Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Azt tudja valaki,hogy ha a laptopomra mikrofont csatlakoztatok(karaoke),akkor

pl. a Youtube-on levő karaoke számokra rá tudok énekelni? ,úgy hogy a zene és a hangom

is egyszerre hallatszódjon?

Áthoztam,hogy ne a műszakiba offoljak!

Szia.Van egy jó karaoke oldal,rengeteg zenével.Csak regizni kell,kb 1 perc ,és már énekelhetsz is.

www.teasztar.hu

Link to comment
Megosztás:

Értem. Köszönöm szépen az infókat. :D

G Astra születésétől fogva zabálja a tompított izzókat. Volt, hogy 5-6 db izzóval jártam, mert kiégtek sorba, de érdekes, hogy mindig csak a bal első. Vettem gyári GM-et nem vol jó, vettem 1 pár Tungsramot, valami növelt fényerejű meg stb. az több mint 1 évig bírta, aztán szilveszterkor egy világítás felkapcsoláskor a bal első elment ismét. :lol:

Ebből is valami "erősítettet" kell venni, long life vagy ilyesmi.

Link to comment
Megosztás:

G Astra születésétől fogva zabálja a tompított izzókat. Volt, hogy 5-6 db izzóval jártam, mert kiégtek sorba, de érdekes, hogy mindig csak a bal első. Vettem gyári GM-et nem vol jó, vettem 1 pár Tungsramot, valami növelt fényerejű meg stb. az több mint 1 évig bírta, aztán szilveszterkor egy világítás felkapcsoláskor a bal első elment ismét. :D

Ebből is valami "erősítettet" kell venni, long life vagy ilyesmi.

Szerintem ez is gyártási szóráson műlik, hogy a fesz. stab vagy valami mennyire jó. Ősök G Astráján 75e km alatt összesen 3 db-ot kellett cserélni (sima hella volt/van benne) és nem ugyan azt. Szerintem ez jónak mondható. Az enyémmel még csak 1500-at mentem. Ez alatt nem kellett cserélni.

Link to comment
Megosztás:

Csak egy sima polír és joccakát? A honlapod sem túl informatív a technológiát illetően!

Engem inkább az érdekelne hogy gari van-e rá.

Az enyémet polírozták (@Zachi: igen, csak egy sima polír, volt alkalmam látni a technológiát, előttem csinálták), de lakk sajna nem került rá és másfél év után újra sárgulni kezd, pedig abból fél évet garázsban állt az autó úgy hogy nem használtam, tehát effektíve nem (vagy jóval kevesebb) UV-fény érte ami a mattulásért felel. Szóval részemről ez a technológia inkább csak arra jó hogy némi időt/haladékot nyerj vele mielőtt új fényszórót veszel.

Képek is vannak:

Ilyen volt előtte:

187826-20110303-q7mGG3.jpg

Polírozás közben (itt már a jobb első fényszóró készen van, a vezetőoldali még polírozás előtt áll):

187827-20110303-HO20JX.jpg

Végül a művelet elkészültével:

187828-20110303-zjiFnW.jpg

Pedig az enyém nem is volt annyira matt, ahogy a képeken is látszik.

Link to comment
Megosztás:

G Astra születésétől fogva zabálja a tompított izzókat. Volt, hogy 5-6 db izzóval jártam, mert kiégtek sorba, de érdekes, hogy mindig csak a bal első. Vettem gyári GM-et nem vol jó, vettem 1 pár Tungsramot, valami növelt fényerejű meg stb. az több mint 1 évig bírta, aztán szilveszterkor egy világítás felkapcsoláskor a bal első elment ismét. :D

Ebből is valami "erősítettet" kell venni, long life vagy ilyesmi.

Rá kéne nézni/mérni az elektromos hálózatodra.

A növelt fényerejű izzók meg ilyenek. A rövid élettartamukkal fizetnek a több fényért. Sajnos ezeknél 1 év tulajdonképpen normálisnak mondható.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Nem tudja-e valaki véletlenül, hogy hol lehet kapni, olyan vékony szivacsot, aminek az egyik oldalán ragasztószalag van? (G Astrán a hátsó rendszámtáblatartó alatt van ilyen, és az első lökhárító alatt a keresztartón. Esetleg van ennek valami hivatalos neve? Köszönöm előre is a válaszokat!

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez is gyártási szóráson műlik, hogy a fesz. stab vagy valami mennyire jó. Ősök G Astráján 75e km alatt összesen 3 db-ot kellett cserélni (sima hella volt/van benne) és nem ugyan azt. Szerintem ez jónak mondható. Az enyémmel még csak 1500-at mentem. Ez alatt nem kellett cserélni.

Hozzátartozik a dologhoz, hogy az izzókat se örökéletűre gyártják. Autósboltos ismerősöm szerint pl. a fesz. szabályzástól, vagy bármi mástól függetlenül is gyengébb minőségűek a mai izzók, mint régebben. Tömegtermelés ugye...

Link to comment
Megosztás:

Na eddig nem tünt föl, hogy volna ilyen jelenség, de holnap megnézem és ha kell ragasztok én is. :D
Nekem gyárilag rajta van, szerintem mindenkinek, akinek törésmentes a csomagtér ajtója. Most kaptam egy infót, hogy szalonokban van 10-15cm széles, de kiárúsítás nincs belőle.
Link to comment
Megosztás:

Szép autó! :D

TGabikának van ilyen 1,8 -as.Ő az aláírásában úgy írja hogy 8-at fogyaszt.

Majd jön és elmondja részletesebben.Általánosságban ugyanúgy mint a többi G-nél.

A vásárlós topikban tudsz olvasgatni sokat!

Viszont én úgy látom,hogy a kürt gomb már meg van csináltatva ezen az autón,ami azt

jelenti,hogy a 140 -nél lehet többet ment!Persze ez nem biztos,de az ördög azért

nem alszik,jó alaposan át kell nézni a gépet!Az sem baj amúgy ha 180 ezret ment ,bírják ezek!

Köszönöm mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a kiscsaládom nevében is,mer most úgy meg vagyunk viselve,hogy még

kitartást sem tudunk.Holnap megyek a polgárhivatalba a Jenő úrhoz kis

segélyír,szocpolitilag ide a Budai Nagy Antal útra.Mivel ez a kis fafejsze hamar elég

a kályhában pénzbeli adományokat is elfogadnánk,kell a gyümőcsösgépbe----

akarom mondani tüzelőre!

ööö...akkor eztet nem kellett volna? :D :lol:

Bocsesz... :D

http://www.youtube.com/watch?v=jR9BPSqFQZEKis vidámság a nehéz napokra!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.