Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nekem ott, ahol a legolcsóbb. Ha nincs "ügyed", csak kidobott pénz.

Akkor inkább, a legkevesebbet adom oda.

Valahol egyet értek. Az, hogy neked hol a köteleződ, az a másiknak számít, ha kárt okozol, milyen könnyen jut a pénzéhez... A legolcsóbb ilyen szempontból nem a legjobb. Mondhatjuk, az ő baja, ki ahogy gondolja... viszont saját káromon okulva sem mindegy, hogy hol a kötelező... én Aegonhoz soha többet... két bónuszom bánja, de igazad van, ha lett volna ügyvédem és sok pénzem, meg időm...

Link to comment
Megosztás:

Valahol egyet értek. Az, hogy neked hol a köteleződ, az a másiknak számít, ha kárt okozol, milyen könnyen jut a pénzéhez... A legolcsóbb ilyen szempontból nem a legjobb. Mondhatjuk, az ő baja, ki ahogy gondolja... viszont saját káromon okulva sem mindegy, hogy hol a kötelező... én Aegonhoz soha többet... két bónuszom bánja, de igazad van, ha lett volna ügyvédem és sok pénzem, meg időm...

Vajon miért van az,hogy én is ugyanígy gondolom?

Link to comment
Megosztás:

Ismerősi körben van ilyen, fűnek-fának tartozik, de csak üzembentartó, más a tulaj, nem vehetik el tőle

Tulajnak nem kell jogsinak se lennie, de az üzembetartónak, kell hisz ő használja

Nem biztos, hogy csak ő használja.

Gyakorlatilag "bárki" vezetheti.

Jogsi annak kell aki éppen a volánnál ül és vezeti.

Ez így van.

Másik példa: ha lejárna a forgalmi, de nem a tulaj vezeti.

Kit jelentenek fel? Aki vezeti.

Másik példa 2: ha lejárna / nem lenne biztosítás a kocsin?

A tulajdonos / üzembentartót, nem pedig aki vezeti.

Igen, azért nem adják oda / el "üzembentartóival" az autót akik már megjárták szélhámosokkal.

Akit komolyabban érdekelnek az ilyen jogi csűrés csavarásos játszadozások, akkor veszem a fáradtságot és megkérdem egy illetékes fakabát cimborámat és beszámolok. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem biztos, hogy csak ő használja.

Gyakorlatilag "bárki" vezetheti.

Ez így van.

Másik példa: ha lejárna a forgalmi, de nem a tulaj vezeti.

Kit jelentenek fel? Aki vezeti.

Másik példa 2: ha lejárna / nem lenne biztosítás a kocsin?

A tulajdonos / üzembentartót, nem pedig aki vezeti.

Igen, azért nem adják oda / el "üzembentartóival" az autót akik már megjárták szélhámosokkal.

Akit komolyabban érdekelnek az ilyen jogi csűrés csavarásos játszadozások, akkor veszem a fáradtságot és megkérdem egy illetékes fakabát cimborámat és beszámolok. ;)

Ha ez így van, ahogy mondod, akkor nincs több kérdésem, és köszönöm! ;)

Link to comment
Megosztás:

Már éppen elkeseredtem, hogy nem az én Opelem a legszebb Solton....

Hát nem kellett egy hónap és újra pályázhatok a címre.

Nem sokáig tartott, kár érte:

http://baon.hu/bacs-kiskun/kek-hirek-bulva...-az-auto-407433

A gumik agyon vannak kopva, talán az 5. képen látszik a legjobban, mi történt???? ;)

Remélem nem az, és nem akivel amire gondolok.... ;)

Link to comment
Megosztás:

A gumik agyon vannak kopva, talán az 5. képen látszik a legjobban, mi történt???? ;)

Remélem nem az, és nem akivel amire gondolok.... ;)

A srác előzés közben egy kellemetlen kanyarban besokallt. Pedig itt lakott ismerte az utat. (fiatalság, bolondság, kapott sportautó...)

Szerencsére megúszta, semmi komoly, de egy darabig még röntgenre fog járni.

Egyébként akik járnak erre azok tudják, hogy 90-el még egy ladának sem okoz gondot egyik kanyar sem.

Hihetetlen mázli, hogy a vászontetőnél nem volt fa vagy valami....

Nagyon szép autó volt, sajnálom.

Link to comment
Megosztás:

Üdv Fórumtársak.

Lenne egy problémám, amihez szeretnék segítséget kérni. Próbáltam rákeresni itt de nem jártam sikerrel.

A gond a következő: kicseréltem az akksit az autómban, a csere után nem úgy működik az első ablak, ahogy kéne.

