Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Fejtörő.... <_<

A használtautót böngészve arra lettem figyelmes, hogy: Z14xe astra 1163 kg, Z14xep 1070 kg! Midkettő Astra Classic, szóval felszereltség nem lehet. Meg különben is sok kocsit megnéztem az adatbázisukban. Évjáratok is ugyanazok, 5 ajtósokat nézegettem.

Gondolom abban mindenki 1etért velem, hogy motoron faragni 90 kg-ot nem lehet, mert kb. ennyi az egész súlya egy 1.4-es mocinak! Szóval írjatok ha valakinek van 5lete, hogy miből adódik a külömbség. 90 kgnak a fogyasztáson, végsebességen, gyorsuláson is nyomot kéne hagynia.

Link to comment
Megosztás:

Fejtörő.... <_<

A használtautót böngészve arra lettem figyelmes, hogy: Z14xe astra 1163 kg, Z14xep 1070 kg! Midkettő Astra Classic, szóval felszereltség nem lehet. Meg különben is sok kocsit megnéztem az adatbázisukban. Évjáratok is ugyanazok, 5 ajtósokat nézegettem.

Gondolom abban mindenki 1etért velem, hogy motoron faragni 90 kg-ot nem lehet, mert kb. ennyi az egész súlya egy 1.4-es mocinak! Szóval írjatok ha valakinek van 5lete, hogy miből adódik a külömbség. 90 kgnak a fogyasztáson, végsebességen, gyorsuláson is nyomot kéne hagynia.

Épp az este ugyanezt a témát fejtegettem egy másik topicban. Nem ismerem a Z14xe felszereltségét, de az én Z14xep kódú gépemben pld. a teljes motortér szigetelés hiányzik (tűzfal, mot.háztető). Gondolom, más is hiányzik, mert ez a két tétel nincs egy mázsa.

Link to comment
Megosztás:

SZiasztok!

Senki nem tud segiteni a feltett kérdésemre?:-(

Srácok!

Multkor is itt tudtatok segiteni nekem egy problémámon,most lenne még egy.

Megörököltem egy lambda szondát,és és nem tudom mibe való.

Annyit tudok hogy Opel,és eredeti,és többet semmit sem.

Ami szám rávan irva az a következö:

024435097

3013 P 1

Csatlakozoja 4 csatis,4 szál drot megy bele.

Néztem az én 1.4 xep-s motoromnál,az is 4 szálas négyes csatis de teljesen más a csati ahogy néztem......

Ha esetleg ebböl valaki tudna nekem segiteni,nagyon megköszönném,hogy mihez valo,milyen tipushoz,stb.vagy ha eladnám mit lehet ezért kérni mennyi lehet az ára egy ilyennek?

Link to comment
Megosztás:

SZiasztok!

Senki nem tud segiteni a feltett kérdésemre?:-(

Srácok!

Multkor is itt tudtatok segiteni nekem egy problémámon,most lenne még egy.

Megörököltem egy lambda szondát,és és nem tudom mibe való.

Annyit tudok hogy Opel,és eredeti,és többet semmit sem.

Ami szám rávan irva az a következö:

024435097

3013 P 1

Csatlakozoja 4 csatis,4 szál drot megy bele.

Néztem az én 1.4 xep-s motoromnál,az is 4 szálas négyes csatis de teljesen más a csati ahogy néztem......

Ha esetleg ebböl valaki tudna nekem segiteni,nagyon megköszönném,hogy mihez valo,milyen tipushoz,stb.vagy ha eladnám mit lehet ezért kérni mennyi lehet az ára egy ilyennek?

Alkatrészkatalógusban ilyen számon én nem találtam semmit. Egy svéd honlap szerint Z16XEP-be való.

Link to comment
Megosztás:

Épp az este ugyanezt a témát fejtegettem egy másik topicban. Nem ismerem a Z14xe felszereltségét, de az én Z14xep kódú gépemben pld. a teljes motortér szigetelés hiányzik (tűzfal, mot.háztető). Gondolom, más is hiányzik, mert ez a két tétel nincs egy mázsa.

írd meg lécci hogy hol!

Nem fontos a motorkód, egyik classicban sincs motortér-szigetelés.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.