Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

44cm-es szoffita izzó van benne, dehogy can-busos. Olyanra cseréled amilyenre csak akarod!

Nekem piros ledes szoffita-foglalatos van benne.

Akkor olvasd el a KÖHÉM ide vonatkozó rendeletét nehogy meglepetés érjen. :icon4:

Előírás szerint az utastér világítása CSAKIS fehér lehet!Azon világító berendezések színét lehet tetszőlegesen megváltoztatni amelyek üzemszerű működése közben kívülről nem észlelhetőek.Lásd:motortér,csomagtartó,kesztyűtartó világítás. :D

Én is meglepődtem amikor a rendőr közölte a tényeket.Utána olvastam és valóban így van.

Link to comment
Megosztás:

Akkor olvasd el a KÖHÉM ide vonatkozó rendeletét nehogy meglepetés érjen. :icon4:

Előírás szerint az utastér világítása CSAKIS fehér lehet!Azon világító berendezések színét lehet tetszőlegesen megváltoztatni amelyek üzemszerű működése közben kívülről nem észlelhetőek.Lásd:motortér,csomagtartó,kesztyűtartó világítás. :D

Én is meglepődtem amikor a rendőr közölte a tényeket.Utána olvastam és valóban így van.

Akkor jól emlékeztem én hogy van valami.

Link to comment
Megosztás:

Akkor jól emlékeztem én hogy van valami.

És szerinted büntettek már ez miatt bárkit is? :D

Egyébként most betettem egy 21/5W-os féklámpa/helyzetjelző szuperfényű ledes izzót és még annak a fénye sem látszik kívűlről.

Max akkor látszik, ha megállít a rendőr és felkapcsolom, hogy előkeressem a jogsimat, vagy kiszállít a kocsiból.

De nem valószínű, hogy megbüntetne. Ez szerintem ne tartson vissza a cserétől.

Bár ha rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz. :icon4:

Ja, és ahhoz, hogy kiszedd a búrát a "plafonból" és megnézd milyen, kb:30másodperc és egy vékonyabb kulcs, vagy szinte akármi elég hozzá.

Hamarabb megvan, mint írni a fórumra.

Link to comment
Megosztás:

És szerinted büntettek már ez miatt bárkit is? :D

Egyébként most betettem egy 21/5W-os féklámpa/helyzetjelző szuperfényű ledes izzót és még annak a fénye sem látszik kívűlről.

Max akkor látszik, ha megállít a rendőr és felkapcsolom, hogy előkeressem a jogsimat, vagy kiszállít a kocsiból.

De nem valószínű, hogy megbüntetne. Ez szerintem ne tartson vissza a cserétől.

Bár ha rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz. :icon4:

Ja, és ahhoz, hogy kiszedd a búrát a "plafonból" és megnézd milyen, kb:30másodperc és egy vékonyabb kulcs, vagy szinte akármi elég hozzá.

Hamarabb megvan, mint írni a fórumra.

Nem azért írtam mert tartok tőle, csak szimpla érdeklődés volt részemről. A búrát leszedtem, csak nem húztam ki az izzókat. Ezt találtam ami tetszik: http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels...1463817035.html Vélemény? :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Nem azért írtam mert tartok tőle, csak szimpla érdeklődés volt részemről. A búrát leszedtem, csak nem húztam ki az izzókat. Ezt találtam ami tetszik: http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels...1463817035.html Vélemény? :D

Nem tudom. Nem tudom elképzelni, hogy nem szoffita van benne. Fényképezd már le légyszi és töltsd fel valahova, hogy néz ki.

Még a 99-es F astrámban is az volt.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom. Nem tudom elképzelni, hogy nem szoffita van benne. Fényképezd már le légyszi és töltsd fel valahova, hogy néz ki.

Még a 99-es F astrámban is az volt.

Holnap. 4 izzó van benne. 2 ha ajtó nyitva, meg világításkapcsoló kihúz, 2 meg olvasólámpának, amit ott tudok 2 gombbal bekapcsolni. Nekem beépített riasztós.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom. Nem tudom elképzelni, hogy nem szoffita van benne. Fényképezd már le légyszi és töltsd fel valahova, hogy néz ki.

Még a 99-es F astrámban is az volt.

Egy csomó féle lámpatest létezik ám a belső világításhoz. Ha olvasólámpás akkor eleve nem egy izzó van benne, ezenkívül ha gyári riasztós az autó akkora riasztó belsőtér-érzékelője is a lámpatestben van, ekkor megint máshogy néz ki a lámpatest -> másmilyen izzó kell bele.

Link to comment
Megosztás:

Egy csomó féle lámpatest létezik ám a belső világításhoz. Ha olvasólámpás akkor eleve nem egy izzó van benne, ezenkívül ha gyári riasztós az autó akkora riasztó belsőtér-érzékelője is a lámpatestben van, ekkor megint máshogy néz ki a lámpatest -> másmilyen izzó kell bele.

Hazaérek délután, csinálok képet.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Hallott valaki már erről ,esetleg tapasztalat?

Plazma gyertya minden benzinesbe, javul a fogyasztás, káros anyag kibocsátás csökken.

Ha tud valaki infót érdekelne.

:D

Iridium elektródájú gyertyát használtam, a csereperiódusa nagyobb, azaz többet kibír, illetve ígértek pár % teljesítményjavulást, és fogyasztás csökkenést, amit nem lehet észrevenni...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.