Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Szeretnék tanácsot kérni, autórádió ügyben... még a gyári kazettás autórádióm van, szeretném okosítani, hogy usb-s cuccot is elfogadjon...

Egyik ismerősöm azt mondta, hogy nem szerencsés a gyári autórádió teljes cseréje, mert az elektronika bekötése összefüggésben van a motor vezérléssel, stb... inkább valahogy meg kellene hackelni a jelenlegi rádiót egy usb kivezetéssel...

Ez fura nekem... Lehet abból gond, hogy ha kicserélem a gyári rádiót egy új, usb-s, memóriakártyás cuccra??? Nem látom benne a logikát...

Hogyne. Es csak akkor indul az auto, ha a fm 99,8at hallgatsz inditozas kozben...

Nyugodtan cserelheted.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Akkor nem piszkálom az egr-t :) Most minden jól működik... Egy szervíz le akart nyúlni egy dobfék felújítással, alkatrészek cseréjével, erre a mostani szerelőm közölte, hogy bőven van még km a hátsó fékbetétekben...

HA ABS van a kocsiba akkor csak a fék padon tudják a pontos fékhatást mérni,a dob féknél ha már perm van célszerű leszedetni olyannal aki ért hozzá (esztergálás) mert egy bizonyos kopás után lehet ,hogy nem jőn le a dob,én tavasszal cserénél szoktam ellenőrizni ilyenkor féktisztitóval is ki mosom. :icon1:

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Szeretnék tanácsot kérni, autórádió ügyben... még a gyári kazettás autórádióm van, szeretném okosítani, hogy usb-s cuccot is elfogadjon...

Egyik ismerősöm azt mondta, hogy nem szerencsés a gyári autórádió teljes cseréje, mert az elektronika bekötése összefüggésben van a motor vezérléssel, stb... inkább valahogy meg kellene hackelni a jelenlegi rádiót egy usb kivezetéssel...

Ez fura nekem... Lehet abból gond, hogy ha kicserélem a gyári rádiót egy új, usb-s, memóriakártyás cuccra??? Nem látom benne a logikát...

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_trksid=p5197.m570.l1313.TR4.TRC0&_nkw=cdr+500&_sacat=0&_from=R40 :omg:

Link to comment
Megosztás:

benzinbe raktál gázolaj adalékot?

Én amúgy a piros spurit használom,hozzáértő szaki ajánlotta mikor diagnosztikán jártam nála meghogy néha "küggyem" meg a gépet tartósabban magasabb fordulattal(4-4500)

Szia!

A gasoline és a petrol kifejezés eredetileg a benzinre utal ( amerika anglia náluk még él a kifejezés) visszavezethető az erős párolgásra.

a diesel meg a dieselre értelemszerűen.

Link to comment
Megosztás:

HA ABS van a kocsiba akkor csak a fék padon tudják a pontos fékhatást mérni,a dob féknél ha már perm van célszerű leszedetni olyannal aki ért hozzá (esztergálás) mert egy bizonyos kopás után lehet ,hogy nem jőn le a dob,én tavasszal cserénél szoktam ellenőrizni ilyenkor féktisztitóval is ki mosom. :icon1:

ABS sajnos nincs... illetve gondolom a gyújtáskor az abs lámpa is kellene, hogy égjen... mert semmi arra utaló jelet nem látok, hogy lenne :D fékezéskor sem :)

Mérés volt padon, ott minden rendben volt. Jaja, a tisztítást én is elkövettem, azaz csak kifújtam belőle a rozsdát. A féktisztítót hogyan kell használni? Fújni a dobba, ahová csak ér, vagy van valami trükk is?

Link to comment
Megosztás:

ABS sajnos nincs... illetve gondolom a gyújtáskor az abs lámpa is kellene, hogy égjen... mert semmi arra utaló jelet nem látok, hogy lenne :D fékezéskor sem :)

Mérés volt padon, ott minden rendben volt. Jaja, a tisztítást én is elkövettem, azaz csak kifújtam belőle a rozsdát. A féktisztítót hogyan kell használni? Fújni a dobba, ahová csak ér, vagy van valami trükk is?

