Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

ez csak valami trükk :D :D :D

Tényleg nem trükk.

Mondjuk ez csak a beton fölötti pár tíz centinek a hőmérséklete, ahol álltam, fentebb „csak” 37 fok volt...

Mindenesetre ennyit sose mutatott még nálam.

Ami érdekes nálam kulcs-témában: még a gyári elem van benne, 12 éves. Ez tartósság.

Link to comment
Megosztás:

Tényleg nem trükk.

Mondjuk ez csak a beton fölötti pár tíz centinek a hőmérséklete, ahol álltam, fentebb „csak” 37 fok volt...

Mindenesetre ennyit sose mutatott még nálam.

Ami érdekes nálam kulcs-témában: még a gyári elem van benne, 12 éves. Ez tartósság.

2 évente cserélni kellene, szervizkönyv szerint. :)

Fogadjunk szervizben raknak bele jó pénzért. :D

Link to comment
Megosztás:

Valamelyik nap mértem hosszabb napon állás után.

DSC_0083_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A kormány még úgy is égetett, hogy volt védőrolóm...

Sose értettem, mit lehet szeretni a kánikulában...

nem lehet hogy az érzékelód ráfeküdt a hütödre; mert nekem olyan a munkám hogy verda egész nap kinn áll de 36-38 foknál nem mutat többet.

Link to comment
Megosztás:

:)

egy jó cél érdekében :) , többet nem szeretnék mondani ;)

ha elmegy valamikor akkor c corsa

Biztos sajnálod a Vekit,vegyél G Astrát az a jó!

A Corsa amúgy jó választás,nekem is volt.Haverom már a másodikat vette oktatókocsinak,az elsőt (ezer köbcentis volt Z10XE)324 ezer kilóméterrel adta el a mostaniban (Z12XEP)már vagy 250 ezer km. van szintén hiba nélkül,,ja vagyis nem ennek a Twinport szelep vezérlője egy kis műanyag pöcök megadta magát nemrég,de az autó megy azóta is töretlenül.

Ja nekünk meg közben 26.-án reggel megszületett a baba,azért nem voltam! :D

Link to comment
Megosztás:

Biztos sajnálod a Vekit,vegyél G Astrát az a jó!

A Corsa amúgy jó választás,nekem is volt.Haverom már a másodikat vette oktatókocsinak,az elsőt (ezer köbcentis volt Z10XE)324 ezer kilóméterrel adta el a mostaniban (Z12XEP)már vagy 250 ezer km. van szintén hiba nélkül,,ja vagyis nem ennek a Twinport szelep vezérlője egy kis műanyag pöcök megadta magát nemrég,de az autó megy azóta is töretlenül.

Ja nekünk meg közben 26.-án reggel megszületett a baba,azért nem voltam! :D

Gratula a kis korzihoz :)

az hogy corsa vagy astra vagy akármi lesz az éppen a kínálat és a pénztárca fogja meghatározni :)

erősen hajlok G coupe felé :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.