Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Én már rendeltem ilyen helyről, és őszintén szólva az átverés fenti módszere eszembe sem jutott. Gondolj bele, mire 4liter olajat kicsorgatnának egy tűhegynyi lyukon meg ugyanott visszatöltenék az olcsóbbat, a fél életük rámenne, ráadásul viszonylag egyszerűen le is buktathatnád őket mondjuk ha fejre állítod a flakont és megnyomod az oldalát. Még a tűhegynyi lyukon is minimum könnyeznie kéne.

Akkor már sokkal egyszerűbb ha egyszerűen hamisítják a drágább olaj címkéjét és azt ragasztják az olcsóbb olaj flakonjára, de igazából ebbe a csúnya trükkbe ugyanúgy belefuthatsz akkor is ha rendes autósboltban veszed az olajat, nem pedig webáruházban. Szóval ez bizalom kérdése...

Link to comment
Megosztás:

Én már rendeltem ilyen helyről, és őszintén szólva az átverés fenti módszere eszembe sem jutott. Gondolj bele, mire 4liter olajat kicsorgatnának egy tűhegynyi lyukon meg ugyanott visszatöltenék az olcsóbbat, a fél életük rámenne, ráadásul viszonylag egyszerűen le is buktathatnád őket mondjuk ha fejre állítod a flakont és megnyomod az oldalát. Még a tűhegynyi lyukon is minimum könnyeznie kéne.

Akkor már sokkal egyszerűbb ha egyszerűen hamisítják a drágább olaj címkéjét és azt ragasztják az olcsóbb olaj flakonjára, de igazából ebbe a csúnya trükkbe ugyanúgy belefuthatsz akkor is ha rendes autósboltban veszed az olajat, nem pedig webáruházban. Szóval ez bizalom kérdése...

Még életemben nem vettem olajat, így nem is tudom, hogy mit kell figyelni rajta, mármint a dobozon, a feliratokon. Van esetleg rajta valami zárjegy, mint a piákon? <_<

Link to comment
Megosztás:

Még életemben nem vettem olajat, így nem is tudom, hogy mit kell figyelni rajta, mármint a dobozon, a feliratokon. Van esetleg rajta valami zárjegy, mint a piákon? <_<

Na szép. Neked sem a biztonsági záras vitaminos doboz jutott eszedbe. :wacko:

Én is rendeltem már ilyen cégtől komplett szervízcsomagot (olaj+összes szűrő), és semmi gondom nem volt vele. Tényleg csak bizalom kérdése.

Link to comment
Megosztás:

Na szép. Neked sem a biztonsági záras vitaminos doboz jutott eszedbe. :wacko:

Én is rendeltem már ilyen cégtől komplett szervízcsomagot (olaj+összes szűrő), és semmi gondom nem volt vele. Tényleg csak bizalom kérdése.

...akkor belevágok.... Megrendelem, remélem minden OK lesz. Köszi az infókat <_<

Link to comment
Megosztás:

Valaki vásárolt már webáruházban olajat?

Ugyanis kinéztem egy webáruházban (nevet nem írok : no reklám) Valvoline SynPower 5W 30 4 litert 11.860-ért, ami az eddigi legjobb ár, amit néztem.

Szóval szerintetek egy ilyen internetes cég nem veri át embert? Hallottam már olyat, hogy apró lyuk a tetőn , olaj ki, és fecskendővel bele a lötty.

Szerintetek rendelhetek, nem gáz? :wacko:

Esetleg annyit tennék még hozzá, hogy nem árt, ha a cég nem a múlt hónapban alakult, a honlap meg nem egy összecsapott bizb@sz. Szóval, ha ezek is rendben vannak, rendeljél nyugodtam, én is vettem már így olajat. (Mondjuk az szomorú, hogy ennyire bizalmatlannak "kell" lennünk szinte mindenben; jómagam is szívdobogva nyitottam ki a csomagot annó, hogy mi lesz benne, de minden rendben volt. <_< )

KGR cartárs meg szívjon benzingőzt 99 évesen is! :(

Link to comment
Megosztás:

Esetleg annyit tennék még hozzá, hogy nem árt, ha a cég nem a múlt hónapban alakult, a honlap meg nem egy összecsapott bizb@sz. Szóval, ha ezek is rendben vannak, rendeljél nyugodtam, én is vettem már így olajat. (Mondjuk az szomorú, hogy ennyire bizalmatlannak "kell" lennünk szinte mindenben; jómagam is szívdobogva nyitottam ki a csomagot annó, hogy mi lesz benne, de minden rendben volt. <_< )

KGR cartárs meg szívjon benzingőzt 99 évesen is! :(

Megrendeltem. Azonban teljesen igazad van, hogy az ember nem mehet manapság biztosra, nem tudhatja, hogy a megrendelt árucikkel azt kapom, amit szerettem volna. Ez szörnyű, hogy ennyire bizalmatlanná tette az embereket a sok átverés.

Nem az az első gondolat egy ilyen rendelésnél, hogy milyen f..sza, hogy karosszékből megkapom az általam áhított dolgot, hanem az, hogy azt kapom-e meg, amire áhítoztam... Nem mindegy.

No de remélem nem lesz gáz, és tutira Valvoline SyncPower 5w30 lesz benne. ;)

KGR Úr csatlakozom az előttem szólókhoz, úgy, hogy ezzel a doboz sörrel (amit csak én láthatok most) kívánok Boldog Szülinapot! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

vazz... azt hittem az a rádjó, meg sem néztem <_<

szééép az a digitklíma, meg jó is... egy jó rádió azért hasznos lenne. De az alkoholos motort még dízelesként is irigyelem, nem semmi, hogy a fejlődő Brazília ennyivel a világ előtt jár. Jó tudom, félig kényszerből (kevés az olajuk), félig a hatalmas lehetőségeik (óriási területek a jó alkoholhozamú cukornádnak), de akkor is. A kis taxibogarak ereiben már tizenéve whiskey csörgedezett, ha jól emléxem

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Voltam megnézni egy off kocsit közvetítőnél.

Problémám - müszaki szerint kocsi 2007es, szervizkönyv szerint is, VIN kód szerint meg 2005ös. Mondom ezt így hogy? Csávó hogy én ne tudom jól meg 2007, tök zsír meg minden. Jól tudom, hogy a VIN 10. karaktere a gyártás éve?

Pokolba a nepperekkel!!

Link to comment
Megosztás:

Hehe.... Én csak a jövő 7en leszek ott... 4,5 év óta először megyünk a feleségemmel valahová (ennyi idős a nagyobb kölök), már alig várom. 4 napig leszünk nélkülük, remélem, majd bírják. Meg a kocsi is...

Mi is kb. 4-5 éves korában tudtunk elmenni gyereknélküli programra!

Mostanában hálistennek azért már gyakrabban.Persze szereti,imádja az ember a gyereket,de azért kell egy

kis szabadság is néha! <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.