Legfontosabb a dobféknél, hogy ne legyen pereme (válla), mert lehet, hogy legközelebb csak trükközéssel és elég komoly nehézségek árán tudod levenni a dobot. Egy márkaszervizben 3000.- Ft egy dob felesztergálása, és utána nem kell attól tartanod, hogy nehezen jön le. Persze kellő mennyiségűnek kell lennie a fékpofa ferrodol részének, mert ha az is meg van kopva, akkor célszerű egyúttal azokat is cserélni. Általában 120-130 e km-nél szokott eljönni ez az időszak. Nem érdemes megvárni, míg nem jön le, hanem célszerű időben lépni, valamint sokkal olcsóbb a szabályozás, mint az új fékdob. Én is ezt tettem. A tisztítás pedig a féktisztítóval történő átfújás, és finomszemcsés csiszólópapírral, vagy vászonnal történő dörzsölése a fékdobnak és a ferrodolnak. Új fékpofa esetén felszabályzott dobnál célszerű "felfutást" köszörülni a fékpofák ferrodol részébe, hogy biztosan ne szorulhasson meg semmi pontján a betét.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Üdv.Mindenkinek

Az lenne a kérdésem hogy tudja e valaki hogy a kipufogórendszernél az utolsó dob és a középdob ahol csatlakoznak egymásba oda kell e tömítés és ha igen akkor milyen,keresgéltem googlen de nem igen találtam,Esetleg egy link jól jönne :D

Előre is köszi

Link to comment
Megosztás:

Üdv.Mindenkinek

Az lenne a kérdésem hogy tudja e valaki hogy a kipufogórendszernél az utolsó dob és a középdob ahol csatlakoznak egymásba oda kell e tömítés és ha igen akkor milyen,keresgéltem googlen de nem igen találtam,Esetleg egy link jól jönne :D

Előre is köszi

így kép nélkül nem tudom ,hogy mire gondolsz.de itt megtudod nézni (explorer-rel működik)

http://82.141.142.4:351/PQMace/login.fve?&height=970&width=1270

http://www.ketmolnarauto.hu/index_elemei/Page364.htm :D

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

így kép nélkül nem tudom ,hogy mire gondolsz.de itt megtudod nézni (explorer-rel működik)

http://82.141.142.4:351/PQMace/login.fve?&height=970&width=1270

http://www.ketmolnarauto.hu/index_elemei/Page364.htm :D

Köszi a linkeket.de nem igazán találtam.

Erről a csatlakozásról van szó a linken meg tudod nézni, ez a hátsó és középdob találkozása.

http://kepfeltoltes.hu/view/130515/20130515_162146_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Hali nepperek! Mondja meg nekem valaki hogy a kocsi hátulján a jel és a feliratok hogy vannak felfogatva??? leszeretném őket szedni! a kocsi a profilképen!!!

Szia!

A "jel" bepattintós, a többi felirat ragasztós.

Az utóbbiak esetén könnyebb a dolgod, (már nekem sincs rajta az "astra" és a "twinport" felirat), mert eltávolításuk után a maradék ragacs denaturált szesszel lejön.

U.i.: "Szép" a profilképed, csak sajnos nem sok minden látszik rajta! :D

Link to comment
Megosztás:

Szia!

A "jel" bepattintós, a többi felirat ragasztós.

Az utóbbiak esetén könnyebb a dolgod, (már nekem sincs rajta az "astra" és a "twinport" felirat), mert eltávolításuk után a maradék ragacs denaturált szesszel lejön.

U.i.: "Szép" a profilképed, csak sajnos nem sok minden látszik rajta! :D

Köszönöm!ezt nem nagyon díjazom! a jel is lehetett volna ragasztós!Köszi a dícséretet,igazából csak azért mondtam hogy ilyen a hátulja,mert pl hátha más twinportnál!!! És a jelnél a lyukakat hogy tüntessem el? gondolom gittel ugye,akkor meg festeni is kell!!!Ugye? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.