Eddig úgy volt , ha elkezdtem felhúzni és kivettem a kulcsot közben, akkor teljesen felment, most viszont megáll.

A másik gond, hogy a gomb nyomvatartása után teljesen fel kéne húznia az ablakot, viszont ez sem működik, ahogy elengedem a gombot megáll.

Gondolom ez nem csak nálam fordult elő. Tudjátok, hogy mitől lehet, ill. mi ilyenkor a teendő?

köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Üdv Fórumtársak.

Lenne egy problémám, amihez szeretnék segítséget kérni. Próbáltam rákeresni itt de nem jártam sikerrel.

A gond a következő: kicseréltem az akksit az autómban, a csere után nem úgy működik az első ablak, ahogy kéne.

Eddig úgy volt , ha elkezdtem felhúzni és kivettem a kulcsot közben, akkor teljesen felment, most viszont megáll.

A másik gond, hogy a gomb nyomvatartása után teljesen fel kéne húznia az ablakot, viszont ez sem működik, ahogy elengedem a gombot megáll.

Gondolom ez nem csak nálam fordult elő. Tudjátok, hogy mitől lehet, ill. mi ilyenkor a teendő?

köszönöm

Próbáld meg,hogy :gyújtásnál teljesen leengeded az ablakokat majd teljesen felhúzod, ilyenkor megjegyzi a végpontokat!

Link to comment
Megosztás:

Üdv Fórumtársak.

Lenne egy problémám, amihez szeretnék segítséget kérni. Próbáltam rákeresni itt de nem jártam sikerrel.

A gond a következő: kicseréltem az akksit az autómban, a csere után nem úgy működik az első ablak, ahogy kéne.

Eddig úgy volt , ha elkezdtem felhúzni és kivettem a kulcsot közben, akkor teljesen felment, most viszont megáll.

A másik gond, hogy a gomb nyomvatartása után teljesen fel kéne húznia az ablakot, viszont ez sem működik, ahogy elengedem a gombot megáll.

Gondolom ez nem csak nálam fordult elő. Tudjátok, hogy mitől lehet, ill. mi ilyenkor a teendő?

köszönöm

Igazából úgy kéne, hogy felhúzod az ablakokat, majd gyújtásra rakod, és legalább három másodpercig nyomod felfelé a gombokat. Ezután már tudja újra az autómata funkciót. De biztos működik másképpen is.

A kezelési kézikönyve írja is az akkumulátor csere résznél.

Link to comment
Megosztás:

Igazából úgy kéne, hogy felhúzod az ablakokat, majd gyújtásra rakod, és legalább három másodpercig nyomod felfelé a gombokat. Ezután már tudja újra az autómata funkciót. De biztos működik másképpen is.

A kezelési kézikönyve írja is az akkumulátor csere résznél.

Köszönöm, kipróbáltam, működik ;)

;)

Link to comment
Megosztás:

A srác előzés közben egy kellemetlen kanyarban besokallt. Pedig itt lakott ismerte az utat. (fiatalság, bolondság, kapott sportautó...)

Szerencsére megúszta, semmi komoly, de egy darabig még röntgenre fog járni.

Egyébként akik járnak erre azok tudják, hogy 90-el még egy ladának sem okoz gondot egyik kanyar sem.

Hihetetlen mázli, hogy a vászontetőnél nem volt fa vagy valami....

Nagyon szép autó volt, sajnálom.

Akkor az a lényeg, hogy megúszta...de komoly tanulópénz.

Akkor nem az, akire gondoltam.

Link to comment
Megosztás:

A majom fent ül egy fán és füves cigarettát szív. Arra megy a kis

gyík és kérdezi tőle:

- Mit csinálsz te majom?

- Füvet szívok. Gyere fel, neked is adok kis gyík - feleli a majom.

Felmászik a kis gyík és közösen elszívnak pár cigit. Egy idő múlva a Kis

gyík megszomjazik és elmegy inni a folyóhoz. Igen ám de úgy el van

kábulva, hogy beleesik a folyóba.

Észreveszi ezt a krokodil és kisegíti a vízből a barátját majd megkérdi:

- Mi a fene van veled?

A kis gyík elmagyarázza, hogy elszivott pár "jó" cigit a majommal,

elkábult, ezért történt a baleset. A krokodil kiváncsi lesz és kimászik a

vizből, elmegy meglátogatni a majmot.

Megtalálja a fát, felnéz és felkiált:

- Hé majom!

A majom lenéz és elámulva megszólal:

- B***meg gyík, mennyi vizet ittál?!

By Hakapeszi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.