Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nos, ha nagyon pontosan szeretnéd tudni, hogy milyen színre is "hallgat" a kocsi, akkor az Opelnél tudják megmondani. Én a múlt héten - más ügyből kifolyólag - voltam náluk és ott mutatta az egyik szaki a kocsim adatait. Azt mondta, hogy a kocsik színe két összetevőből áll össze: színből és színkódból. Ez két külön sorban szerepel a rendszerükben. Pl. az én esetemben a szín: 21B, a színkód pedig 4CU. De ez utóbbi nincs rajta a matricán.

Mert az első az Opel színkód, a második pedig ugyanaz, de GM terminológia szerint.

Amúgy festékboltban az első alapján is tudnak színt keverni....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Vásároltam új gyári szőnyeget az autóba. Eddig nem volt nekem, csak gumiszőnyeg.

Csúszásgátlós rögzítése van.

sz_nyeg_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Valaki tudja hogy az illesztéseknél a kidudorodó lefestett valaminek mi a szerepe?

Mi történik ha levágom/kaparom?

A Classic-nál nincs is ilyen.

k_sz_b_dudor_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Vásároltam új gyári szőnyeget az autóba. Eddig nem volt nekem, csak gumiszőnyeg.

Csúszásgátlós rögzítése van.

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Valaki tudja hogy az illesztéseknél a kidudorodó lefestett valaminek mi a szerepe?

Mi történik ha levágom/kaparom?

A Classic-nál nincs is ilyen.

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Ez a gyári szőnyeg, nekem is ilyen van.

Link to comment
Megosztás:

Ez a gyári szőnyeg, nekem is ilyen van.

Ez is érdekes... azt hittem ez a régi gyári szőnyeg mert pl amit eddig láttam Classicban azon Opel embléma volt csak, színesben.

De hát neked is újabb autód van és mégis is ilyen van benne. Egyébként szalonban sózták rám kiárusítás címszóval, éppen kellett.

Azt megnéznéd, hogy neked van-e dudor a küszöb illesztéseinél? :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Vásároltam új gyári szőnyeget az autóba. Eddig nem volt nekem, csak gumiszőnyeg.

Csúszásgátlós rögzítése van.

Hát vessetek meg érte, de nekem olyan gondolatom támadt, hogy bemegyek a Diegoba veszek egy négyzetméternyi jó minőségű szőnyegpadlót, ami anyagát tekintve úgy vagy hasonlóan néz ki mint a gyári szőnyeg, itthon körbevágom, utána visszaviszem körbeszegetem. Már körbe is rajzoltam a szőnyegeket, meg kipótoltam azokat a részeket, ahol a gyári nagyon teszkó gazdaságosra sikerült. Az elsőket egy kicsit meghosszítottam, hogy jobban az ülés ill. a műszerfal alá érjen. Remélem sikerül találni valami jófajta anyagot hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Csendestársként olvasgatom ám a fórumot (a régiek talán még emlékeznek rám). Hál istennek annyi a munkám, hogy néha-néha olvasni van időm csak. Most azért írok (lehet, hogy kicsit off lesz, de ez végülis az erről-arról rovat), hogy épp szigeteljük a lakásomat és megválnék a split klímámtól. 4 éve költöztem ide, a klímát sosem szerettem/sosem használtam, most meg hogy szigetelek, várhatóan ugye nyáron is kevésbé melegszik fel a lakás, még kevesebb szükség lesz rá. Kérlek, ha tudtok valakit, akinek esetleg kellene Zuglóból egy tökéletes (ellenőriztem) SHARP split klíma, kültéri-beltéri egységes (konzol is van), írjatok privit (akit érdekel, majd írok pontos adatokat.) Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Csendestársként olvasgatom ám a fórumot (a régiek talán még emlékeznek rám). Hál istennek annyi a munkám, hogy néha-néha olvasni van időm csak. Most azért írok (lehet, hogy kicsit off lesz, de ez végülis az erről-arról rovat), hogy épp szigeteljük a lakásomat és megválnék a split klímámtól. 4 éve költöztem ide, a klímát sosem szerettem/sosem használtam, most meg hogy szigetelek, várhatóan ugye nyáron is kevésbé melegszik fel a lakás, még kevesebb szükség lesz rá. Kérlek, ha tudtok valakit, akinek esetleg kellene Zuglóból egy tökéletes (ellenőriztem) SHARP split klíma, kültéri-beltéri egységes (konzol is van), írjatok privit (akit érdekel, majd írok pontos adatokat.) Köszi.

Üdv. errefelé! :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Csendestársként olvasgatom ám a fórumot (a régiek talán még emlékeznek rám). Hál istennek annyi a munkám, hogy néha-néha olvasni van időm csak. Most azért írok (lehet, hogy kicsit off lesz, de ez végülis az erről-arról rovat), hogy épp szigeteljük a lakásomat és megválnék a split klímámtól. 4 éve költöztem ide, a klímát sosem szerettem/sosem használtam, most meg hogy szigetelek, várhatóan ugye nyáron is kevésbé melegszik fel a lakás, még kevesebb szükség lesz rá. Kérlek, ha tudtok valakit, akinek esetleg kellene Zuglóból egy tökéletes (ellenőriztem) SHARP split klíma, kültéri-beltéri egységes (konzol is van), írjatok privit (akit érdekel, majd írok pontos adatokat.) Köszi.

:hiya:

És ezek szerint az autó jön-megy, teszi a dolgát probléma nélkül.

Link to comment
Megosztás:

De jó, hogy még emlékeztek :) Kocsival hál istennek minden OK, bár annyira nem nyúzom (BP-n továbbra is full bringa, ha 1edül vagyok),

a szokásos tavaszi szűrőcserék és olajcsere esedékes, eddig semmi komoly probléma (vmikor ősszel volt egy helyzetjeladó rendetlenkedés, de hála a mi MC hawerünknek, már az sincs, ki van tisztítva az olajsártól a motor, az ajánlott szaki szépen dolgozott).

Most majd kicsit jobban meghajtjuk, mert 7végente esetleg el-elruccanunk ide-oda, meg nyáron majd a szokásos Horvátország.

Sajnos nem álltam el a ház elől, így a műkő-flexelés miatt az átlagosnál is fehérebb a caravanom :)

Majd holnap megküldöm a gyerekek fürdővizével (ha már zöldek vagyunk, legyünk ultrák)

Sokmindenről tudok ám, mert naponta rápillantok a fórumra pár percet... Tetszik ez az új rendszer, hogy változáskövető (jelzi, ha volt komment, miután utoljára néztem).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.