtod fel a szélvédőről és odafagy, aztán reggel meg "fel kell tépni", vagy legalább egyszer törölsz, mert már azt hiszed, hogy felolvadt a szélvédő, pedig nem... láss csodát, a törlőd máris kezd csíkozni... Míg ha garázsban áll, a jó meleg pluszokban éjszakánként, hosszú hónapokkal megnyújtható az élettartam, főleg ha nem törölsz rá sokszor a száraz, de poros szélvédőre... ;) Én is kint állok vele, cserélem is két évente, pedig nem gagyi 900 Ft-os kerül rá...

Link to comment
Megosztás:

Nagyon sok függ attól, télen hol van tárolva az autó. Ha csillag garázsban, hiába figyelsz oda, tuti, hogy legalább 1x nem hajtod fel a szélvédőről és odafagy, aztán reggel meg "fel kell tépni", vagy legalább egyszer törölsz, mert már azt hiszed, hogy felolvadt a szélvédő, pedig nem... láss csodát, a törlőd máris kezd csíkozni... Míg ha garázsban áll, a jó meleg pluszokban éjszakánként, hosszú hónapokkal megnyújtható az élettartam, főleg ha nem törölsz rá sokszor a száraz, de poros szélvédőre... ;) Én is kint állok vele, cserélem is két évente, pedig nem gagyi 900 Ft-os kerül rá...

Köszi, igazad van, nem is gondoltam végig. Nyár eleje óta van csak garázsom, és hideg havas volt a tél....

Mire megveszem az új lapátokat megint nem lesz garázsom! ;)

Link to comment
Megosztás:

Köszi, igazad van, nem is gondoltam végig. Nyár eleje óta van csak garázsom, és hideg havas volt a tél....

Mire megveszem az új lapátokat megint nem lesz garázsom! ;)

Hozzáteszem, hogy a nyári nap UV-je legalább annyira rongálja, megkeményíti a gumit, mint a téli csuszolós ablaktörlés.

Link to comment
Megosztás:

Ez nekem döbbenet. Hogy bír ki nálatok ennyit egy lapát? Mi kb évi 10-13 ezret megyünk évente, és max 2 év elteltével bizony aktuális a csere.

Én a gyári lapátjaimat januárban raktam az autóra és a jobb oldali már kukás. ;)

Én 6 éves korában cseréltem lapátot 80E km-nél. Nekem a hátsó (Caravan) hamarabb tönkre ment, azt 4 éves kor körül kellett leszednem, mert levált a gumi róla. Persze garázsban állt minden este.

Én is aero-t vettem vaterán. Akkor 7000 volt plusz a posta. nem bántam meg, nagyon jó volt. de én nem is gondolkodtam gyáriban. sok ismerősnek volt ilyen bosch, mindenki csak dícsérte, szóval inkább kigazdálkodtam.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.